שיחה:תחנת הרכבת בת ים – יוספטל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

--Gt11 18:21, 20 ביוני 2007 (IDT)השם של התחנה הוא בת-ים יוספטל ולא יוספטל.

שאלה[עריכת קוד מקור]

מה זה הערך הזה? אם אין מה לכתוב - לא כותבים. ‏Gridge ۩ שיחה 23:51, 12 ביולי 2007 (IDT).

יש מה לכתוב. אבל צריך להתחיל מאיפשהו. תומר ש 02:50, 13 ביולי 2007 (IDT)
דעתי כדעת תומר ערכןשיחהטיוטה לחוקה 02:51, 13 ביולי 2007 (IDT)

מיזם קואורדינטות בישראל[עריכת קוד מקור]

מיזם קואורדינטות בישראל
Bouncywikilogo.gif   מיזם קואורדינטות בישראל     Rotating globe.gif
Israel map-DMSpositioning.svg

איתור קואורדינטות באמצעות "עמוד ענן"
Postscript-viewer-shaded.png הסבר מפורט על שיטת העבודה

סטטוס = טופל
משתמש = Avin שיחה תרומות למיזם

בסיום הטיפול בערך לא לשכוח לעדכן:
|סטטוס = טופל
|משתמש = <שם משתמש>

אם הערך איננו מתאים למיזם זה מסיבות שונות, אין למחוק תבנית זו. צריך פשוט לרשום: |סטטוס = אין צורך

המיקום נקבע מתוך הכרות אישית, מאחר והתחנה היא חדשה ועתידית היא לא נמצאת עדיין בתמונות הלוויין. יכול להיות שבעתיד יבוצע כיוונון מדוייק יותר כשהמקום יצולם.--‏Avin שיחה‏ 23:49, 18 במאי 2008 (IDT)

מועד פתיחה[עריכת קוד מקור]

רשום שצפויה להיפתח ב-2011. היא כבר בנויה, לא? ואיך זה מסתדר עם הרשום בתחנת הרכבת ראשון לציון מערב שהיא נפתחת כבר ב-2009? המסילות שיבנו לא יחברו קודם בין תל אביב לבת-ים? yuvalhad - שיחה 18:11, 1 ביוני 2008 (IDT)

הפסקה האחרונה[עריכת קוד מקור]

בתור תושב השכונה הסמוכה לתחנת הרכבת, אני לא מסכים עם 2 משלושת הנושאים שהועלו בפסקה האחרונה...

לגבי מפרצי אוטובוסים - גשר יוספטל, שעליו הוקמה התחנה, הוא גשר רחב ביותר - 4 נתיבי נסיעה לכל כיוון, כלומר 8 מסלולי נסיעה... נוסף על כך, מסלול הנסיעה הקיצוני ביותר בכל כיוון נסיעה (זה שצמוד למדרכה), הוא נתיב אקסטרה, מכיוון שהוא נפתח בכניסה לגשר בלבד, ונסגר מיד עם סיום המעבר בגשר (ב- 2 הצדדים של רחוב יוספטל, הן בחולון והן בבת-ים, הכביש הוא תלת מסלולי בכל כיוון). מכאן שבמידה ויקימו תחנות אוטובוס צמוד לתחנה (לא בטוח עד כמה זה נחוץ, כי התחנות הקיימות כיום, נמצאות 50 מטר ממנה...), לא תהיה כל בעיה בעצירת אוטובוסים.


שם התחנה[עריכת קוד מקור]

התחנה תיקרא חולון - בת ים יוספטל לגבי מיקום התחנה, והדרישה כביכול להעביר אותה לקוממיות - לא היה ולא נברא. בקוממיות דובר על הקמת תחנה נוספת, שכרגע הוקפאה. תחנת יוספטל, צפויה להיות תחנת הדגל של הקו, עם כמות הנוסעים הגבוהה ביותר בין כל התחנות, בגלל מיקומה האסטרטגי - בלב איזור מרכזי ומיושב בצפיפות, בין 2 ערים.

יש לך אסמכתה לשם? למיטב ידיעתי היא בכלל אמורה להקרא יוספטל וזהו? ‏Ori‏ • שיחה 21:35, 18 באפריל 2009 (IDT)
כפי שאפשר לראות כאן, השם שכתוב על התחנה הוא "יוספטל" (התמונה צולמה באוקטובר 2008). אם זהו השם הסופי, אני לא יודע. להעביר אותה יהיה קשה, היא כבר עובדה קיימת ברחוב יוספטל. תחנת קוממיות נראית נכון ללפני שבוע כך. Easy n - שיחה 23:10, 18 באפריל 2009 (IDT)

מיקום[עריכת קוד מקור]

בדומה למוזכר בשיחה:תחנת הרכבת בת-ים קוממיות#מיקום, גם תחנה זו נבנתה בחולון, למעט ההבדל שכאן גם גדר התחנה אינה נוגעת בבת ים (קו הגבול בין שתי הערים עובר בצד הימני של המסלול לכיוון דרום של נתיבי איילון). שרשרשיחה 09:57, 24 בספטמבר 2011 (IDT)

נכון. על פי "י http://www.govmap.gov.il/viewer.asp הגבול בין בת ים וחולון באיזור זה, עובר ממערב לנתיב המערבי ביותר של נתיבי איילון, ולכן התחנה ממוקמת במלואה בשטח השיפוט של חולון.--כ.אלון - שיחה 10:09, 24 בספטמבר 2011 (IDT)
תודה, גם אני התבססתי על מקור זה. כעת נותר רק להחליט כיצד לקטלג את הערך (כלומר האם בת-ים זכאית לקטגוריה). שרשרשיחה 23:54, 25 בספטמבר 2011 (IDT)