שיחת משתמש:!ישראל המלכה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

המצאה של סדרה[עריכת קוד מקור]

נראה שהערך שכתבת על סדרת טלוויזיה קנדית בשם קווין דאנס, היא המצאה שלך. לא מצאתי כל עקבות ברשת לקיומה של הסדרה הזאת וגם לא של רשת הטלוויזיה. הערך נמחק. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 20:18, 6 בנובמבר 2013 (IST)

חנה שלום, אני כותב חדש בויקיפדיה, מעולם לא יצרתי ערכים, אין לי עבודה ובנוסף אני אדם מאוד מרורר, בקשר לסדרה - היא אכן אמיתית הסדרה צפויה לעלות לשידור ב24 בדצמבר השנה, היא הייתה צריכה לעלות שנה שעברה אך דחו בתקופה מאוד ארוכה אחרי החלטות משפטיות שהיא אכן תשודר, אין זכר לסדרה מכיוון שהיא לא מפורסמת ופופולרית, ויוצרי הסדרה מחקו כל קשר של הסדרה ברשת, את צודקת כנראה גם לסדרה לא מגיעה ערך, ודבר נוסף - יצרתי את הערך הזה בויקיפדיה העברית מכיוון שהיתה לסדרה קשר ליהדות בכך שגיבורי הסדרה הם יהודיים ובנוסף חשבו לעלות את הסדרה בhot אך בסוף הוט ביטלה את ההצעה !ישראל המלכה - שיחה 16:45, 7 בנובמבר 2013 (IST)
אם אין כל עקבות לסדרה ברשת, אז מהיכן לקחת את המידע? הסיפור של נראה המצאה שלך. אל תעלה ערכים מומצאים ועל תעלה ערכים ללא מתן מקורות המידע עליהם התבססת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 16:49, 7 בנובמבר 2013 (IST)