שיחה:קרן נויבך

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הערך חשוב - אך בגלל אורכו לדעתי זה למחיקה מהירה... עידן ד - שיחה 11:29, 18 באפריל 2008 (IDT)


שיניתי את הכותרת כי כיום קרן אינה משמשת ככתבת. קרן הפסיקה לשמש ככתבת שלא מרצונה. קבלתי את התקון של רוית שלא ניתן לכנות זאת "פטורין", ולכן כתבתי זאת כפי שזה כעת. נושא התכנית של קרן אינה נושאים חברתיים וכלכליים. כעת זה תופס נפח בגלל התקציב, אבל אין זה כך. קרן רואה את עצמה כסוציאליסטית, והיא אכן מרבה לתקוף את הממשלה והממסד. על רקע זה הופסקה עבודה ככתבת. כלל - שיחה 11:12, 6 ביולי 2009 (IDT)

מחיקת שורה[עריכת קוד מקור]

לצד תוספת של פרטים אודותיה מחקתי את השורה הבאה "נויבך מרבה לעסוק בנושאי תקיפה מינית של נשים, ומתנדבת במרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית. היא בעלת עמדות סוציאליסטיות‏‏[5], ומרבה לבקר את הממשל, במיוחד על רקע נושאים כלכליים". המשתמשת RAVIT החליטה להחזיר אותה. להלן הנימוקים מדוע כל השורה ראויה להימחק: "נויבך מרבה לעסוק בנושאי תקיפה מינית של נשים"-לא נכון, בתוכנית הנוכחית "סדר יום" אותה היא מגישה אין ביטוי מיוחד לנושא זה. אני מאזין לתוכנית רבות ואין לכך קשר.אם כבר יש עיתונאית אחרת ברשת אחרת שעליה ניתן לציין מרבה לעסוק בתקיפות מיניות. "ומתנדבת במרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית"-היא התנדבה בעבר, כיום היא כבר לא מתנדבת. "היא בעלת עמדות סוציאליסטיות"-היא לא עיתונאית בעלת טור שניתן לייחס לה דעות. ואם כן, הנושאים בהן עוסקת תוכניתה כמו זכויות עובדים,קרנות הפנסיה וכו' אינם מזוהים רק עם הסוציאליזם, לכן לא ברור מדוע יש לייחס לה סוציאליזם דווקא. "ומרבה לבקר את הממשל, במיוחד על רקע נושאים כלכליים"-גם פה לדעתי תוספת מיותרת. עיתונאים רבים מבקרים את הממשל, אין בכך משהו שראוי לאיזכור מיוחד.Nirvadel - שיחה 22:09, 8 בפברואר 2012 (IST)

סוציאליזם?![עריכת קוד מקור]

"היא בעלת עמדות סוציאליסטיות"??? העובדה שהוצמדה הערת שוליים עם הפניה כללית ל"סדרת תכניות בנושא התקציב" לא הופכת את האמירה הזו לנכונה. היא אולי מקדמת אג'נדה חברתית, אולי נוטה לכלכלה קיינסיאנית. אבל עמדות סוציאליסטיות?! אמירה בעלמא שאינה מקצועית ומנמיכה את רמת הערך. 80.179.235.210 12:33, 24 ביוני 2013 (IDT)

משוב מ-14 בפברואר 2014[עריכת קוד מקור]

נימוקי זכייתה בפרס אומ"ץ לשנת 2009 - קישור שבור 80.246.130.225 16:31, 14 בפברואר 2014 (IST)