ויקיפדיה:רשימת ערכים במחלוקת/:הארי פוטר – דמויות משנה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף זה הוא דף ארכיון של דיון או הצבעה שהסתיימו. את המשך הדיון יש לקיים בדף השיחה של הערך או הנושא הנידון. אין לערוך דף זה.


<:הארי פוטר – דמויות משנה

  • תאריך תחילת ההצבעה: ~~~~~
  • תאריך סיום ההצבעה: {{ס:#זמןמ:H:i, j xg Y|+6 days +23 hours +59 minutes}} (IDT)

הקדמה[עריכת קוד מקור]

דיונים קודמים[עריכת קוד מקור]

המשך הדיון[עריכת קוד מקור]

עמדת הצד הראשון - השארת הערכים במתוכנת הנוכחית[עריכת קוד מקור]

מתייג את יוניון ג'ק וגילגמש שרשמו שהם נגד הפיצול על מנת שיכתבו את עמדתם. הארי פוטר 73שיחהמיזם קטאן 21:52, 8 בספטמבר 2019 (IDT) (ייכתב אך ורק על ידי הצד שתומך באופציה זו)

עמדת הצד השני - פיצול הערכים[עריכת קוד מקור]

פיצול הערכים חיוני ממספר סיבות: הוא יקל על חיפוש המידע הרלוונטי באינטרנט, הוא יקל על חיפוש המידע הרלוונטי בערך, ובנוסף פיצול הערך נותן את האפשרות להרחיב באופן רב על חברי המסדר ועל פועלם כפי שמתואר בטיוטה זו. הארי פוטר 73שיחהמיזם קטאן 13:52, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

לא רק על מסדר עוף החול. אפשר להרחיב כמובן על כל קבוצה/ארגון שתופסים חלק משמעותי בעולם הקוסמות של רולינג. תמיד יש אנשים שמחפשים עוד ועוד מידע, וכמו שכאן מרחיבים על קבוצות קומיקס מן הראוי שגם כאן יהיה מידע על ארגונים משמעותיים בעולם הקוסמות. TheStriker - שיחה 22:08, 11 בספטמבר 2019 (IDT)

הצבעה[עריכת קוד מקור]

זכות הצבעה ישנה למשתמשים שנרשמו לפחות 30 ימים לפני פתיחת ההצבעה, ביצעו לפחות 100 עריכות במרחב הראשי או במרחבים המשיקים לו במהלך 90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה (כלומר עריכות דפי שיחה, דפי מדיניות וכדומה אינן נספרות) ואינם עורכים בתשלום.

אין להצביע לפני פתיחת ההצבעה ואין לפתוח את ההצבעה עד אשר חלפו 72 שעות מהצגת טיעוני הצדדים. בהתאם לוויקיפדיה:מלחמת עריכה אין להוסיף או לגרוע מאופציות ההצבעה שסוכמו על ידי הצדדים ללא הסכמתם, אלא אם כן הבורר אישר את השינוי.

אפשרות ראשונה – השארת הערך במתכונת הנוכחית[עריכת קוד מקור]

אפשרות שנייה – פיצול הערכים[עריכת קוד מקור]