שיחה:ריאל מדריד (כדורסל)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מחקתם לי כמה ערכים בגלל "זכויות יוצרים", אז למען ההגינות אני רוצה לדווח לכם כי כל השמות כאן מועתקים מאתר צ'ה ומהחוברת של מכבי ת"א ומאתר "הלב-הצהוב"

וכל התארים מהאתר הרשמי של ריאל-מדריד

הקישור מועתק מהאתר של צ'ה (אתר של הפועל ירושלים)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 12:44, 17 ביוני 2013 (IDT)

שם הערך[עריכת קוד מקור]

הערך הועבר לפני כמה שנים לשם ריאל מדריד (כדורסל) כנהוג אצלנו בכל ערכי המועדונים שלהם קבוצה ביותר מענף אחד פופולריות במידה שווה. דוד שי, אני רואה שביטלת את ההעברה בזמנו. מה הייתה הסיבה? איתי - שיחה 21:48, 11 בדצמבר 2015 (IST)

אני לא יודע מה היה הנימוק אז, אבל נימוק שאני יכול להביא כעת הוא שמעיון בקישורי בינוויקי רואים אין אף שפה שבה מופיעה המילה "כדורסל" בסוגריים. דוד שי - שיחה 06:41, 12 בדצמבר 2015 (IST)
תודה על התשובה. זה לא מדויק, יש שפות שכן ויש שפות שמוסיפות את המילה כדורסל בלי סוגריים ובעברית זה נראה ונשמע לא מקצועי במיוחד. בנוסף, ברוב השפות פותרים את הבעיה באמצעות שימוש ב-F.C לכדורגל. בעברית אי אפשר לתרגם את זה מ.כ כי זה משתמע לשני פנים. נראה לי בכל מקרה שכדאי לבצע האחדה עם האופן שבו אנחנו נוהגים ברוב הערכים בעברית. איתי - שיחה 11:10, 12 בדצמבר 2015 (IST)
אכן. שמזן#שיחהערכי בראבו • 15:25, 13 בדצמבר 2015 (IST)