שיחת משתמש:שמזן

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
גודל הדף הוא 76.09KB.
Crystal Clear action editpaste.png
ברוכים הבאים לדף השיחה שליההודעה האחרונה בדף השיחה של שמזן התקבלה מאת נעם דובב בתאריך י' בתשרי ה'תשפ"א, 28/9/2020, בשעה 21:08:45.

Nimus.svg


בית הכנסת מייזל[עריכת קוד מקור]

תודה על הערך, התפלאתי לרגע שלא כתבתי אותו בעבר (כתבתי בעבר על כמה דברים בסביבה). אגב, אנקדוטה: לפני זמן מה עשיתי כמה ימים בפראג ושוטטתי כמובן באתרים היהודיים, פגשתי בחור ישראלי עם אשתו והילדים, הוא תמה על שהחזקתי בידי שני מדריכי טיולים ועוד ספר. הוא "מסביר" לי שהיום זה כבר הזוי, הכל קיים בוויקיפדיה, "הנה אפילו ערך על מרדכי מייזל קראתי פה על הבוקר"... Face-smile.svg מתברר שהבחור עשה שיעורי בית: יהדות פראג (עשיתי רק שלד ורשימת רבנים, אבל אחרים פיתחו), החברה קדישא של קהילת פראג, אברהם בן אביגדור (פראג), הקלויז בפראג, בית הקברות היהודי העתיק בפראג ובית הקברות היהודי בפראג-ז'יז'קוב, היו לבטח חלק מן הערכים שהוא קרא. לגבי הנדל'ה ויעקב ב"ש, ויותר מהם לגבי סיפורו של ר' משה ר' מנדלש, אני כבר בספק. והנה עשיתי פרסומת לערכי פראג שלי... תגיד, מה קרה שפתאום כתבת על מייזלובה? לקראת ביקור? ביקורת - שיחה 20:58, 3 במאי 2020 (IDT)

בכיף :) גם אני נהנה לגלות שאנשים קראו ערכים שכתבתי. היו גם מקרים שערך שכתבתי עלה לכותרות, ואני חושב שהעיתונאים השתמשו במה שכתבתי. פרסמת את ערכי פראג שלך, וזה לא דבר רע – פרסום זה טוב, לרוב. אקרא עכשיו את הערכים שכתבת, ואני בטוח שאהנה. אגב, בוויקיפדיה האנגלית יש פרסומות פנים-ויקיפדיות נחמדות מאוד...
בכל מקרה, לא כתבתי את הערך לקראת ביקור בפראג (אתה מכיר מישהו שמתכנן טיסה לחו"ל עכשיו?). הייתי שם בעבר, ונהניתי מאוד. התפילה בבית הכנסת של המהר"ל בשבת הייתה אירוע מרגש למדי. הסיבה שכתבתי את הערך היא שהוא הוזכר בערך אחר בגרמנית שעניין אותי, והחלטתי ליצור אותו... עד כדי כך פשוט. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 21:20, 3 במאי 2020 (IDT)
יפה יפה. ביקורת - שיחה 09:25, 7 במאי 2020 (IDT)

אין בעד מה[עריכת קוד מקור]

אני שמח שהצלחת להשתלב בצורה כל כך טובה. אתה אחת ה"השקעות" הכי טובות שלי בוויקיפדיה. וכמובן שזה לא רק בזכותי. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:34, 4 במאי 2020 (IDT)

תודה לך. אתה ראשון הוויקיפדים שהשקיעו זמן כדי לסייע לי, ואתה ראוי ל"הלל" ולתודה מרובה על כך. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 15:05, 4 במאי 2020 (IDT)

שיחת מדיה ויקי:Spam-whitelist[עריכת קוד מקור]

עריכת הרשימה הלבנה ניטלה מהמפעילים ולא ידעתי? דגש חזק - שיחה 18:21, 6 במאי 2020 (IDT)

וברכה. אני יכול לערוך את הרשימה, אבל חשבתי שכדאי לנהל דיון לפני העריכה... שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 18:32, 6 במאי 2020 (IDT)

מדליית זהב עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png אני מעניק לך מדלייה על מכלול פעולותיך. כל הכבוד! הארי פוטר 73 - שיחה - חדשופדיה (לרכישת מנוי) - הטילדה הרביעית (לרכישת מנוי) 12:30, 11 במאי 2020 (IDT)
תודה רבה! כל הכבוד גם לך. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 12:41, 11 במאי 2020 (IDT)

לשנזן (עזרה בנושא עריכה)[עריכת קוד מקור]

רציתי להמשיך להתדיין איתך בקשר למה שכתבת בדף השיחה של דוד3170 ולא היה נעים לי לנצל את דף השיחה שלו בשביל זה (בפרט שהוא בחופשת ויקי..) ואם תסכים אמשיך להתדיין איתך פה.

כתבת לי שעשיתי קישור עם סוגריים ולכן זה לא עבד. את הסוגריים עשיתי, בטעות, רק בדף השיחה של דוד3170 אך לא בדף הערך שאני עובד עליו (אמיסולפריד). אני רוצה לדעת מדוע כל האופציות שניסיתי בשביל לעשות עוגן, קרי- התחלה (של עמוד) מאמצע קטע (בתחילה פיסקה שרק היא הרלוונטית לערך שלי), לא עובדות, ואם תוכל, רק אם לא קשה לך, להכין לי קוד כזה, שמה שיהיה כתוב בקישור כחול זה ״תסמונת ניורולפטית ממאירה״ המפנה לפיסקה זו שבתוך הערך ״תרופות אנטי-פסיכוטיות״.

דרך אגב, עשיתי,כדבריך וכהצעתך (בדף השיחה של דוד), ערך בשם זה (על התסמונת),אבל הוא הועבר על ידי אחד מהמנהלים העונה לשם ״ויקי4800״ לטיוטה כי, לדבריו, ״לא עונה לסטנדרטים של ויקיפדיה״. לפי דעתי הוא עונה ועוד איך, כמובן רק בתור קצרמר (אך ממש לא אולטרה קצרמר, יש הרבה ידע יחסית בדף הזה על התסמונת שעשיתי) ואראה לך את מה שכתבתי בערך החדש ״תסמונת ניורולפטית ממאירה״ ובעצמך תשפוט אם הוא עונה לסטנדרטים או שלא: טיוטה:תסמונת נוירולפטית ממארת. באם אצטרך את עזרתך בבירוקרטיה איתו על מנת להכניס, אשמח שתעזור לי. כרגע אני מחכה למענה ממנו ואם זה לא יגיע בעוד כמה זמן, אבקש שתמליץ על הערך שלי, באם גם לדעתך הוא עונה לסטנדרטים, ובאם לא- אשמח שתגיד לי מה אפשר לעשות בשביל שהוא כן יענה לסטנדרטים , אלא אם אתה לא יודע אם זה עונה או לא עונה לסטנדרטים.

ואחזור לעניינו: כרגע, כל עוד אין ערך (מאושר) לתסמונת הזו, והברירה היחידה בערך אמיסולפריד קטע תופעות לוואי זה להפנות עם עוגן (אלא אם יש לך רעיון אחר) לקטע שבערך ״תרופות אנטי פסיכוטיות״. אך כל קוד שניסיתי לא הלך לי. התוכל להכין לי קוד כזה? צריך שיהיה כתוב בכחול תסמונת ניורולפטית ממאירה וזה יפנה לדף תרופות אנטי פסיכוטיות קטע תופעות לוואי פסקה •תסמונת ניורולפטית ממארת .

אשמח אם תעזור לי בשני הדברים הנ״ל. תודה רבה והמשך יום טוב מנדל אסולין - שיחה 09:13, 12 במאי 2020 (IDT)

״הברירה היחידה להפנות״ כוונתי - בשביל שהקורא יבין באיזה תסמונת מדובר.. מנדל אסולין - שיחה 09:14, 12 במאי 2020 (IDT)

היי מנדל, הכינוי שלי הוא "שמזן" :)
אני רואה שהדף חזר למרחב הערכים, בזכות בריאן. האם תרצה שאנסה להסביר את תהליך היצירה של עוגן, או שתוותר? בדרך כלל עדיף להשאיר קישור אדום, כדי לעודד משתמשים לכתוב את הערך. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 10:19, 12 במאי 2020 (IDT)

כן אכן הדף חזר ובאמת התברר לי שהיה בו חריגה מהסטנדרטים של ויקיפדיה שעכשיו כבר תוקנה ואם כן לעכשיו ממש זה לא רלוונטי, אך עדיף בבקשה שבכל זאת תסביר לי איך עושים עוגן כראוי, על מנת שאם אצטרך לעשות זאת בעתיד (למשל כאשר קישור באדום פחות רלוונטי ו/או שאין עניין לעודד עשיית ערך כזה) אוכל לעשות. תודה רבה רבה! מנדל אסולין - שיחה 10:40, 12 במאי 2020 (IDT)

ואכן קיבלתי את ההערה על שם הכינוי: מעתה אומר שמזן ;-) מנדל אסולין - שיחה 10:42, 12 במאי 2020 (IDT)

שוב שלום שמזן. רציתי בבקשה את עזרתך בדבר נוסף, באם אתה יודע (ואם תוכל לענות לזה בנוסף, אך לא לשכוח לענות גם על שאלתי הקודמת על עוגן): איך מגיעים לדף עריכה שבו רואים את כל הדף? למשל אם אחרי שכבר הערך נתחלק לפרקים, אני רוצה להוסיף הבהרה רפואית (קרי- שויקיפדיה אינה מקור לייעוץ רפואי), איך אני עושה זאת?

כמו כן, בערך אמיסולפריד (שכרגע, כנ״ל, הוא בטיוטה בדף המשתמש שלי בלבד) אני רוצה לשנות את סדר הקטעים המחולקים, כך שהשני יהיה הראשון והראשון יהיה שני. באם אדע איך נכנסים לדף שכלול בו כל הקטעים, אדע כמובן להסתדר גם כאן.

שוב תודה רבה וסליחה על ההפרעה. מנדל. מנדל אסולין - שיחה 11:30, 12 במאי 2020 (IDT)

בנוגע לעוגן - הבנתי והצלחתי, אין צורך להתייחס לשאלה זו ולענות עליה. בנוגע לעריכת דף שלם- לבנתיים איני יודע איך עושים וצריך שתסביר לי. תודה (אתה זמין??) מנדל אסולין - שיחה 14:31, 12 במאי 2020 (IDT)

היי, לא תמיד אהיה זמין, עמך הסליחה. ראיתי עכשיו שהצלחת להתמודד עם עוגנים. לרוב אין צורך בשימוש בעוגן, ומשתמשים בו רק במקרים חריגים. עריכת דף שלם מתבצעת באמצעות לחיצה על הלשונית "עריכה" או על הלשונית "עריכת קוד מקור" שבראש הדף – ליד הלשוניות שבהן כתוב "קריאה" ו"גרסאות קודמות". מהנייד זה קצת יותר קשה. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 14:40, 12 במאי 2020 (IDT)

חסימה[עריכת קוד מקור]

שלום שמזן אתה יכול לחסום אותי ליומיים?. מגזין יהלום - שיחה 11:53, 22 במאי 2020 (IDT)

בוצע בוצע שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 11:56, 22 במאי 2020 (IDT)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: לדעתי, כל עוד מתקיים דיון בעניינך עדיף שתישאר זמין. המלך הכחולשלח לי הודעה! 11:58, 22 במאי 2020 (IDT)
אני לא מכיר את הדיון בעניינו; תוכל להפנות אותי אליו? בכל מקרה, אני לא חושב שיומיים של היעדרות ישנו יותר מדי. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 11:59, 22 במאי 2020 (IDT)
ראה בדף הבקשות לבדיקה... המלך הכחולשלח לי הודעה! 12:00, 22 במאי 2020 (IDT)

הטילדה הרביעית - גיליון חדש![עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
דבר העורך • ויקיפדיה אוהבת אתרי מורשת - תחרות כתיבת ערכים • ראיון עם מפעיל מערכת • פורטלים • סודוקו • תשבץ • קצרמרי אקטואליה • מיזם יחסי החוץ • מיזם בית ספר ויקיפדיה • מפגש חורף 2020 • קרב איגרוף • טור אישי • ויקימימז • תפזורת • תמונות חדשות

HatildaHarviit-chrom.png


הארי פוטר 73 - שיחה - הטילדה הרביעית - מיזם העיטור השבועי 18:12, 31 במאי 2020 (IDT)

בית הכנסת ברחוב ריקה (אנ'), (גר')[עריכת קוד מקור]

שלום רב, בעקבות התשובה שלך בייעוץ לשוני על תעתוק שמות מגרמנית – אולי תרצה ותוכל לכתוב את הערך על בית הכנסת הנ"ל? חזרתישיחה 12:01, 1 ביוני 2020 (IDT)

היי, האמת שהערך בטו-דו ליסט (הארוך) שלי :) אני מניח שאכתוב אותו ביום מן הימים... שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 12:06, 1 ביוני 2020 (IDT)
תודה! חזרתישיחה 12:08, 1 ביוני 2020 (IDT)

פרסומת[עריכת קוד מקור]

הי ראיתי שמחקת את הערך שכתבנו על החברה "בניין הארץ" כפרסומת איך כון לכתוב ערך על חברה במשק בלי שזו תהיה פירסומת? 185.120.124.10 17:05, 1 ביוני 2020 (IDT)

היי, הפרסומת לא הייתה בעצם הכתיבה; הניסוח היה פרסומי. ערך לא אמור לשבח את החברה, אלא רק לתאר את פעילותה, בצורה היבשה ביותר שניתן. אם רוצים לשבח, חייבים לייחס את השבח למקורות, וכמובן, לא להתעלם מביקורת. מהערך לא ניתן היה להבין מי הקים את החברה ומתי, היכן ממוקמים משרדיה, אלו עבודות חשובות עשתה לאורך השנים, מי המנכ"ל וכו'. כדאי להתחיל מעובדות אלו, ולהסתפק בתיאור יבש יותר של פעילות החברה. אגב, כעת אני רואה שהתוכן הועתק מאתר החברה – זוהי הפרת זכויות יוצרים, אלא אם כן אתם בעלי זכויות היוצרים על התוכן (ואז יש לשלוח אישור לשימוש בו באמצעות מערכת OTRS). שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 10:32, 2 ביוני 2020 (IDT)


יעוץ בנושא מחיקת תוכן שנכתב על ידי[עריכת קוד מקור]

אשמח לקבל ממך יעוץ ועזרה אודות ביצוע מחיקה של תוכן שנכתב על ידי. הדברים אמורים בקשר לעריכה שביצעתי לערך דוד לייבל ובו הוספתי שני קטעים אודות משנתו של הרב, הקטעים היו על פי הכללים של ויקיפידה, מתומצתים ובליווי מקורות. העריכה שלי נמחקה לאחר מספר שעות ע"י משתמש:חסר תקנה ללא כל הסבר רציני, רציתי לברר האם גם במקרה כזה המחיקה שלו מתקבלת באופן אוטמטי ולא ניתן להחזיר את העריכה אלא יש צורך לפנות למפעילים?, או לא?. אני פונה אליך כי השארת לי הודעה בענין זה. במידה ויש צורך לערב מפעיל, אשמח אם תעיין בשינוי האמור ותסביר מה עלי לתקן כדי להחזיר את העריכה בהקדם האפשרי. אציין שהוא החזיר את הערך לגרסה ישנה יותר ממה שאני ערכתי ומחק כל איזכור אודות משנתו של הרב, חלק שנערך ע"י משתמשים אחרים, ומופיע בערך זמן רב. אציין גם שכפי שאני רואה ב שיחה:דוד לייבל משתמש זה מתנכל לערך באופן קבוע ללא כל הסבר משכנע, וכמו כן אינו מגיב לשיחה בצורה ענינית. אודה לך על סיוע לתועלת הערך.--דוד25 - שיחה 19:20, 3 ביוני 2020 (IDT)

שלום דוד25,
לטענת חסר תקנה היה מדובר ב"פירוט יתר". לפי דעתי זהו נימוק רציני. בכל מקרה, כללי ויקיפדיה מאפשרים לבטל עריכה אם אינך מסכים איתה, וכך פעל חסר תקנה. מכאן יש צורך לפנות לדף השיחה, ולנהל דיון כדי להתקדם הלאה. אם הבעיה הייתה פירוט יתר, תוכלו לדון בקטעים שלדעתו מיותרים, ולהחזיר לערך רק את הקטע המתומצת. איני מכיר את הרב לייבל; לטעמי יש בעריכה שלך מידע בעל חשיבות, אבל יש לשייף אותו. אשמח לסייע לכם להגיע להסכמה. שבת שלום, שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 10:48, 5 ביוני 2020 (IDT)
תורה רבה על תשובתך, כעצתך אני יקיים דיון בקרוב בענין זה בדף השיחה של הערך שיחה:דוד לייבל, אודה לך אם תוכל לעקוב אחר הדיון שם ולסייע. בברכה--דוד - שיחה - שיחה 13:38, 7 ביוני 2020 (IDT)
אעקוב גם אעקוב. אולי אכתוב גם את עמדתי בקרוב. יום טוב, שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 16:25, 7 ביוני 2020 (IDT)
אודה לך אם תוכל לעקוב בדף השיחה:דוד לייבל אני ממש אובד עצות, מנסה לנהל דיון עניני לגופו של ענין טרם אפנה למפעילים בבקשה להחזיר את המחיקה, אך משום מה השיח שם לא עניני בעליל, כמו כן פיניתי למשתמש שמחק לי את התוכן בדף השיחה בבקשה שיסביר מה הסיבה למחיקה ולא נענתי. אודה על עזרתך--דוד - שיחה 23:33, 10 ביוני 2020 (IDT)
אשתדל לעבור על הדיון. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 21:29, 11 ביוני 2020 (IDT)

משתמש שחזר תוכן בערך דוד לייבל למרות התנגדותי. סיבת ההתנגדות שלי היא שזאת דוגמא ברורה של פירוט יתר (מדובר בציטוט של דעתו האישית של כתב כלשהו) יש לציין הערך סובל מחוסר פופרציה מובהקת שכן קרוב ל 50 אחוז מהערך עוסק בהתנגדות לנשוא הערך וכל תוספת אודות הרב ופועלו של הרב נמחקת מיד ע"י אותו משתמש. התוכן ששחוזר.

מבקש לשחזר את המחיקה שלי ולהציע למתשמש שמחק שבמידה והוא חושב שזה נחוץ לערך לקים על כך דיון בדף השיחה כפי שהוצע לי על ידך בעבר בדף השיחה שלי--דוד - שיחה 16:59, 17 ביוני 2020 (IDT)

מתקיים דיון בדף השיחה. אנא המשך בכך, ואל תנסה לערוך את הערך כשיש לעריכות שלך בתנגדות. בינתיים הוספתי מידע מגרסה קודמת שלא ראיתי התנגדות אליו. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 13:19, 18 ביוני 2020 (IDT)
תודה על תשומת לבך לענין, התוכן שהוספת כמובן נמחק מיידית, כמו כן נמחק מן הערך תוכן בסיסי אודות נשוא הערך (כמו מוסד לימודים שהוא למד בצעירותו) ולמרות זאת הוא שחזר מחיקה שלי על פירוט וציטוטים רחבים על ההתנגדות לנשוא הערך שכעת תופסת כ50% מהערך לדעתי זה ממש לא סביר!, בנוסף רוב העובדות אודות ההתנגות לא נכונות וללא מקורות ומתבססות על פוסט כל שהוא בפייסבוק! ללא מקור נוסף, מה שהכי הזוי שחלק מהפרטים על ההתנגדות הם גם בניגוד למקור זה!!. בעבר משתמשים אחרים הוסיפו תוכן מצוין וניטראלי שמציג את ההתנגדות לאיש אבל מציג גם פרטים אודותיו ואודות מפעליו אלא שכל הגרסאות של שלושה משתמשים נמחקו בנימוק היחיד 'פירוט יתר' (מזכיר שוב שנסיון שלי לצמצם את האריכות על ההתנגדות לנשוא הערך וציטוטים של דעתם האישית של כתב לא צלחו, והוא שחזר את התוכן למרות ההנגדות שלי).
אני אכן מתכון לשמוע לעצתך ולהמשיך לנהל את הדיון בצורה ענינית בדף השיחה, בינתיים (רוצה לעסוק גם בערכים נוספים שאני יכול לתרום להם) מבקש להוסיף תבנית בראש הערך שהערך זקוק לשכתוב. בין היתר מהסיבות:
  1. חוסר ניטראליות: המיזם שמוזכר בערך כמעורר התנגדות (שילוב חרדים בשוק העבודה) זכה גם לתמיכות רחבות בציבור החרדי כולל רבנים ודיינים מפורסמים, חברי כנסת ואישי ציבור ידועים (ראה גם במקורות הערך ובגוגל) וכל זה לא מוזכר בערך.
  2. הפרטים לא נכונים בעליל, ראה בדף השיחה. אפילו שמות המיזמים לא מועדכנות וכן פרטים ודיוקים רבים שהוספו במשך הזמן נמחקו.
  3. אין לתוכן העוסק בהתנגדות מקורות למעט פוסט בפייסבוק, במיוחד שיש ויכוח על כל הפרטים.
  4. הערך סובל מחוסר פופרציה כ 50 אחוז מהערך עוסק בהתנגדות על נשוא הערך וכל תוכן אודות האיש ומפעליו נמחק.

מבקש לשמוע את דעתך. בברכה--דוד - שיחה 02:30, 30 ביוני 2020 (IDT)

יפה שאתה נשמע לעצתי, תודה לך. אני רואה כעת שהייתה התנגדות להסרה של מה שהוספתי, והתוכן יחזור לערך בקרוב להבנתי. לדעתי עדיף לפעול דרך דף השיחה כדי להוסיף מידע נוסף שיאפשר להעריך את הרב לייבל בצורה מאוזנת – לרוב יש הצלחה. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 21:27, 30 ביוני 2020 (IDT)

זה אמצע דיון![עריכת קוד מקור]

למה קטעת את הדיון באמצע?Eitanbb - שיחה 20:25, 9 ביוני 2020 (IDT)

הוא לא קטע את הדיון באמצע. הובהר לך שמוקדם מדי עבורך לקבל את ההרשאה. הארי פוטר 73 - שיחה - הטילדה הרביעית - מיזם העיטור החודשי 20:27, 9 ביוני 2020 (IDT)
אין לך מספיק עריכות. מגזין יהלום - שיחה 20:28, 9 ביוני 2020 (IDT)
אין קשר ישיר למספר העריכות. הארי פוטר 73 - שיחה - הטילדה הרביעית - מיזם העיטור החודשי 20:29, 9 ביוני 2020 (IDT)
היי איתן, לכמה וכמה משתמשים היו חששות מהענקת ההרשאות. חשבתי שאין צורך להמשיך את הדיון במקרה כזה. זכור שההרשאות אינן "פרס", אלא דרך להקל על המנטרים. אם תמשיך לערוך בעקביות בצורה איכותית, תקבל את ההרשאות. בהצלחה. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 21:28, 11 ביוני 2020 (IDT)
תודה, הבנתי - Eitanbb - שיחה 10:42, 12 ביוני 2020 (IDT)

שאלה בקשר להוספת מידע לערך: נפטרים (בשנת 2020).[עריכת קוד מקור]

שלום שמזן, קוראים לי ישראל, האם אתה משתמש ותיק בויקיפדיה? אם כן, רציתי לשאול אותך אם אתה יכול בבקשה להוסיף בערך של נפטרו בשנת 2020: "6 ביוני- תמר בורנשטיין-לזר, סופרת ילדים ישראלית". היא נפטרה באותו יום בדיוק ואני ראיתי בחדשות של כאן 11 ובאתר Ynet, המשך יום טוב. Israelb999 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

זה כבר בוצע. ואני מניח שהכוונה לך היא 16 ביוני ולא 6. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:53, 17 ביוני 2020 (IDT)

עוד שם גרמני[עריכת קוד מקור]

‏היינריך בויה‏ (Q60616) ו-‏פרידריך בויה‏ (Q62839). מה אתה אומר שם המשפחה boie. בואי או בויה או משהו אחר? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:32, 17 ביוני 2020 (IDT)

‏אוסקר בטגר‏ (Q73241) Boettger. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:43, 17 ביוני 2020 (IDT)

  1. על פי פורבו – בויה. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 13:10, 18 ביוני 2020 (IDT)
  2. בטגר. oe היא צורת כתיב חליפית של o עם אומלאוט (ö), שמתועתקת לעברית באמצעות צירה או סגול. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 13:10, 18 ביוני 2020 (IDT)
    1. זה מה שחשבתי בנוגע לראשון. תודה, אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:33, 18 ביוני 2020 (IDT)
בכיף, יום טוב. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 13:37, 18 ביוני 2020 (IDT)

שמזן אתה יכול לשנות הגנה?[עריכת קוד מקור]

שמזן רק שתדע ששיחזרתי בעריכת מיינקראפט אז תראה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים ותראה מה כתוב שם. - שיחה 19:24, 19 ביוני 2020 (IDT)

Editing news 2020 #2[עריכת קוד מקור]

23:29, 17 ביוני 2020 (IDT)

מיכאל האוזר טוב[עריכת קוד מקור]

שלום שמזן ניסיתי ליצור תבנית אישיות תקשורתית לערך של מיכאל האוזר טוב כמו שעשית אצל עידו בנבג'י ולא הצלחתי, אני אודה לך אם תוכל לעזור לי בזה.--שעה טובה - שיחה 23:15, 5 ביולי 2020 (IDT)

שלום שעה טובה, אני רואה שיש תבנית {{אישיות תקשורת}} בערך על האוזר-טוב. האם אינך מצליח להוסיף מידע לפריט הוויקינתונים? שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 12:11, 6 ביולי 2020 (IDT)
עכשיו ראיתי, מישהו כבר טיפל בזה, תודה. שעה טובה - שיחה 12:14, 6 ביולי 2020 (IDT)

רובין שרבטסקי[עריכת קוד מקור]

היי. מחקת לפני יומיים את הערך הנ"ל בנימוק "לא ערך" (שאני לא בטוח מה עומד מאחוריו. תוכן דל? נושא לא חשוב מספיק? או ליקויים אחרים?). בכל אופן הוא הועלה מחדש על ידי אותו עורך. לעיונך. Ronam20 - שיחה 01:09, 7 ביולי 2020 (IDT)

תודה. אם אני זוכר נכון, בפעם הקודמת שהוא הועלה הוא כלל רק את תבנית המידע ותו לא. הנושא דווקא חשוב לדעתי. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 08:48, 7 ביולי 2020 (IDT)

מחיקת דרושפאקה (כדורסל)[עריכת קוד מקור]

היי שמזן, בתיאור מחיקת הערך כתבת שאתקן את הקישורים לפני בקשת מחיקה. תוכל להסביר למה התכוונת? peledy - שיחה 14:16, 8 ביולי 2020 (IDT)

היי אנונימי מדי, ביקשת מחיקה של דף שקישרו אליו חמישה-שישה דפים אחרים (אפשר לבדוק בדף מיוחד:דפים המקושרים לכאן, או בקישור המופיע בסרגל הצד). אם הייתי מוחק אותו לפני שינוי היעד של הקישורים לדף דרושפאקה, מי שהיה נתקל בקישור לערך "דרושפאקה (כדורסל)" לא היו מגיע לערך על הקבוצה, אף על פי שהוא קיים. מקווה שעכשיו זה יותר ברור. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 14:20, 8 ביולי 2020 (IDT)
הבנתי. תודה רבה על ההסבר והאדיבות. peledy - שיחה 14:22, 8 ביולי 2020 (IDT)
בכיף! שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 14:25, 8 ביולי 2020 (IDT)

Editing news 2020 #3[עריכת קוד מקור]

15:48, 9 ביולי 2020 (IDT)

בקשה[עריכת קוד מקור]

אתה יכול בבקשה לשחרר את החסימה שלי, המשתמש שחסם אותי לא פעיל בזמן האחרון בויקיפדיה, אני חסום די הרבה זמן ולפי דעתי שלא בצדק, החסימה שלי משתחררת בסוף החודש ואני רוצה להקדים אותה.77.138.61.41.

כדאי שתפסיק לפנות למפעילים אקראיים בבקשות לשחרר את החסימה שלך. נחסמת בגלל הנזק שגרמת, כפי שכבר הוסבר לך בעבר. אני מזכיר שאפשר לחסום אותך לא רק ממרחב הערכים אלא מכל המרחבים בוויקיפדיה, כולל דפי שיחה. גילגמש שיחה 22:14, 12 ביולי 2020 (IDT)
איזה נזק עשיתי בדיוק?, אני אגיד זאת שוב פעם אחרי שציינתי זאת כמה פעמים, הרבה פעמים שלחו לי בדף האישי הודעת תודה בה הודו לי על תרומתי לויקיפדיה, יום אחד התו השמיני אמר לי לא ליצור יותר ערכים, למרות שלא הבנתי מה הסיבה לכך כיבדתי את האמירה שלו ואכן לא הקמתי יותר ערכים אלא רק טיוטות, אך עם זאת הוא בכל זאת חסם אותי, הרבה פעמים שאני מבקש שיחררו אותי אז התשובה שאני מקבל מפעיל מערכת לא מעוניין להתערב בחסימה של מפעיל אחר, חשבתי אולי במקרה הוא יבין אותי (ומה בסך הכול אני מבקש, להקדים קצת את השחרור), בקשר ליכולת החסימה אתה לא צריך להזכיר אני יודע את זה טוב מאוד.
טוב תעשה אם תפסיק לפנות למפעילי מערכת זה אחרי זה. לא הייתי מעורב בכל החסימות שלך, אבל ממה שהבנתי היו סיבות מוצדקות לכך; זה לא קרה ביום אחד, כמו שאתה מתאר. האם אין משתמשים שעוברים על הטיוטות שלך? שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 22:45, 12 ביולי 2020 (IDT)
לא אין, התו השמיני לא פעיל בזמן האחרון בויקיפדיה, Yoavd עבד איתי תקופה ובזמן שעבד איתי חשבתי שערך אורן קטן ראוי להיות במרחב הערכים ושיתפתי אותו בדעה שלי, הוא אכן העביר אותו למרחב הערכים-משמע הסכים איתי, אך לאחר מכן הוא גילה שהדף הורד מויקיפדיה בעבר, מידע זה לא היה מוסתר מפניו שכן כל אחד יכול לראות ביומן המחיקות את הפרטים על הדף הזה, אך בגלל שלא אמרתי לו שהדף הורד בעבר הוא לא רוצה לעבוד איתי יותר.77.138.61.41 23:09, 12 ביולי 2020 (IDT)
אתה לא מעוניין להגיב לי?77.138.61.41 16:02, 13 ביולי 2020 (IDT)
סליחה, שכחתי להגיב. הייתי מעורב בסיפור של אורן קטן, ואני גם מודע לחלק מהסיבות לחסימה שלך. אני חושב שאין סיבה לקצר את החסימה. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 16:19, 13 ביולי 2020 (IDT)
הבנתי, רק שתדע לידע כללי שכל יום כמעט אני רואה בויקיפדיה דבר שהייתי רוצה לשפר כמו ניסוח יותר טוב של ערך, או ערך ללא תמונה שאני מוצא בויקישיתוף תמונה שרלוונטית אליו, וכל יום אני מצטער שאין לי אפשרות לעשות זאת, באמת תודה רבה לך.77.138.61.41 16:35, 13 ביולי 2020 (IDT)
למה אתה לא פותח חשבון?. מָגָזִין יַהֲלוֹם - מֵיזַם הָעִטּוּר הַחָדְשִׁי - שִׂיחָה 16:37, 13 ביולי 2020 (IDT)
אני אגיד זאת בפעם הלא יודע כמה, התו השמיני טרח לחסום אותי גם מהיכולת ליצור חשבונות, מעבר לכך הוא ייראה ערכים עם סגנון כתיבה כמו שלי העוסקים בנושאים שאני מתעניין בהם ונוהג לכתוב עליהם בויקיפדיה ואטומטית יימחק אותם.
גם אתה שכחת להגיב לי?שִׂיחָה.77.138.61.41 19:41, 13 ביולי 2020 (IDT)
זו לא סיבה. אם אתה רוצה להירשם (וזכותך שלא להירשם), אני אאפשר לך לעשות את זה אבל זה לא ימנע את הצורך שלך לעבוד עם חונך כך שאותן הגבלות יהיו גם על המשתמש שלך. וכמובן שניתן ליידע את התו השמיני בנוגע לפתיחת משתמש, כך שהוא לא יופתע. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 11:30, 14 ביולי 2020 (IDT)
אין שום בעיה, אני מוכן לעמוד בכל התנאים (כמו הצבת תנאי של חונך), רק בבקשה תשחרר אותי. אנונימי/ת לא חתמ/ה
אני גם עכשיו אשמח אם יגיבו לי77.138.61.41 21:38, 14 ביולי 2020 (IDT)
מה עשית שחסמו אותך?. מגזין יהלום שיחה 21:41, 14 ביולי 2020 (IDT)
עניתי את התשובה לשאלה הזו הרבה פעמים, התו השמיני אמר לי לא ליצור יותר ערכים ואם אעשה זאת יחסום אותי, למרות שלא הבנתי מה הסיבה לכך כיבדתי את האמירה שלו ואכן לא הקמתי יותר ערכים אלא רק טיוטות, אך עם זאת הוא בכל זאת חסם אותי, מעבר לכך הבנתי שלהגיב בדף השיחה זה לא חובה, החובה זה רק למלא אחר ההוראות, אז גם חסמו אותי כי לא הגבתי וכביכול התעלמתי.77.138.61.41 22:02, 14 ביולי 2020 (IDT)
מגזין היהלום, הסקרנות שלך מובנת אבל זה לא ממש נוגע לך, כך שכדאי שתעזוב את זה.
האנונימי, כלעוד לא יהיה לך חונך אתה תהיה חסום מעריכה. התנאים לחניכה לרוב כוללים עבודה במרחב טיוטה ורק לאחר אישור החונך העברה למרחב הערכים כך שאופי העבודה יהיה זהה לצורה שעבדתה עם התו השמיני. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 08:27, 15 ביולי 2020 (IDT)
יונה בנדלאק זה אפשרי שיהיה לאנונימי חונך?. מגזין יהלום שיחה 15:43, 15 ביולי 2020 (IDT)
למה לא? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 16:18, 15 ביולי 2020 (IDT)
אז למה שהוא כבר לא יפתח חשבון, ותאחדו את התרומות שלו לחשבון שהוא יפתח?. מגזין יהלום שיחה 22:38, 15 ביולי 2020 (IDT)
משהו התקדם? אז בסופו של דבר כולם מתעלמים ממני, אתם מפעילי מערכת ואני משתמש שחסום, זה מדהים איך שכולם בוחרים להתעלם מחלשים.77.138.61.41 11:36, 19 ביולי 2020 (IDT)

שיחה:אביב גבע[עריכת קוד מקור]

שלום שמזן, בעבר לקחת חלק בהצבעה על הערך שיחה:אביב גבע, אשמח לשמוע את דעתך לאחר שהערך תוקן ונוספו לו כמה ציוני דרך חשובים. Fabiorahamim - שיחה 13:14, 14 ביולי 2020 (IDT)

שיחת משתמש:49.230.136.18[עריכת קוד מקור]

אנא קרא את תגובותי בדף השיחה. ככל הנראה עדיין האלמוני לא מפנים מדוע התוספות שלו לערך היו בעיני בחזקת "שטויות". אתה מוזמן לשפוט. --‏Yoavd‏ • שיחה 20:42, 16 ביולי 2020 (IDT)

הגבתי שם. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 17:05, 17 ביולי 2020 (IDT)

מסנן 91[עריכת קוד מקור]

ראה את מיוחד:מסנן_ההשחתות/history/91/diff/prev/801. דגש חזק - שיחה 21:39, 16 ביולי 2020 (IDT)

תודה, ראיתי. שבת שלום. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 17:04, 17 ביולי 2020 (IDT)

שינוי שם[עריכת קוד מקור]

היי שמזן, בתור מפעיל המערכת האדיב ביותר בוויקיפדיה, רציתי לשאול אותך האם אני זקוק לדיון נוסף על שינוי שם בקטגוריה:חוקרי מכון ירושלים לאסטרטגיה ולביטחון לאחר שביצעתי שינויי שם דומים בקטגוריה:סגל המרכז הירושלמי לענייני ציבור ומדינה וקטגוריה:סגל המכון למחקרי ביטחון לאומי (תוכל לבדוק למה אני מתכוון בדפי השיחה). peledy - שיחה 23:45, 20 ביולי 2020 (IDT)

כבר בוצע. אולי בפעם הבאה כדאי שתכתוב שאתה יוצא לחופשה כדי שלא אטריד את מנוחתך. peledy - שיחה 15:14, 22 ביולי 2020 (IDT)
היי, חזרתי מטיול. מתנצל על שלא עניתי, וכמובן שאינך מטריד. שמח לראות את המחמאות, ושמח יותר לראות שהסתדרת. בברכה, שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 17:37, 23 ביולי 2020 (IDT)
שמזן, אדיב ונחמד כרגיל. מקווה שנהנית! וכן... הסתדרתי בסוף.... אבל האם השינוי הכמעט מיידי שלי היה נכון? peledy - שיחה 18:54, 23 ביולי 2020 (IDT)
אני מסמיק 😊. נהניתי, תודה. לדעתי עדיף היה להציב {{שינוי שם}} בכל הקטגוריות הרלוונטיות בבת אחת (כמו שעשית עם קטגוריה:סגל המרכז הירושלמי לענייני ציבור ומדינה ועם קטגוריה:סגל המכון למחקרי ביטחון לאומי) ולהעביר את כל הקטגוריות בתום הדיון. גם מה שעשית זה בסדר. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 19:02, 23 ביולי 2020 (IDT)
אני מסכים איתך, אלא שהבעיה היא שגיליתי על הקטגוריה רק אחרי השינוי..... peledy - שיחה 19:03, 23 ביולי 2020 (IDT)

חסימה[עריכת קוד מקור]

שמזן אפשר שתחסום אותי לזמן בלתי מוגבל? הסיבה לכך בובת קש, ותעשה שאני לא אכתוב כלום בדף השיחה האישי, ותעשה שאני לא ישלח דואר אלקטרוני. רובלוקס ויקי 13:50, 26 ביולי 2020 (IDTׂ)

היי רובלוקס. לא הבנתי: אתה בובת קש של משתמש אחר? למה שאחסום אותך אם אתה מצהיר על כך שאתה בובת קש? שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 14:37, 26 ביולי 2020 (IDT)

אפרים דפני[עריכת קוד מקור]

שמזן שלום, אשמח אם תשקול שוב את הצבעתך על הערך החדש לאור הדיון וההרחבה בנושא. תודה. 46.116.58.28 16:37, 1 באוגוסט 2020 (IDT)

עזרה בכתיבת ערך[עריכת קוד מקור]

שלום אתה מבין קצת בכדורסל?. תוכל לעזור לי בכתיבת ערך על הקמע של מכבי תל אביב?. אם יש עליו חשיבות. Diamond Magazine מגזין יהלוםשיחה 11:50, 16 באוגוסט 2020 (IDT)

אני לא בטוח שיש לו חשיבות. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 17:59, 16 באוגוסט 2020 (IDT)
טוב, תודה רבה. Diamond Magazine מגזין יהלוםשיחה 18:05, 16 באוגוסט 2020 (IDT)
אפשר לשלב מידע בערך של הקבוצה (לא בדקתי אם כבר קיים או לא). בתנאי שיש מה לכתוב. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:32, 17 באוגוסט 2020 (IDT)

שאלה[עריכת קוד מקור]

היי. תגיד, יש לך בימים הללו שעה מיותרת להשקיע במשהו שאני הייתי צריך לעשות, אבל לא יכול בגלל ניגוד עניינים? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 04:08, 20 באוגוסט 2020 (IDT)

היי, מה קורה? אני לא בטוח, אבל אשמח לשמוע במה מדובר. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 08:58, 20 באוגוסט 2020 (IDT)
ישנה משתמשת שבימים האחרונים מחקה כמה ג'יגה של מידע מערכים שונים. אף אחד לא משחזר אותה, אבל גם לא מסמן את העריכות כבדוקות. רוב הערכים נכתבו על ידי בת דודה של לוסי, שהתעקשה להיות בסכסוך איתי, למרות הניסיונות שלי להפוך אותה בעתיד למועמדת למפעילות, כך שאינני יכול לקחת על עצמי להחליט, האם העריכות היו נכונות או לא. לפחות חלקית הן לא נכונות. ראיתי שם מחיקת תמונות בשימוש הוגן שהועלו במיוחד בשביל הערכים, מה שאומר שלפחות החלק הזה יצטרך לחזור. לכן הייתי שמח אם מישהו היה עובר על העריכות, או לכל הפחות משחזר את כולן ומפנה את העורכת לפתוח דיונים בדפי שיחה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:19, 20 באוגוסט 2020 (IDT)
שמת לב שהגבת במקום אחר בדף? :) אני לא חושב שיהיה לי זמן. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 16:17, 21 באוגוסט 2020 (IDT)
אופס. חבל. תודה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:02, 21 באוגוסט 2020 (IDT)

בדיקת תעתיקים[עריכת קוד מקור]

שלום שמזן, האם תוכל בבקשה להעיף מבט על עריכתי הזו בערך רשימת ראשי המדינות המכהנים, על מנת לוודא שהתעתוקים נכונים? תודה רבה! אמירושיחה 13:08, 28 באוגוסט 2020 (IDT)

היי אמיר, עברתי ותיקנתי לפי הבנתי. לגבי השם "וולטר מרטוס" – אני לא מבין בספרדית, אבל יכול להיות שאפשר לוותר על ה-ו' הראשונה. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 14:10, 28 באוגוסט 2020 (IDT)
תודה! אמירושיחה 14:19, 28 באוגוסט 2020 (IDT)

Editing news 2020 #4[עריכת קוד מקור]

18:11, 31 באוגוסט 2020 (IDT)

הטילדה הרביעית - גיליון 34[עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
דבר העורך • ויקישטעטל • פיצ'רים חדשים למשתמשים חדשים • מיזם צילום אישים • Wiki Talk • סודוקו • תשבץ • קצרמרי אקטואליה • מיזם חודש אסיה • מתקפת איכות על הכניסה ללבנון • הפרלמנט • מפגש קיץ 2020 • קרב איגרוף • תמונות חדשות

HatildaHarviit-chrom.png

ערך מומלץ![עריכת קוד מקור]

Article1 B.svg שלום שמזן, הערך רוקד עם זאבים שכתבת/הרחבת נבחר כערך מומלץ. תקציר ראשוני של הערך, שיוצג בעמוד הראשי מופיע כאן. ניב - שיחה 22:00, 21 בספטמבר 2020 (IDT)
ברכותיי על הערך המומלץ, שיוצג בעמוד הראשי מחר - בתאריכים 23/22 בספטמבר. ניב - שיחה 22:04, 21 בספטמבר 2020 (IDT)
תודה ניב וגם לכל המצביעים. השקעתי הרבה בערך הזה. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 13:59, 22 בספטמבר 2020 (IDT)

תודה על נקיטת הצעד הנחוץ[עריכת קוד מקור]

תודה על שלקחת על עצמך לעשות את הצעד הנחוץ הזה. אני מעריך שאתה כנראה הולך לספוג על הצעד המוצדק הזה יותר נאצות מאשר שבחים, ולכן אני מנסה לאזן את זה קצת. אז כל הכבוד ותודה! בריאן - שיחה 15:48, 24 בספטמבר 2020 (IDT)

תודה בריאן Face-smile.svg שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 15:52, 24 בספטמבר 2020 (IDT)
בושה וחרפה מהמעלה הראשונה בעיניי דיון זה, על רקע הסתה, רדיפה ולינצ'טרנט שנעשה לי מצד מספר עורכים, בבירור שלא עסק כלל בי, ומפעיל מערכת, שקרא בעבר סתם לחסום אותי לצמיתות על לא עוול בכפי, מנצל את כוחו, ובמקום לעצור את זה, ממשיך לנצל לרעה את כוחו לרעה ומועל בתפקידו בצורה קשה ביותר בעיניי, וחוסם בצורה קאת הקורבן שמתגנונן. חמור עוד יותר שהתרועה למעשה באה מדי ביוקרט לשעבר (שגם שהיה בתפקיד פעל מולי באורח מאוד לא הוגן והגון). לא היה לאף אחד מכם קמצוץ הגינות לתייג אותי, והדיון נערך כאשר אני חסום לשווא ולא יכול להגיב. נעם דובב - שיחה 23:28, 24 בספטמבר 2020 (IDT)

חסימה[עריכת קוד מקור]

קרא את ההודעות האחרונות בשיחת משתמש:נעם דובב, בעקבות חסימתו ליום אחד. האם אלו הסטנדרטים הנהוגים בוויקיפדיה? "ברוח יום הכיפורים המתקרב, אני קורא לכם לעשות חשבון נפש". עוזי ו. - שיחה 22:30, 24 בספטמבר 2020 (IDT)

ראיתי. חבל. נעם יכול לבוא בטענות רק לעצמו. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 23:04, 24 בספטמבר 2020 (IDT)
בושה וחרפה מהמעלה הראשונה בעיניי דיון זה, בדומה לקודמו, על רקע הסתה, רדיפה ולינצ'טרנט שנעשה לי מצד מספר עורכים, ביניהם פותח דיון זה (שבא לכאן לבצע פעולה שנראית בעיניי כהלשנה ולהמשיך את רדיפתו המתמשכת מזה זמן רב אותי), בבירור שלא עסק כלל בי, ומפעיל מערכת, שקרא בעבר סתם לחסום אותי לצמיתות על לא עוול בכפי, ממשיך למצל לרעה את כוחו, ובמקום לעצור את זה, מנצל את כוחו לרעה ומועל בתפקידו בצורה קשה ביותר בעיניי, וחוסם בצעד אלים את הקורבן שמתגנונן. לא היה לאף אחד מכם קמצוץ הגינות לתייג אותי, והדיון נערך כאשר אני חסום לשווא ולא יכול להגיב. נעם דובב - שיחה 23:28, 24 בספטמבר 2020 (IDT)
קיוויתי שאתה עדיין חסום. סגנונך בדף השיחה שלך (וגם כאן, ובעצם בכל דף שיחה אחר) היה צריך להביא לסילוקך מוויקיפדיה זה מכבר. שנה טובה. עוזי ו. - שיחה 23:47, 24 בספטמבר 2020 (IDT)
במקום תקין היית אתה חסום לצמיתות, בשל הפעילויות שתיארתי שנטלת בהן חלק, ללא אפשרות לקיצוב הזמן, ואני לא הייתי חסום אף לא לדקה. חבל שהדברים מתנהלים כאן כפי שהם. את אותם דברים אותם ציטטת בתחילת דיון זה, אני מפנה גם לעברך: ברוח יום הכיפורים המתקרב, אני קורא לך לעשות חשבון נפש. לא רק שאין זה מעבר על כללי הקהילה, אלא שזה דבר חיובי מאוד בעיניי, כפי שאני רואה את המנהג היהודי: הזדמנות לתיקון. בהזדמנות זו לא מאוחר לבקש ממני סליחה. יש הרבה מאוד על מה. שנה טובה. נעם דובב - שיחה 23:56, 24 בספטמבר 2020 (IDT)

שמזן, הואשמתי לעיל בהסתה. זוהי האשמה חמורה ביותר. אני מבקש שתתבע מן המאשים לספק ראיות להאשמה הזו, ומשייכשל תפעל בהתאם. שנה טובה. עוזי ו. - שיחה 13:41, 27 בספטמבר 2020 (IDT)

עומד מאחורי הדברים. אמת דיברתי, כמובן שיש בידי ראיות בנושא. עם זאת, שמזן, עם כל הכבוד, אינו הכתובת לפסוק בנושא. נעם דובב - שיחה 20:07, 28 בספטמבר 2020 (IDT)
אני חולק עליך. שמזן הוא מפעיל, והטענה נטענה בדף השיחה שלו. אבל אתה מוזמן לבחור כל כתובת אחרת, ובלבד שתפרוס את הראיות שאתה טוען שיש בידיך (ותשא בתוצאות כשיתברר שאין כאלה). עוזי ו. - שיחה 20:13, 28 בספטמבר 2020 (IDT)
לגבי שמזן, אני מעדיף לא להתייחס (אבל ברור לגמרי מדוע בחרת דווקא אותו). לדאבון הלב, איני מוצא בוויקיפדיה גורם בלתי תלוי ונטול פניות, הוגן ובעל יכולת טובה לשפוט בענייין, ולכן חשבתי על אסתר חיות. מה אתה אומר?! (למען הסר ספק: אין בכוונתי לפעול נגדך בצעדים משפטיים). אני מוכן לשאת בתוצאות, השאלה אם אתה מוכן לשאת בתוצאות לכשישתברר שיש ראיות למכביר, המוכיחות מעל כל צל של ספק את פעילות ההסתה החמורה והתמשכת שקיימת (ועודך מקיים) כנגדי. נעם דובב - שיחה 20:24, 28 בספטמבר 2020 (IDT)
כל עוד אנחנו בוויקיפדיה, לא אתה תבחר את הפורום. כתבת שאני "מסית" נגדך, וטרם הוכחת את הטענה החמורה הזו. עוזי ו. - שיחה 20:53, 28 בספטמבר 2020 (IDT)
כתבת בהודעה הקודמת שלך: "אתה מוזמן לבחור כל כתובת אחרת". עשיתי כהצעתך, אך ראה זה פלא: עברו ארבעים דקות והנה אתה חוזר לפתע מדברייך. מעניין כמה זמן ייקח לך לחזור מדברייך בדבר אי ההסתה כביכול, לה אתה טוען. נעם דובב - שיחה 21:08, 28 בספטמבר 2020 (IDT)

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello שמזן,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:51, 25 בספטמבר 2020 (IDT)