אבי בן טל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

אבי בן טל הוא מנכ"ל רשת 13 החל מפברואר 2020. אבי החל את דרכו בקבוצת התקשורת "ידיעות אחרונות" בשנת 1991 ובתפקידו האחרון שימש כמנכ"ל ynet במשך 13 שנים (2007–2020). בן טל ניהל את כלל פעילות הדיגיטל של הקבוצה ואת הזרוע הטכנולוגית שלה "ידיעות טכנולוגיות".

ביוגרפיה[עריכת קוד מקור | עריכה]

את תחילת הקריירה שלו החל אבי בקבוצת "ידיעות אחרונות" במגוון תפקידי ניהול ומכירות עד שבשנת 2004 מונה לתפקיד מנכ"ל "לוח ידיעות אחרונות" תפקיד בו כיהן עד שנת 2007 אז מונה לתפקיד מנכ"ל ynet.

בהובלתו של בן טל הפך אתר ynet לאחד האתרים הפופולריים ביותר באינטרנט הישראלי ולגורם תקשורתי בעל השפעה ניכרת על סדר היום של הציבור הישראלי.

בן טל פעל להגדלה דרמטית של האתר והפיכתו של ynet לאתר הגדול והריווחי בישראל תוך פיתוחו בעולמות התוכן, הסחר והדיגיטל.

בנוסף ביצע בן טל מס' רב של רכישות, עסקאות הצלחה ושיתופי פעולה בעשרות חברות כאשר במהלך 2019 הוביל את השקת + ynet שרות מנויים בתשלום של ynet ,מהלך שנחל הצלחה רבה.

במסגרת תפקידו כמנכ"ל ynet ניהל בן טל מס' חברות נוספות בקבוצת "ידיעות אחרונות" המונה כ 2200 עובדים. פעילות הדפוס של הקבוצה, דוגמת: העיתון היומי, חברת המנויים, ידיעות טכנולוגיות YIT, פעילות השיווק של הקבוצה והקמת אולפן הטלוויזיה של ynet ועוד.

מנכ"ל ynet[עריכת קוד מקור | עריכה]

אבי בן טל כיהן כמנכ"ל ynet ב-13 השנים האחרונות. בן טל ניהל את כלל פעילות הדיגיטל של קבוצת התקשורת "ידיעות אחרונות" ואת הזרוע הטכנולוגית שלה. בן טל הפך את ynet מאתר הפסדי לאתר רווחי ביותר ובמהרה נחשב לאחד האנשים המשפיעים ביותר בעולם התקשורת הישראלי.

בן טל הוביל מהלכם רבים לרבות העברת מיקוד הפעילות של הקבוצה לדיגיטל - אתגר מהותי ומשנה תפיסת עולם.

בן טל שניהל כ-2000 עובדים עם מחזור מכירות של מאות מיליוני שקלים היה אחראי להגדלת ההכנסות וכן הגדלת תחום הפיתוח העסקי ומנועי הצמיחה בקבוצת "ידיעות אחרונות" .

קודם לתפקידו כמנכ"ל ynet כיהן בן טל כמנכ"ל לוח "ידיעות אחרונות".

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]