שיחת ויקיפדיה:כלים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

מונה עריכה מדויק[עריכת קוד מקור]

הועבר מהמזנון 21:28, 26 ביוני 2007 (IDT)

בדקתי את מספר העריכות שלי במונה עריכות של interiot ומצאתי שם קישור למונה עריכות אחר. כשבדקתי, התברר לי שהוא מעודכן ממש לעכשיו בנוגע למספר העריכות שלי. אני מצרף קישור לדף המבוא כדי שכולם יוכלו לשפוט בעצמם ולהעיר הערות במקרה הצורך [1]. ברוקולי 12:21, 20 ביוני 2007 (IDT)

למונה יש תכונה מצחיקה שהוא מזהה מרחב שם לפי הנקודותיים. לכן בניתוח התרומות שלי הוא התייחס לקידומת "חוק יסוד:" ו"שם צופן:" כמרחבי שם. דניאל ב. 12:26, 20 ביוני 2007 (IDT)
תראה, העובדות מדברות בעד עצמן. המונה הזה נותן תוצאה הרבה יותר מדויקת של מספר העריכות שלי. ואגב, לא כל כך הבנתי: האם הוא מזהה עריכות בערכים שיש בשם שלהם נקודותיים כעריכות בדף משתמש? ברוקולי 12:30, 20 ביוני 2007 (IDT)
המונה מזהה ערכים שבשמם יש נקודותיים כמרחב נפרד, מקביל למרחב הערכים הראשי, מרחב השיחה, מרחב ויקיפדיה וכו'. כך מסתבר שיש לי עריכה אחת במרחב שודדי הקאריבים... גלובוס ~ שיחה 14:07, 20 ביוני 2007 (IDT)
יש לי 4 עריכות בכיפה אדומה?!--שומבלע שיחה 12:31, 20 ביוני 2007 (IDT)
טוב זה כנראה בגלל זה.--שומבלע שיחה 12:34, 20 ביוני 2007 (IDT)

מונה ערכים חדשים[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף ויקיפדיה:דלפק ייעוץ#מונה ערכים חדשים

טולהאב (Toolhub) לשירותכם[עריכת קוד מקור]

אני מתנצל אם הודעה זו לא מוצגת בשפתכם. אנא עזרו לנו בתרגום ההודעה.

איך נראית השתתפותכם במיזמי ויקימדיה? האם אתם עורכים ערכים? מעלים קבצים? מנטרים השחתות? מתרגמים ערכים? מתרגמים הודעות ממשק? האם אתם מארגנים אנשים, ברשת או פנים מול פנים? מאמנים את העורכים החדשים או את המאמנים החדשים? כותבים קוד?

ישנן דרכים רבות לתרום למיזמי ויקימדיה – יותר ממה שתוכלו לדמיין מקריאת הערכים בוויקיפדיה. בשנים האחרונות המתנדבים פיתחו כלים טכניים העוזרים למשתמשים לשפר תוכן, לנטר השחתות ולבצע משימות רבות נוספות. הם אפשרו לבצע פעולות שתוכנת מדיה־ויקי בלבד לא מסוגלת לעשות. ללא הכלים הללו, רוב המיזמים שלנו יאטו מאוד את התפתחותם.

אני שמח מאוד לבשר על מיזם חדש, טולהאב, שמעוניין ליצור מנגנון חיפוש לכלים בכל השפות. אנו בונים קטלוג של כלים בהתאם למה שהקהילות מחפשות. אם תרצו לעזור, אנא כנסו ל-m:Toolhub ועברו על השאלות במעלה הדף. ניתן גם לשלוח משוב בכל שפה בדף השיחה. מעבר לכך, ניתן לשלוח משוב פרטי ישירות אליי.

Harej (WMF) - שיחה 02:21, 5 ביוני 2018 (IDT)