שיחת משתמש:Aviade

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Aviade, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,odedee שיחה‏ 01:58, 27 מאי 2006 (IDT)

תצוגה מקדימה[עריכת קוד מקור]

שלום אביעד וברוך הבא לויקיפדיה. רציתי להסב את תשומת ליבך לכפתור התצוגה המקדימה שנמצא ממש משמאל לכפתור 'שמור דף'. לפני שאתה מתכוון לשמור דף אתה יכול להציג אותו כך שהוא יראה רק לפניך ולראות האם אתה מעוניין לשמור דף זה או שיש צורך לבצע שינויים נוספים בו. כך לא תאלץ לשמור את אותו דף אלף פעם, כי גם כל שמירה שלך מתועדת, שים לב. בברכה =] , נעה 02:23, 3 יוני 2006 (IDT)

ברוך הבא[עריכת קוד מקור]

שלום אביעד,

שמתי לב למעורבותך במתקפת האיכות על ברזיל. תרומותיך רבות ולשמחתי, מכסות תחום שהיה יחסית חלש עד כה - תחום התרבות. כל הכבוד וברוך הבא! --אורי 09:10, 3 יוני 2006 (IDT)

ויקיפדיה:מתקפת איכות/ברזיל - ישורת אחרונה![עריכת קוד מקור]

שלום!

בשעה טובה הגיעה מתקפת האיכות על ברזיל ללא פחות מ- 158 ערכים חדשים. יחד עם זאת זה הזמן לשנס מותניים לקראת ימיה האחרונים של המתקפה. העבודה עודנה מרובה ולאחר המאמץ הרב שהושקע במתקפה כולנו רוצים שהיא תסוכם לא רק ככמותית (מה שחשוב בפני עצמו), אלא גם כאיכותית. אנא שימו לב לעדכון האחרון בויקיפדיה:מתקפת איכות/ברזיל#מצבה הנוכחי של המתקפה. עוד כמה ימים ונוכל לטפוח לעצמנו על השכם בלב שקט, בברכה ובהערכה רבה, --אורי 00:15, 4 יוני 2006 (IDT)

בעיה[עריכת קוד מקור]

שלום, ראיתי שיצרת את הערך תרבות ברזילית, שלצערי הייתי צריכה למחוק אותו מאחר והוא אמור להיות ערך מורחב וכעת מופיע כבר בערך על ברזיל. שנית, וחשוב מכך כאשר יצרת עת הערך לא רשמת בתקציר מניין התוכן. מי שהסתכל בגרסאות הקודמות יכול לחשוב כי אתה יצרת אותו, למרות שהמקור שלו הוא מהערך ברזיל. יש להקפיד בכגון שכאלו. בברכה, דורית 18:53, 5 יוני 2006 (IDT)

אנא ראה תשובתי אליך בדף שיחתי. דורית 23:41, 5 יוני 2006 (IDT)