שיחת משתמש:עומר פדור

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, עומר פדור, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
ותודה על התוספות המבורכות לערך פולחן אישיות, Ravit - שיחה 08:46, 15 בספטמבר 2009 (IDT)


Crystal Clear app Login Manager.png
שלום עומר פדור,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:עומר פדור". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, גוונא + שיחה + אין לנו פורטל הלכה! 15:21, 18 בספטמבר 2009 (IDT)

כלי יקר (פירושונים)[עריכת קוד מקור]

תודה על תרומתך הרבה לויקיפדיה. העברת את הדף כלי יקר לכלי יקר (על התורה), שינית את כלי יקר לפירושונים, ובנוסף פתחת דף חדש בשם כלי יקר (פירושונים). להלן שתי הערות, א. לא מעבירים שם של דף בלי דיון "שינוי שם" בדף השיחה, אלא אם כן השם שגוי בבירור. במקרה הזה המשמעות הראשית של כלי יקר היא הפירוש על התורה והשם לא שגוי. ב. אם הדף כלי יקר הפך לפירושונים אין צורך לפתוח דף נוסף "כלי יקר (פירושונים)", זה מיותר וכפול. קפדניקו - שיחה 09:30, 18 ביוני 2019 (IDT)

תודה על ההערות, אני חדש בעניין... הפירוש כל יקר על הנ"ך הוא פירוש גדול ומוכר (אומנם לא כמו הכלי יקר שעל התורה) ואף מוזכר בספרים אחרים ויש על מחברו ערך בויקיפדיה. אינך חושב שכדאי להעיר לקוראים על קיומו ובידולו מכלי יקר על התורה? עומר פדור - שיחה 09:36, 18 ביוני 2019 (IDT)
מה שבדרך כלל עושים זה תב:פירוש נוסף או תב:מפנה בראש הערך, כדי שאם הגולש התכוון למשהו אחר הוא יגיע לשם. אם בכל זאת אתה חושב שזה לא מספיק והדף כלי יקר עצמו צריך להיות פירושונים אתה מוזמן לפתוח דיון בשיחה:כלי יקר עם תב:שינוי שם. בהצלחה. קפדניקו - שיחה 09:46, 18 ביוני 2019 (IDT)
תודה רבה! ראיתי שסידרת את זה. יום טוב! עומר פדור - שיחה 09:54, 18 ביוני 2019 (IDT)

רבי עקיבא[עריכת קוד מקור]

היי. למה הוספת לערך את הקטגוריה של תלמידי רבי עקיבא? קרוקסשיחה תרומות 22:15, 29 בינואר 2020 (IST)

שלום. ריכזתי את שבעת תלמידי רבי עקיבא בקטגוריה בשם זה. רבי עקיבא כמובן אינו מתלמידי רבי עקיבא... אך איך לדעתך כדאי לקשר את הקטגוריה הזאת לדף של רבי עקיבא ולהיפך? --עומר פדור - שיחה 22:20, 29 בינואר 2020 (IST)
קודם כל אתה לא חייב לקשר את זה בקטגוריה עצמה, הקטגוריה נועדה לתייג ערכים מסוימים על פי נושאים, כך שגם אם לא תקשר בתוך הקטגוריה אני סבור שזה בסדר. שנית, אתה יכול לבדוק איך שאר הקטגוריות הדומות לזאת בנויות, ולפעול בצורה דומה, אך בוודאי לא להכליל את רבי עקיבא עצמו בתוך הקטגוריה של תלמידיו. דבר נוסף, שמתי לב שבחתימה שלך מופיע הקטנה של טקסט פתוחה, הדבר גורם לכך שמי שכותב אחרייך טקסט, יכתוב זאת בכתב קטן. ממליץ שתמחק את הקטע <small> מתוך החתימה שלך. קרוקסשיחה תרומות 22:32, 29 בינואר 2020 (IST)
תודה! אעשה את! --עומר פדור - שיחה 22:37, 29 בינואר 2020 (IST)