שיחה:ציסטה פילונידלית

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

כתיבת הערך[עריכת קוד מקור]

כתיבת הערך ציסטה פילונידלית התבססה בין היתר על הערך בוויקיפדיה האנגליתyardenshreiber - שיחה 16:17, 28 בדצמבר 2017 (IST)

    ‏Wiki-Med Course Logo.png
ערך זה נכתב במסגרת הקורס "ויקי-רפואה" המתקיים בבית הספר לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת ת"א.

פורטל רפואהרשימת ערכים מבוקשים בתחום הרפואהפורטל גוף האדם

שאלות לגבי הקורס והערכים שהועלו במסגרתו יש להפנות אל שני אבנשטיין.

הערכת עמיתים[עריכת קוד מקור]

הערכה 1[עריכת קוד מקור]

אתחיל ואומר מכך שהערך כתוב בצורה ברורה והוא מוסר מידע רלוונטי בצורה מתומצתת שהקהל הרחב יכול להועיל ממנו בקלות. בנוסף, אוסיף ואומר שמפאת סוג המחלה (שהיא מופיעה במקום שכזה) קיום ערך שכזה בוויקיפדיה העברית יכול להיות משמעותי בעבור אותם האנשים המחפשים מידע אודותיו, ובשל כך יש חשיבות לתרגומו. לדעתי הערך כתוב בצורה טובה ולכן אפנה את צומת לביך למספר נקודות קטנות לשיפור לקראת העלאה למרחב הערכים:

  • הכותרת ״סימנים וסימפטומים״- לדעתי נהוג להשתמש בכל אחת מהמילים בנפרד ולא ביחד
  • הכותרת ״גורם״- לשנות לגורמים אן מנגנון התפתחות
  • פסקאת הפתיחה- הפסקא אכן מציגה ומתמצתת את הערך, אך כפי שלמדנו נהוג לתמצת אותה ככל האפשר, לכן לדעתי ראוי לשקול איזה מידע תכלול ולתמצת במידה ותמצאח זאת לנכון.

לסיכום, הערך ברור ומקיף והשינויים שלדעתי עליך לשנות אינם גדולים. מקווה שהערכתי עזרה.Idan2 - שיחה 17:02, 3 בינואר 2018 (IST)

הערכה 2[עריכת קוד מקור]

ויקיפדית שלום! ראשית עליי לברך על הערך המקסים והמעשיר הזה, זכיתי לקרוא ולהעריך המתים. עם זאת, אשמח להשב את צומת ליבך לכמה אנקדוטות. פסקת הפתיחה מכילה תוכן רב, יש מקום לצמצם אותו לבחור נושא ספציפי שיוצג בו. בנוסף כדאי לצמצם את הרווחים בין השורות, דבר שלא נהוג בקהילה שלנו. הכותרת אטימיולוגיה יכולה להגיע ראשונה לדעתי בסדר הכרונולוגי. התמונות של הערך מזעזעות ללא צל של ספק. הייתי שוקל מחדש את התמונות. כמובן שמי שעשה ערך על הצמדות שפתי הפות לא יתרגש מהתמונות. אך אולי לקהל הרחב ניתן לחסוך את זה. תודה שהעשרת את מרחב הערכים בנושא כה חשוב!

מענה להערכות - שיניתי לפי ההערות המדוברות. מסכימה לגבי התמונות ולכן הורדתי את התמונה הראשונה שקצת קשה לצפייה. תודה רבה על ההערכה! Yardenshreiber - שיחה 17:40, 5 בינואר 2018 (IST)