שיחה:פלייסטיישן

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

העברתי את שם הערך לשם העברי הראוי.. יש מתנגדים ? Acidburn24m 22:50, 2 במאי 2007 (IDT)

אני חייב לציין שהדרך שלך לנהל דיון היא דיי מבישה. לא הסברת מה המניע להעברה בתקצירי העריכה וכפניתי אליך בדף השיחה שלך בבקשה להסבר מדוע החלטת להעביר לא ענית לי. עכשיו אתה פותח דיון כאן, אחרי מעשה, ועדיין לא מפרט מדוע העברת או לפחות מעתיק את דברי מדף השיחה שלך. זו לא דרך לנהל דיון.
לעניין, אחזור על דברי מדף השיחה שלך: המוצר משווק תחת השם האנגלי גם בישראל, נדמה לי אף שבהוראת החברה. על כן שם הערך צריך להיות באנגלית, במקום תעתיק פונטי. כך גם נהגנו במקרים רבים אחרים, כמו DOS, eMule, LCD, ICQ, Xbox וכן הלאה. דרך אגב, זה היה מפריע לי פחות לו התעתיק לו היה "צולע" קלות, אבל כל נסיון לתעתק tion יגמר בכי רע. דוגמה לעניין זה ניתן למצוא ב-Google Earth, שגם בו כל נסיון תעתוק יהיה לא משהו במקרה הטוב. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 23:10, 2 במאי 2007 (IDT)
דעתך בנושא מובנת.. אני פונה למפעילי ויקיפדיה העברית.. האם לדעתכם יש להשתמש בשם הערך באנגלית או בתעתיק פונטי בעברית ? Acidburn24m 00:29, 3 במאי 2007 (IDT)
לדעתי צריך בשם האנגלי, מהסיבה שהזכיר זהר. אמנם אני לא מפעיל מערכת, אבל זה ממש לא קשור. למפעילי מערכת אין זכויות יתר על משתמשים אחרים בדיונים והצבעות. ‏eytanarשיחהתרומות 00:43, 3 במאי 2007 (IDT)
שלא נדבר עם על זה שאני מפעיל מערכת (אם כי, כפי שכתב איתן - אין לזה כל קשר). אסיד - אני שמח שדעתי מובנת לך אבל, בפעם הרביעית, אכפת לך לגלות מהם הנימוקים לפעולה שלך? זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 19:09, 3 במאי 2007 (IDT)

יש לי עבודה להגיש בבית ספר ובחרתי (בPlayStation)לכתוב את העבודה מויקיפדיה. למה אין כמה פרטים טכניים???

הערך ממש לא סגור על עצמו אם הוא מדבר על הסדרה או על הקונסולה הבודדת הראשונה.[עריכת קוד מקור]

מכיוון שיש ערכים ל2 הממשיכות, אני עורך את זה שידבר רק על הראשונה.

הייתי צריך לערוך בדרך מוזרה, כי הוא זיהה את זה כהשחתה של מחיקת תווים רבה מדי....


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 02:46, 16 במאי 2013 (IDT)

המשחק הנמכר ביותר ל-Playstation איננו ריימן[עריכת קוד מקור]

על פי הערך בויקידפיה האנגלית וכן הערך על משחק הפלייסטיישן Gran Turismo בויקיפדיה האנגלית, המשחק המדובר Grand Turismo, הוא המשחק הנמכר ביותר לקונסולה ולא ריימן. Gran Turismo מכר 10.85 מיליון עותקים ברחבי העולם. נא לתקן. זור987 - שיחה 18:55, 20 ביוני 2015 (IDT)