שיחה:MIM-104 פטריוט

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שינוי השם[עריכת קוד מקור]

נראה לי שפטריוט (טיל) נשמע סביר הרבה יותר. כך זה גם בהולנדית... הללשיחה 23:34, 6 אוגוסט 2006 (IDT)

נדמה לי שברוב מערכות הנשק שיש להן ערכים, מקובל להשתמש בצורה של הערך הזה. במיוחד מערכות אמריקאיות, שבדרך כלל יש להן את הצורה של מספר דגם - שם דגם. צחי 00:51, 9 אוגוסט 2006 (IDT)

משפט לא ברור[עריכת קוד מקור]

בפתיח כתוב: "הודות לעקרון המערך המיופע אשר לפיו, אונת המכ"מ נעה באופן אלקטרוני" מה זה מיופע? האם פרושו הוא פעולה של הזזת מופע? אגב מה היא זוית הגזרה בה פועל מכ"מ הפטריוט בהשוואה ל"מכ"מים מיושנים יותר"?--‏Avin שיחה‏ 13:47, 17 באוגוסט 2006 (IDT)

שיניתי את הניסוח. המכ"ם של הפטריוט פועל בגזרה מסוימת (שלא אפרט כאן), שהיא כמובן קטנה מ-180 מעלות (שכן לא מדובר במכ"ם מסתוב אלא במכ"ם מערך מופע). אני חושב שאתרגם את פסקת הפתיחה של en:Phased array כדי שיהיה ברור יותר במה מדובר. ערןב 15:26, 17 באוגוסט 2006 (IDT)

תיקנתי את ההערה על אנטנות Phased Array. המערך לא מאפשר לשדר ולקלוט בו זמנית (בכזה מצב, המקלטים היו נהרסים בזמן השידור), אלא מאפשרת לשלוט בכיוון אלומת המכ"ם. XOR - שיחה 14:13, 25 בנובמבר 2011 (IST)

נכון ש...[עריכת קוד מקור]

כל לוחמי יהלום, תודו בזה- לפחות פעם אחת הגעתם הביתה ומצאתם את עצמכם מחפשים מידע מערכת...

ובכלל, מי האדיוט שהעלה את הדף הזה?!... שלילת סיווג לאלתר!!!

א. בוויקיפדיה מקובל להזדהות.
ב. כמות המידע שלדעתך מסווגת ומפורסמת בחוצות על ידי היצרנים האמריקאיים תהמם אותך, וזה נכון לגבי המון מערכות נשק.נחמיה ג 21:28, 24 בספטמבר 2006 (IDT)
מידע מסווג זה לא עניין של דעה, הוא מסווג וזהו.
אה, מידע מסווג בישראל שמפורסם בריש גלי בחו"ל לא מסווג כל עוד אני נותן את המקור החיצוני שלו. בעבר קורסי בסיס בנשק מונחה היו מסווגים כסודי ביותר, היום הם שמור, וגם זה לא בהכל. נחמיה ג 17:52, 13 בינואר 2007 (IST)


אתם באמת לא אמיתיים שאתם בכלל מדברים על זה ... אולי עוד כמה דברים לחשוף... ואז מתמרמרים על התקשורת שהיא מדברת יותר מידי ...