שיחת משתמש:Rgranit

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

רק רציתי לשבח אותך על הדיאגרמה של המגרש טניס (בערך טניס)! זה גם נותן רעיון של שילוב של דיאגרמות שאני שכחתי שאפשר לעשות! ערן 15:37, 16 ינו' 2004 (UTC)


מחיקת מגרש כדורסל[עריכת קוד מקור]

ידידי, מחקתי - ואתה לא צריך להתנצל. לוקח לי 15 שניות למחוק. אז תרגיש נוח לשנות עד שתהיה מרוצה מן התוצאה.
ואגב, אם אתה "עולה" כל פעם על הקובץ הקודם, אתה נשאר עם קובץ אחד מעודכן. ^^ דוד1 20:36, 14 פבר' 2004 (UTC)

אני יודע, אבל משום מה הוא התעקש כל הזמן להראות לי את הקובץ הישן... אולי זה בגלל שהוא היה אצלי בזיכרון.. תודה בכל מקרה :-) (Rgranit)


המתחיל במצווה אומרים לו...
אם כבר תרגמת את מפת עזה תוסיף לה את ההתנחלויות שמדוברות כל-כך לאחרונה. אני לא חושב שרוב תושבי ישראל ממש מבינים איפה גוש קטיף ולמה הוא חונק את רפיח.

     מאיר :-> (מאיר מ 21:59, 18 פבר' 2004 (UTC))

סבבה אני אעבוד על זה מחר.. נראה לי שאני הולך לישון עכשיו... :@) --Rgranit 22:02, 18 פבר' 2004 (UTC)

חשד להפרת זכויות יוצרים[עריכת קוד מקור]

אנו מודים לך על השתתפותך בעריכת ויקיפדיה. שים לב: בוויקיפדיה מקפידים לשמור על חוקי זכויות היוצרים. לפיכך, העלאת תמונות לוויקיפדיה כרוכה במילוי מקורן המלא ורישיון מתאים. אנא וודא כי צירפת את מקורה המלא של התמונה Peteserve.jpg ואת הרישיון המתאים לה.

לצורך כך ביכולתך לעיין בדפי העזרה בתפריט עזרה זה, שבו נמצא בין השאר דף העזרה איך להוסיף רישיון לתמונה שכבר העליתי.

אשמח לעזור לך במתן מידע אודות הרישיון המתאים, האופן בו מציינים את מקור התמונה, וזאת כדי למנוע חשש של פגיעה בזכויות יוצרים. אנו מודעים לכך כי חוקי זכויות היוצרים אינם מובנים באופן אינטואטיבי לאדם שלא בקיא בהם, דבר הגורם עתים למחיקת תמונות בשגגה.

מצפה לתשובתך בהקדם.

בברכה, הידרו 22:38, 15 בנובמבר 2006 (IST)

מסגרת קריאה (ביולוגיה)[עריכת קוד מקור]

  • היי. פתחת את הערך הנ"ל, אך כבר קיים הערך מסגרת הקריאה הפתוחה של הגן.
  • הוספת שני משפטים לכריסטיאנה ניסליין-פולהרד, ואת שניהם נאלצתי לתקן בגלל שגיאות כתיב או הקלדה.
  • תרומותיך נאות. נשמח אם תאיט את הקצב, תעיין בקטגוריות לפני פתיחת ערכים חדשים, תעבור שלוש פעמים על כל משפט שאתה כותב, וכדומה. בהצלחה ובברכה, Pixie 22:27, 14 בספטמבר 2007 (IDT)

שלום,

  • ישנו הבדל בין שני הערכים מסגרת הקריאה הפתוחה של הגן ומסגרת קריאה ומדובר למעשה בשני ערכים שונים ולכן יצרתי את הערך... לא מדובר בהבדל של סמנטיקה אלא בהבדל מהותי - מדובר בשני מושגים שונים. ישנם גם שני ערכים שונים בויקיפדיה באנגלית.
  • בקשר לערך כריסטיאנה ניסליין-פולהרד, אכן היתה לי תקלת הקלדה במילה פוטנציאל, אך לא הייתי קופץ מכך למסקנות בקשר לתרומתי לויקיפדיה.
  • הייתי אומר שקצת נפגעתי מאופי המכתב והתגובה הנמהרת שלך שרומזת שאני איזה פרחח ויקיפידי שכותב בלי כל ביקורת עצמית.
  • לאור העובדה שמדובר בשני ערכים שונים אולי לא אני זה שצריך לבדוק מה שאני כותב.

שנה טובה, ‏Rgranit •‏ 22:54, 14 בספטמבר 2007 (IDT)

לדעתי הצנועה זהו מקרה קלאסי בו יש לאחד את הערכים, גם בוויקי האנגלית. לא הבנתי מדוע יש הצדקה לשני ערכים נפרדים; הערך שפתחת, הערך המקורי באנגלית וגם הערך הגרמני הם קצרמרים שיוכלו להשתלב יפה בערך השני.
באשר לפרחח, אתה שם מלים במקלדתי. כתבתי שתרומותיך נאות, אז איך אני חושב שאתה פרחח? כפי שכתבתי, השגיאות בתוספת שלך לא הסתיימו במילה "פוטנציאל"; אני לא נוהג להעיר לאנשים שחוטאים בתקלדה בודדת, באמת שלא. עכשיו השאלה היא אם אתה פתוח לביקורת או לא. אתה לא כותב E. coli באותיות מוטות כפי שצריך, אתה כותב לעתים "חיידקים" ולעתים "בקטריות", והערך אופרון הלקטוז זקוק לעריכה לשונית מסיבית. עכשיו אפשר לקפוץ למסקנות? אם אתה מקבל את הביקורת, נעבוד ביחד ונשפר את מה שצריך. אם לא, אעזוב את ערכיך עד שמישהו בעתיד הקרוב או הרחוק יעיר לך ברוח דומה. אין בי כל זלזול או בעיה עם השגיאות—וסליחה אם נעלבת—אבל אין להתכחש להן. בברכה, Pixie 23:26, 14 בספטמבר 2007 (IDT)


מבלי להכנס לפרטים אני מקבל את הביקורת, הייתי נכנס לפרטים ומשיב על הטענות אבל באמת שחבל לשנינו על הזמן ואני לא חש שאני צריך להוכיח דבר. קח בחשבון שהשקעתי זמן ומאמץ בכתיבת הערכים ולכן נפגעתי מהביקרות, לטעמי היה ניתן לנסח אותה בצורה קצת שונה. מאחר וברוב ימות השנה אין לי זמן רב לתרום אני לא בקיא בכל נוהל של ויקיפדיה כמו לרשום E.coli, אשמח אם תעקוב אחר ערכיי ותעיר לגבי המתבקש (וכך אולי אלמד טוב יותר את כללי ויקיפדיה). אני מצדי אשתדל לשים לב לפרטים הקטנים. ‏Rgranit •‏ 04:02, 15 בספטמבר 2007 (IDT)

טוב. אגב, E. coli זה "נוהל" של ביולוגיה, לא של ויקיפדיה... לא הייתי מעיר בנושא אם לא היית כותב שאתה סטודנט לביולוגיה. בברכה, Pixie 14:01, 15 בספטמבר 2007 (IDT)

ברנרד כץ נאצי?!?!?!?!?![עריכת קוד מקור]

אתה יכול להסביר לי למה לאלף אלפי עזזלים שמת כאן ליד שמו של ברנרד כץ דגל נאצי?!?!?! אין גבול לטמטום?!?! emanשיחה 01:50, 12 בנובמבר 2007 (IST)

הסרתי את כל הדגלים מהערך, שהוספתם מקנה לערך מראה לא-מקצועי. זה לא מקובל אצלנו ולא נחוץ - באותה מידה אפשר לשים את הקלטת ההמנון של המדינות השונות. מי שרוצה להכיר את הדגל ימצא אותו בערך על המדינה. אנא אל תעשה שינויי עיצוב כאלה ללא קבלת הסכמה רחבה.

odedee שיחה 02:25, 12 בנובמבר 2007 (IST)

תבנית: טורניר גראנד סלאם (טניס)[עריכת קוד מקור]

אפשר לדעת מה פירוש האותיות המופיעות בשורות "הגרלת גברים/נשים"?--ניצן 03:15, 13 בינואר 2008 (IST)