שיחת משתמש:Taliw

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
Hello, Taliw, and welcome to the Hebrew Wikipedia! Here are some hints and links that you may find helpful:
Amsn icon 0.97.png
Language: You can change the interface language of this website to almost any language. Choose the language you wish to use from the dropdown box in "my preferences" page.
Crystal Clear app kopete.png
Talk pages: If you wish to write in a left-to-right language, please don't forget to align the text to the left. You can use the Button align left.png button. Also, don't use a colon (":") to indent text, but rather an asterisk ("*"). Last, don't forget to use ~~~~ to leave a signature.
Copyright crystal orange.png
Copyright: You must not insert text or media which are protected by copyrights.
Emblem-question.svg
Useful links: Embassy - Request a bot flag

אם שפת האם שלך היא עברית בכל זאת, באפשרותך להיעזר בטקסט זה.

Regards,

גילגמש 13:05, 2 אוג' 2004 (UTC)

בהחלט. אני לא חושב שבמשהו כמו אנציקלופדיה, יש מקום לדיעות אישיות אלא רק לעובדות, ואם כן - בזהירות רבה ובהסתמך על "אילנות גבוהים" ממש, לא מבקר בעיתון. לילה טוב. בני

סיימון וגרפונקל[עריכת קוד מקור]

שלום טלי, התוכלי להעיף מבט בערך ולומר לי אם יש טעויות ומה דעתך על הערך? אם כן, אנא תקני (תתעלמי מתבנית הבעבודה). מקווה שלא עשיתי להם שום עוול. תודה, דורית 13:11, 15 יולי 2005 (UTC)

רציפות במידה שווה[עריכת קוד מקור]

ביקשתי שאחד המפעילים יחזור לגרסה שלפני העריכה שלך, משום שאני חושב שהמבנה "תקציר לא מדויק - הגדרה פורמלית מעיקה - 'הסבר'" אינו מוצלח (הגם שהוא שכיח בערכי המתמטיקה שלנו). צריך להזהר בהליכה על הגבול הדק שבין הסבר ברור של הנושא, לבין יצירת תחושה של אולם הרצאות. עם זאת, מאד אשמח אם תערכי כמיטב הבנתך ערכים מתמטיים גם בעתיד. עוזי ו. 20:11, 3 ספטמבר 2005 (UTC)

בעיני זה המבנה הנכון והקריא והברור יותר (ונתקלתי כבר באנשים שקראו ערך מתמטי בויקיפדיה ושאלו אותי "אבל מה זה בעצם...?") הסברים אינטואיטיביים זה יופי, אבל צריך לשים לב שההגדרה לא הולכת לאיבוד בתוך ההסבר.
אבל אם החלטתם נגד המבנה הזה אז ניחא. גם הערך הנוכחי בסדר לטעמי.
רק רציתי להעיר שאני ערכתי את המבוא מלכתחילה בעקבות הופעתו ב"פרויקט עוזי", שם שמתם הערה שצריך לערוך את המבוא. אז או שתורידו אותו מהרשימה אם אין מה לערוך, או שתסבירו שם מה בדיוק צריך לערוך ואיך בדיוק לעשות זאת, כדי לחסוך מעוד מישהו כמוני עבודה לשווא. --Taliw 08:58, 2005 ספטמבר 4 (UTC)
1. אם יש ערך לא ברור, אנא העירי את תשומת לב הכותבים בדף השיחה. 2. אני מסכים שהמבוא צריך לכלול הגדרה חד משמעית, אבל זה לא מוכרח להיות בנוסח "הגדרה: ...". 3. מאז שכתבתי שהמבוא זקוק לעריכה, הוא אכן נערך כמה פעמים. ההגדרה האחרונה שקיבלתי אומרת שהרשימה כוללת את "כל הערכים שזקוקים לעריכה נוספת", כך שאני לא יכול למחוק ממנה שום דבר... עוזי ו. 15:39, 4 ספטמבר 2005 (UTC)
1. בסדר. למרות שחשבתי שהשיטה היא שמותר לי לשכתב בעצמי. 2. אני חושבת שבמתמטיקה רצוי מאוד כן לכתוב "הגדרה: ..." לא אכנס על כך למלחמות כי אין לי כוח, אבל זו דעתי. 3. לא הבנתי את הערה מספר 3. או שהערך תקין או שהוא לא. אם מישהו סבור שהוא זקוק לעריכה נוספת, שיסביר מה לא בסדר או שיערוך. אם הערך כבר נערך מחדש - יש להורידו מהרשימה כדי למנוע מאנשים לעבוד סתם, כי זה לא נעים לטרוח ואז לגלות שטרחתי לחינם. אני בטוחה שגם לאחרים זה לא יהיה נעים. --Taliw 15:56, 2005 ספטמבר 4 (UTC)
1. כמובן; סיפרת על ערכים לא ברורים - אם את מחליטה לא לתקן בעצמך, לפחות העירי על הצורך בדף השיחה. 3. האם 'תקין', 'לא צריך עריכה נוספת' ו'מושלם' הם אותו הדבר? בעיני 'לא צריך עריכה נוספת' קרוב יותר ל'מושלם' מאשר ל'תקין'. כל עוד זה התנאי להוצאה מהרשימה (שלא אני מנהל), אני לא יכול למחוק ממנה כלום. עוזי ו. 17:30, 4 ספטמבר 2005 (UTC)
רק רציתי להעיר שאני שמחה שמישהו אכן שם לב לפרויקט ופועל למענו. בסופו של דבר, הדיון רק יוביל לשיפור הערכים. ועוזי - כמובן שאתה (ואחרים) יכול למחוק מהרשימה מה שנראה לך כלא צריך עריכה נוספת או תקין, הרי אנו פועלים לפי הקווים אותם אתה הנחת. תודה לשניכם בכל אופן, דורית 17:45, 4 ספטמבר 2005 (UTC)