טבעת פין

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
טבעת פין מתכתית

טבעת פין או קוק רינגאנגלית: Cock ring) היא טבעת המיועדת לענידה על הפין. הטבעת מעכבת את זרימת הדם אל הפין וממנו, ובכך מאפשרת שמירה על זקפה ממושכת. יש טבעות המיועדות לענידה סביב הפין עצמו, ואחרות מקיפות גם את שק האשכים. בדרך כלל עשויות טבעות הפין עור, גומי, סיליקון, ניילון או מתכת.

השימוש בטבעות הפין נועד להגביר את ההנאה מיחסי המין באמצעות הזקפה הממושכת. בנוסף, עשויה הטבעת להעצים את תחושת האורגזמה. שימוש נוסף בטבעות פין הוא לצרכים רפואיים, שכן הן עשויות לסייע לגברים הסובלים ממידה מסוימת של אין-אונות לשמר את זקפתם.

בנוסף לטבעות הפין הסטטיות, יש גם טבעות פין רוטטות. טבעות אלה נועדו אף הן לשפר את ההנאה מיחסי המין, הן של העונד אותן והן של בן או בת זוגו. טבעות פין אחרות מעוצבות כך שיגבירו את תחושת הגירוי של הדגדגן או של פי הטבעת שהן באות עמם במגע במהלך יחסי המין.

ענידה הדוקה מדי של טבעת הפין או לתקופה ממושכת מדי עלולה לסכן את המשתמש בה ולגרום לנמק באיבר המין. בדרך כלל ממליצים יצרני הטבעות לא לענוד אותן למשך למעלה מ-30 דקות. סכנה נוספת עלולה להיגרם למי שנרדם בעודו עונד את הטבעת, ועלול לסבול מנזק עצבי.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ויקישיתוף מדיה וקבצים בנושא טבעת פין בוויקישיתוף