שיחת ויקיפדיה:עבודות ויקידמיות/ ויקישטעטל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

העלאת גלריה[עריכת קוד מקור]

כיצד יוצרים גלריה?
אשמח לתשובה רחלרונל - שיחה 13:22, 17 בפברואר 2017 (IST)
בשמחה רחל. זה קצת מורכב, לכן לא כתבתי לכולן - לא רציתי לסבך את שאר הקבוצה, שרובן עוד לא הצליחו להעלות תמונות. את נכנסת דרך "הוספה" ואז למטה "יותר" - ואז תראי את האופציה של "גלריה". בגלריה, אני עיצבתי בצורה של "מצגת" (תבחרי באפשרויות, היכן שברירת המחדל היא "מסורתי"). בהצלחה וכל הכבוד!תהלה - שיחה 10:42, 17 בפברואר 2017 (IST)
ואגב, בקשר לדפי שיחה: כשאת מגיבה, שימי סימן נקודותיים לפני הטקסט, תמיד אחד יותר ממי שכתב לפנייך, כדי להזיח את הטקסט שמאלה. ובסיום דברייך, חתמי באמצעות ארבעה סימני טילדה (~) רצופיםתהלה - שיחה 10:44, 17 בפברואר 2017 (IST)
נכנסתי לגלריה של קהילת נאדי פאלו וראיתי שבעמודה תמונות בגלריה יש אופציה של הוספת תמונה, איך אני מגיעה לאופציה הזאת בדף שלי, נראה לי שחסר לי צעד אחד , אשמח להבין מה חסר.רונל - שיחה 13:19, 17 בפברואר 2017 (IST)
עוד בקשר לדפי השיחה: שמתי לב שערכת כאן בניסיון לסדר את עניין הנקודותיים בכל השיחונת שלנו. שימי לב שזה אסור (או לפחות לא מקובל) בויקיפדיה. תראי את דפי שיחה כמעין תיעוד של השיחות, בלי אפשרות לגעת בהן - כמו פרוטוקול. אחרת אפשר בטעות לעוות דברים. כאן למשל תיקנת את הנקודותיים בצורה לא נכונה - ותיקנת גם בדברים שכתבתי, וכך נראה כאילו הנחיתי אותך הנחיות שגויות (תיקנתי חזרה - את יכולה לראות כעת את הצורה הנכונה). בהצלחה וכל הכבוד על כל העשייה שלך כאן :) תהלה - שיחה 23:34, 21 בפברואר 2017 (IST)

שמו של דף המיזם צריך להיות ויקיפדיה:עבודות ויקידמיות/ויקישטעטל.[עריכת קוד מקור]

תהלה, אני לא מבינה למה שם הדף הזה לא בהתאם למקובל במיזמים של כתיבת ערכים כמטלה אקדמית. לדעתי יש לשנותו לויקיפדיה:עבודות ויקידמיות/ויקישטעטל. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 04:13, 20 במאי 2017 (IDT)

ראיתי עכשיו ששמו של הדף שונה בטענה של "שיהיה קל יותר למצוא את דף הקורס". לשם כך יוצרים הפניות, לא משנים את שם הדף. קרן, אודה לך אם תתקני את שם הדף ותחזירי אותו למשנה השם שנקבע על ידי הקהילה בוויקיפדיה העברית. את השם הנוכחי תשאירי כהפניה. במיזמים שלי יש את ההפניות וק:חינוך, וק:רודרמן, וק:כנרת, וק:אחמר ועוד. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 04:16, 20 במאי 2017 (IDT)
הי חנה Hanay. יש להשאיר כרגע את שם המיזם כך, מכיוון שאני עובדת בימים אלה על כך שיתרחב למערכת החינוך, ואם כן הוא לא יישאר בתחום העבודות הוויקידמיות. שבוע מצוין, תהלה - שיחה 09:24, 21 במאי 2017 (IDT)
תהלה הרץ גם אם יורחב למערכת החינוך, שם הדף אינו מתאים. לדפי מיזמים אחרים יש קדומת אחרת ראי למשל ויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/הכחלת מפות מיקום. אז תחליטי לאיזה קבוצות מיזמים את רוצה להרחיב אותו. שי וקרן, מה לדעתכם הנכון ביותר? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 09:31, 21 במאי 2017 (IDT)
שבוע טוב חנה Hanay, ותהלה. בהסתכלות על שאר דפי המיזם נראה שאכן יש אחידות בשם הדף, כך שיש ניראות להשתייכות המיזם לפרויקט עבודות ויקידמיות. על כן, לדעתי, כל עוד ויקישטעטל אינו מיזם עצמאי ונפרד, ראוי שהשם ישקף זאת. Keren - WMIL - שיחה 10:22, 21 במאי 2017 (IDT)
היי קרן. אם יש חשיבות בדבר, מבחינתי אין בעיה. רק צריך לשמור על הפניה מכתובת האתר הנוכחית מכיוון שיש קישורים אליה ממספר מקומות מחוץ לוויקיפדיה. שבוע מצוין, תהלה - שיחה 10:45, 21 במאי 2017 (IDT)

יהדות דרזדן[עריכת קוד מקור]

כתבתי היום קצרמר על ההיסטוריה של יהדות דרזדן. האם גם זה שייך ל"ויקישטעטל"Michael Shefa - שיחה 13:41, 21 במאי 2017 (IDT)

ודאי Michael Shefa. נראה לי חשוב שהמיזם יוביל לכתיבה בנושא חשוב זה, מעבר למסגרת הקורס. הוספתי את הערך לרשימה. ראיתי גם שיש לך תרומות רבות בתחום המורשת וההיסטוריה של עמינו. יישר כוח לך ותודה על תרומתך. תהלה - שיחה 09:25, 22 במאי 2017 (IDT)