שיחה:אורית חזן

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


הערות[עריכת קוד מקור]

  • נא לא לשנות את הערך ללא שיחה מקדימה. הערך נכתב בשיתוף מלא עם פרופ' אורית חזן DvoraNagler - שיחה 11:49, 29 ביולי 2014 (IDT)

הערות[עריכת קוד מקור]

כמה הערות, שיניתי בעצמי אך שוחזרתי:

א. הערך לא יתום, הוא מקושר מהערך נשים במדע שם מקושר אליה בשל מאמר שכתבה ומופיע בערך כקישור חיצוני.

ב. לא נהוג לקשר בגוף הטקסט לוויקיפדיה האנגלית. במידת הצורך ניתן להוסיף קישור לאחר המילה על ידי תבנית {{אנ}}.

ג. לא נהוג לצרף תארים לאורך הערך, אלא לציין את שם המשפחה בלבד.

ד. כאשר עושים שימוש בכוכביות לשם חלוקה ראוי שהטקסט כולו יהיה משויך לכוכבית מבחינת הזחה. ירידת שורה מסיימת את ההזחה. ניתן להשתמש ב"-" או "•" כדי להימנע מהזחה. לחילופין ניתן לצמצם את הטקסט, הרי ברור שספר בשם "הוראת מחקר איכותני-אתגרים, עקרונות ויישום" יעסוק פחות או יותר ב"אתגרים בהוראת מחקר איכותני ממגוון נקודות מבט, לצד עקרונות לבניית קורסים בנושא זה ודוגמאות לקורסים להוראת סוגה מסוימת או כישור מסוים במחקר איכותני. עוד ניתן למצוא בספר הצעות לשילובם של תחומי דעת נוספים בהוראת המחקר האיכותני.

ה. ראוי להדגיש את שמות הספרים.

ו. טווח שנים נכתב בעברית מימין לשמאל (ראי ויקיפדיה:תאריכים#טווח תאריכים). לשם סידור הכיוון ניתן להשתמש בתבנית הכיווניות ({{כ}}) או בקו מפריד "—" המופיע בתחתית מסך העריכה תחת "סימני פיסוק".

ז. אין לפרט בערך מידע על אישים המוזכרים בו באגב. אין צורך לציין שפרופסור טומייקו נפטר ושפרופסור אורי לירון כיום פרופסור אמריטוס.

ח. סיימה בהצטיינות בשנת 1989 את התואר הראשון בהצטיינות.

אשמח לשיתוף פעולה של משתמשת:DvoraNagler. בברכה, ‏Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 11:57, 29 ביולי 2014 (IDT)

  • תודה רבה על ההערות. אני אקרא אותן בעיון מאוחר יותר היום ואתקן בהתאם. תודה רבה DvoraNagler - שיחה 12:23, 29 ביולי 2014 (IDT)
  • אשמח להמשך שיתוף פעולה עם Uziel302. רוב ההערות טופלו ותוקנו בהתאם. אם יש הערות נוספות אשמח לשמוע עליהן כאן בדף השיחה. תודה רבה. DvoraNagler - שיחה 13:13, 29 ביולי 2014 (IDT)

א. ניסיתי לשנות את משפט הפתיחה ל"אורית חזן היא פרופסור מן המניין וראש המחלקה לחינוך למדע וטכנולוגיה בטכניון." ציון התאריך בה התחילה לכהן כראש המחלקה גורם לתחושה שזה תפקיד חדש אבל כיוון שהיא מכהנת בו כבר למעלה משלוש שנים הרושם הזה לא מתאים. ההגדרה שלה צריכה להיות ראש המחלקה. למעשה ניתן אפילו להשמיט את היותה פרופסור מן המניין בשלב זה. קשה להיות ראש מחלקה אקדמית בלי להיות פרופסור מן המניין. בהמשך הערך ניתן לפרט את תפקידיה השונים אבל במשפט הפתיחה ראוי לציין את המידע הבולט ביותר בפעילותה האקדמית. ניתן להוסיף משפט על תחומי מחקרה כדי לעבות את פסקת הפתיחה.

ב. "מאמרים שהתפרסמו בכתבי עת ובכנסים". כנסים למיטב ידיעתי אינם מדיום לפרסום מאמרים, הרצאות בכנסים לעתים הופכות לאחר מכן למאמרים ואם לזה הכוונה יש לנסח מחדש את המשפט. יש לציין בערך שהיא הרצתה בכנסים, ואולי גם לציין כנסים בולטים בהם השתתפה.

ג. "מקרנגי-מלון"->מאוניברסיטת קרנגי מלון.

ד. "לקורסים להוראת סוגה מסוימת". לפי הערך סוגה המונח משמש לחלוקה של זרמים אמנותיים כגון סוגה ספרותית, סוגה קולנועית וסוגה מוזיקלית. לא מקובל להשתמש במילה סוגה עבור תחום לימוד.

ה. "לידי :ביטוי" כנראה תקלדה.

ו. "עם דגש מיוחד בניהול חברות עתירות טכנולוגיה" פירוט מיותר על תואר שני נוסף שעשתה וכנראה לא ממש רלוונטי לתחום עיסוקה.

ז. "בתואר השני חקרה חזן...", הכוונה לעבודת תזה? אולי כדאי להציג זאת כך, בדומה למחקר בדוקטורט.

ח. כהנה או כיהנה? יש לשמור על אחידות. לטעמי כיהנה עדיף.

ט. ועדת ולא וועדת. ראי תבנית:ו או וו. ‏Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 13:47, 29 ביולי 2014 (IDT)

  • תודה רבה על ההערות. חלקן כבר תוקנו וחלקן יתוקנו בהמשך לאחר התייעצות נוספת עם פרופ' חזן. תודה רבה DvoraNagler - שיחה 14:39, 29 ביולי 2014 (IDT)
  • לגבי הערה ו- תואר שני זה רלוונטי לתחום עיסוקה משום שכפי שכתבתי אורית התעסקה בפיתוח תוכנה אג'ילי שמאוד רלוונטי לחברות הייטק DvoraNagler - שיחה 14:46, 29 ביולי 2014 (IDT)

אני לא ממש מבין איך ניהול חברות טכנולוגיה רלוונטי לפיתוח תוכנה אג'ילי. זה נכון שפיתוח תוכנה אג'ילי רלוונטי לחברות הייטק שעוסקות בפיתוח תוכנה (ולא ביוטק, קלינטק, חומרה, מכונות ועוד ענפי הייטק שאינם מתמקדים בתוכנה), אבל זה פחות קשור לניהול של החברה אלא יותר לעבודה עצמה. סביר לציין תואר שני נוסף, לא אמרתי להשמיט את המידע הזה, אבל כדאי להזכירו בקצרה. ‏Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 20:01, 29 ביולי 2014 (IDT)

  • אני אבדוק את הנושא עם פרופ' חזן ואעדכן פה בהתאם. תודה רבה על שיתוף הפעולה DvoraNagler - שיחה 23:46, 29 ביולי 2014 (IDT)
  • לאחר דיון שערכתי עם פרופ' אורית חזן, הוחלט לשנות את חלק מהדברים כפי שהצעת ואחרים להשאיר כפי שהיה. כך למשל, פרופ' אורית חזן ענתה לגבי הערה ו שתואר שני
זה רלוונטי מאוד לתחום עיסוקה כפי שעניתי קודם.
לגבי הערה ב- פרופ' אורית חזן ענתה בזו הלשון:"בהוראת מדעי המחשב (בדומה למדעי המחשב) כנסים הם מדיום חשוב לפרסום מאמרים"
תודה רבה על ההערות ועל שיתוף הפעולה.DvoraNagler - שיחה 23:44, 30 ביולי 2014 (IDT)
התמונה מטושטשת, חשבתי שזה משהו בתצוגה שלה אבל גיליתי שהסיבה פשוטה - היא שוקלת 5kb (!).באתר מוסד שמואל נאמן יש את אותה תמונה אך בנפח 92kb. אני לא יודע איך זה עובד מבחינת אישור otrs. לכן לא החלפתי את הקובץ. חנה, מה עושים במצב כזה? ‏Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 06:52, 31 ביולי 2014 (IDT)
Uziel302, אין בעיה, אתה יכול להעלות גירסה חדשה גדולה יותר של אותה תמונה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 07:43, 31 ביולי 2014 (IDT)
תודה, בוצע. ‏Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 09:03, 31 ביולי 2014 (IDT)
תודה רבה ‏Uziel302 וחנה Hanay על העזרה ושיתוף הפעולה 93.173.252.224 16:06, 31 ביולי 2014 (IDT)
בבקשה Face-smile.svg חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 16:09, 31 ביולי 2014 (IDT)