שיחת משתמש:דניאל ב./מיזם מחזיק מברשות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

אין ספק שחייבים להחליט על גבולות וקריטריונים, לא כל מה שזז זכאי לערך, אציע לערוך טבלה, בו יוכלו המשתמשים לתת ציונים לערכים הנדונים, בתוספת נימוקיהם, זה יכול לעזור לאחר מכן לגיבוש קריטריונים הגיוניים. טיפוסי - שו"ת 21:11, 2 בינואר 2011 (IST)

יתכן ואתה צודק, בכל מקרה זה נראה כמו הפרסומת למרתפי אלקטרוניקה, צריך איכשהו למצוא שמות לכל הדברים האלה. אולי בהתיעצות עם האקדמיה ללשון העברית ואם אין לאלו שמות יותר הגיוניים ממגש קוביות קרח או מסגרת לתמונה וכו', יתכן וצריך להמציא להם ולהציע אותם לאקדמיה. גיל תיכון שכבר לא בגיל תיכון • הלו?! 23:04, 2 בינואר 2011 (IST)
מסגרת לתמונה זה פשוט מסגרת. לא יודע למה דוד שי שינה. דניאל ב. 23:07, 2 בינואר 2011 (IST)
שלוש הצעות לסדר: 1 - השם של המיזם מתוק, אבל אינו כזה שיקל על מציאתו. כמו כן כדאי להעבירו ממרחב משתמש למרחב ציבורי (ויקיפדיה? באיזה מרחב נהוג למקם מיזמים?) 2 - את רשימת החסרים יש להוציא לתבנית נפרדת. 3 - (אחרי ביצוע (2)) - יש להוסיף לתבנית [[קטגוריה:ויקיפדיה - ערכים מבוקשים]], כך שמשתמש הרוצה להוסיף ערך מבוקש בתחום יוכל למצוא את התבנית ולהוסיף את הערך המבוקש.
לגבי (1) - אולי לא חייבים לשנות את שם המיזם, הערתי מתייחסת יותר לתבנית ה"מבוקשים". אציע בתור בסיס לדיון - כלי בית וחפצים שימושיים בחיי יום-יום. קיפודנחש - שיחה 18:12, 6 בינואר 2011 (IST)
זהו מיזמון פרטי שהוא בחציו הלצה. אין צורך לקחת ברצינות יתרה (למרות שבאמת אשמח אם יכתבו הערכים). דניאל ב. 18:15, 6 בינואר 2011 (IST)
ואצלנו בכפר היו אומרים: "צחוק צחוק, אבל חצי צונזר בפנים". אני רציני - הערך שעון מטוטלת עומד להיפלט מתבנית:לטיפול דחוף באין מושיע - אין לאן לדחוף את הבקשה. בדומה "מזוודה" שכבר מזה זמן אני מחפש איפה לבקש, שלא לדבר על "קמטר", "שידה" ו"שולחן איפור" והכי גרוע - מרית מוביל לשפכטל, ואין מי שיושיע את המרית האהובה והמוכרת המשמשת במטבחי.
המרית היקרה והמוזנחת שלי
קיפודנחש - שיחה 19:23, 6 בינואר 2011 (IST)

גיגימו[עריכת קוד מקור]

מציע להוסיף כהמשך לאביזר לנשים להשתנה בעמידה אוהד - שיחה 09:49, 18 באוקטובר 2011 (IST)