שיחת משתמשת:כפית אלסטית

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, כפית אלסטית, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חיים 7שיחה • 11:21, 27 באוגוסט 2019 (IDT)


[🏅]

גראנד סלאם (טניס)[עריכת קוד מקור]

גם בערך זה מחקת חלקים נרחבים. אם תמשיכי כך תיחסמי לתקופה ארוכה. אני מציע שתתחילי בעריכות מתונות יותר. --‏Yoavd‏ • שיחה 21:52, 21 באוגוסט 2019 (IDT)

מצטרף. כדאי לך להרגע, להפסיק להתנהג בתוקפנות ולהפסיק למחוק מערכים מה שלא נראה לך טוב בעין. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 22:47, 21 באוגוסט 2019 (IDT)
מה לא בסדר איתכם?! מחקתי פירוט יתר מסורבל מערך אחד שקיימת בראשו תבנית המבקשת זאת, ועיצבתי טבלה בערך אחר. המומה מקבלת הפנים המחרידה.
כתבתי לפני התנגשות עריכה: חבל שמשתמש:Yoavd הסתפק בבחינת מספר הבתים שהוסרו, ולא טרח לבחון את עריכתך הטובה (אותה החזרתי לערך). יואב, אנא בחן את העריכה ששחזרת, וראה את הדף לפניה ואחריה: שים לב לתאים בטבלה עם "לא התקיים טורניר": השיפור הזה פשוט ניקה, שיפר את העיצוב, ובדרך חסך קצת שומן מיותר, ובנוסף שיפורים קטנים לאורך הערך. לא הוסר תוכן, פרט למקומות מסוימים מאד, ובכל המקרים הללו זה שיפור: תתקשה להצביע אפילו על בית אחד שהסרתו הזיקה לערך, והעריכה ששחזרת הייתה פשוט עריכה טובה, ללא כל פגם (לא שפגם קטן בעריכה הוא עילה לשחזור, אבל כאן לא ראיתי אפילו אחד). לגבי התבטאותו של מש:התו השמיני - אבקש להתנצל בשם הקהילה, ולבקש שתאמיני שלא כולה כזו.
כפי שכבר ציינתי, כשמבצעים עריכה בערך קיים, כדאי לזכור שיש מי שרוצה לבדוק את העריכה, ולהקל עליו אם אפשר: למשל במקרה זה, היה עדיף לשפר כל טבלה בעריכה נפרדת, ואת ההגהה לבצע בעריכה שלישית, או אפילו כמה עריכות. עריכות נפרדות כאלו היו קלות יותר לבחינה - למשל את העריכות שרק נוגעות לעיצוב הטבלה, קל "להסביר" על ידי בחינת הדף עצמו, ולא רק קוד המקור שלו, אופציה שלמעשה נעלמת כשאוגדים את כל השינויים בעריכה יחידה. (כאמור, כל זה כשמדובר בעריכת ערך קיים. בכתיבת ערך חדש זה כמובן לא נחוץ). קיפודנחש 04:12, 25 באוגוסט 2019 (IDT)
כבר הסברתי את עצמי בבירורים, אבל אוסיף שוב: אני מתנצל. טעיתי. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 04:17, 25 באוגוסט 2019 (IDT)
(אחרי ההתנגשות): תודה לך. המילים הקשות שנאמרו לא נועדו לפגוע בך, ותקוותי שלא יהיה בינינו "דם רע". הבעתי את דעתי בתקווה שלמרות שהדברים אינם נעימים לאוזן, הם לא יפלו על אוזן אטומה. קיפודנחש 04:26, 25 באוגוסט 2019 (IDT)
לעצם העניין - כל מה שכתב קיפודנחש נכון. לפני שכתבתי מה שכתבתי ב-21.8 עיינתי בהסטוריה של המשתמשת, וראיתי שהיא נרשמה בויקיפדיה באותו יום. שתי העריכות הראשונות שלה היו יצירת דף משתמש ופתיחת דף שיחה בסימונים מוזרים, ניחא. העריכה הראשונה במרחב הערכים היתה מחיקת קישור חיצוני בערך משטח חימר, העריכה השניה היתה יצירת ערך הפניה והעריכה השלישית היתה מחיקת 23K מהערך גראנד סלאם (טניס), ולאחר מכן מחיקת 25K מהערך בייבלייד ‏ ‏. היום, בבחינה סבלנית אני מבין שזו לא משתמשת חדשה אלא מישהו שהתנסה בעבר בויקיפדיה. כאשר הערתי את הערתי מעלה, סברתי שמדובר במשתמש חדש שמנסה את צעדיו הראשונים בויקיפדיה, ברור לי שזה לא המצב. --‏Yoavd‏ • שיחה 07:20, 25 באוגוסט 2019 (IDT)
Yoavd, את צעדיי הראשונים ניסיתי כאנונימית עד שנעניתי להזמנות להרשם. להבא אמליץ שתסתכל על העריכות ולא על המשתמשים. -כפית אלסטית - שיחה 14:07, 25 באוגוסט 2019 (IDT)
אם אין לך התנגדות, נראה לי שכדאי לארכב את דף הבירורים. לא בטוח מה הנוהל, אבל כפותחת הדיון, נראה לי שהסכמתך לפחות, נחוצה. אם נראה לך, אולי עדיף שלא תארכבי בעצמך, אלא נניח תבקשי בדף הבקשות ממפעילים, וק:במ. בדרך כלל בירור כזה שנשאר פתוח מגרד לגרד עוד, ולעתים רחוק הגירודים האלו טובים למישהו. בברכה - קיפודנחש 05:18, 26 באוגוסט 2019 (IDT)

כוכב לחרוצה![עריכת קוד מקור]

Barnstar of Diligence Hires.png כוכב החריצות
תודה על תרומתך הרבה בתחום הספורט והקולנוע! דָּנִיֵּאלשיחהויקיפדיה עולה על הפסים! 15:43, 23 באוגוסט 2019 (IDT)

בראוניס בשבילך![עריכת קוד מקור]

Brownie transparent.png בהצלחה! איחולים - שיחה 17:27, 7 בספטמבר 2019 (IDT)

ברוכה הבאה[עריכת קוד מקור]

עדיין לא הכרנו רשמית אבל שם המשתמש שלך מצא חן בעיניי. המשיכי את התרומות הנרחבות לערכים. טל (רונאלדיניו המלךשיחה) 22:19, 1 באוקטובר 2019 (IDT)

נשמח להכירך מעט יותר[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום כפית אלסטית,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמשת, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכלי להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמשת:כפית אלסטית". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותייך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותייך כוויקיפדית מן המניין.

בברכה, Ldorfmanשיחה 01:09, 6 באוקטובר 2019 (IDT)

להביע דעה[עריכת קוד מקור]

היי כפית אלסטית היתי שמח אם היתה מביע את הדעה שלכה כאן פורטל ספורות ילדים אליה צמח ~ שיחה ~ הביעו את דעתכם 09:28, 11 באוקטובר 2019 (IDT)