שיחת קטגוריה:מורשעים בדין לפי מדינה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שינוי שם לתת-הקטגוריות של קטגוריה זו[עריכת קוד מקור]

אני מעוניין לשנות את שם קטגוריות הבת כולן ל:מורשעים בדין בX במקום: מורשעים לפי הדין בX. הסיבה - קצר יותר, תואם לשם הקטגוריה האם "קטגוריה:מורשעים בדין לפי מדינה", ולקטגוריה הסבתא... "קטגוריה:מורשעים בדין, ואחידות בין הקטגוריות של מורשעים בדין לפי מדינה, אחת מהן כבר היום נקראת כך: קטגוריה:מורשעים בדין במצרים. אם אין התנגדות אבצע את השינוי. ביקורת - שיחה 21:31, 23 באפריל 2015 (IDT)

אני בעד. דוג'רית - שיחה 14:08, 27 באפריל 2015 (IDT)
בוצע. ביקורת - שיחה 15:55, 5 במאי 2015 (IDT)
ביקורת ודוג'רית, חבל שלא פתחתם דיון במזנון או לפחות פניתם לפותח הקטגוריה (אני), כדי לשתף אותו בהתייעצות, לפני שינוי גדול כל כך. בזמנו פתחתי ושיניתי את כל הקטגוריות הקשורות להרשעה, כדי לייצור עץ קטגוריות חדש, שתואם לעולם המשפט. השקעתי לא מעט מחשבה והרבה עבודה בכך. עם התפתחותן של הקטגוריות האלה תכננתי אפשרויות הרחבה, כמו "קטגוריה:מורשעים בדין לפי החוק במצרים המלוכנית", להבדיל מ"קטגוריה "מורשעים בדין לפי החוק ברפובליקה המצרית". מה שקובע זה הדין ולא המדינה. הרשעה בגרמניה הנאצית מיוחדת בגלל הדין שלה ולא בגלל סיבות אחרות, לכן היה צורך להזכיר את הדין בשם הקטגוריה. כך הדבר לגבי הרשעה במדינה קומוניסטית או רודנות כלשהי. בברכה. ליש - שיחה 05:37, 26 בנובמבר 2017 (IST)
ליש, ראשית אני מתנצל. שנית - ממרחק הזמן אני מניח שחשבתי שקטגוריה כזו נמצאת ברשימת המעקב של יוצרה. שלישית - עדיין אפשר להרחיב כפי שתכננת במתכונת השם הנוכחית "קטגוריה:מורשעים בדין לפי החוק במצרים המלוכנית" עדיין נשמעת יותר טוב מאשר "קטגוריה:מורשעים לפי הדין לפי החוק במצרים המלוכנית". וגם כעת השם כולל את העובדה שמדובר בדין המצרי, כי בדרך כלל מי ש"מורשע בדין במצרים" נידון לפי הדין המקומי. מדבריך עכשיו אני מבין שכל התוספת "בדין" נועדה רק לשם החלוקה העתידית, ובלעדיה היית מסתפק ב"מורשעים לפי מדינה" ו"מורשעים במצרים", שזה אכן יכול להיות שם חסכוני יותר. אבל עדיין ברור יותר הניסוח "מורשעים בדין". ביקורת - שיחה 08:12, 26 בנובמבר 2017 (IST)
לא מבינה למה אני מתויגת פה. אני לא אפתח דיון לגבי כל רעיון ויוזמה של עורך אחר. עורך הציע הצעה. הבעתי דעה לגבי הצעתו ולא המשכתי לעקוב. באופן כללי, כדאי לעקוב אחרי קטגוריות וערכים בעלי עניין כך שהצעות כאלו לא יעברו למתעניינים בהן מתחת לרדאר. דוג'רית - שיחה 10:11, 26 בנובמבר 2017 (IST)
ביקורת, אני לא יודע מה גודל רשימת המעקב שלך, אבל שלי גדולה מדי עבורי ואני משתדל כל הזמן לצמצם אותה, כי היא גדלה מעצמה כל פעם שאני כותב ערך חדש. לא, אני לא עוקב אחר רוב הקטגוריות שפתחתי. הדברים צריכים להתקיים בדרך הנכונה גם בלעדי - בכל מקרה יבוא יום ואני לא אהיה כאן יותר, זו דרכו של עולם. היות וכבר התחלת לעסוק בכך, אני משאיר לך את המשך הטיפול, רק קח בחשבון שהדין הוא העיקר, לא המדינה. בברכה. ליש - שיחה 13:19, 26 בנובמבר 2017 (IST)
אני שוב מתנצל אריה, מקווה שהכל יהיה לשביעות רצונך. רשימת המעקב שלי עומדת כעת על 22,000 ערכים. אני מקווה לכתוב עוד איזה 10,000 ולהגדיל אותה. אתה יכול לנסות ליצור בובת קש עבור קטגוריות וערכים שכתבת, ואז לפחות פעם בשנה וחצי תוכל להגיע לכולם. המשך יום נהדר! ביקורת - שיחה 13:32, 26 בנובמבר 2017 (IST)