שיחה:זאק ומירי עושים פורנו

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אוסרים עלינו לכתוב כאן ערכים על תעשיית הפורנו (תזכירו לי באיזו עוד ויקיפדיה בעולם יש איסור כזה?), אז לפחות ערך על סרט "לגיטימי" שעוסק בנושא. לא עמדתי בפיתוי :) Lostam - שיחה 22:44, 30 בנובמבר 2008 (IST)

זאק ומירי עושים פורנו[עריכת קוד מקור]

היי דוד. ראשית, אני מתנצל שאני נאלץ להביא את המילה "פורנו" לדף השיחה שלך. אני יודע שקשה לך איתה. לגבי פסקת ההערות שהוספת לערך (אגב, למה הערות ולא הערה? הרי יש שם רק הערה אחת, שלך...): מבלי להיכנס למניעייך להוספת הפסקה, ומבלי להתייחס לצדקנות שבה, יש לך טעות עובדתית אחת: "בתול בן 40" הוא לא סרט של קווין סמית' ואין לו כל קשר לסרט. מה שמשותף לשני הסרטים, אם כבר, זה השחקן הראשי סת' רוגן. מאחר ובעיניי כל הפסקה הזאת מיותרת, ולו הדבר היה תלוי בי היא לא הייתה נשארת בערך, אני לא רוצה להתחיל לערוך אותה. אגב, גיבור הסרט גם אומר במהלכו שפורנו היום זה מיינסטרים כמו פרסומת לקוקה קולה. אולי תשקול להכניס גם את זה להערות. בידידות, Lostam - שיחה 11:30, 1 בדצמבר 2008 (IST)

אין צורך להתנצל, האם אין מטרתה של הפורנוגרפיה שיהיה קשה לי איתה? :-)
נתתי את השם "הערות" מתוך הנחה שמי שיראה את הסרט יוכל להוסיף הערות נוספות.
הצדקנות איננה בפסקה שכתבתי אלא בסרט. טענות על כך תוכל להפנות לתסריטאי.
תיקנתי את הטעות העובדתית.
באשר להסתייגותך מהפסקה: אני רואה בה חשיבות, משום שהסרט, כפי שהבנתי מהערך, התנגש לא מעט עם הממסד, והנה מתברר שהוא מציית בקפדנות לערכי הממסד. ראוי לציין זאת. דוד שי - שיחה 19:44, 1 בדצמבר 2008 (IST)
מה שחשוב זה שהצלחת באלגנטיות להעביר את הדיון מדף השיחה שלך לכאן. איך אמרה לובה? "קשה, קשה" :)
אני חושב שאתה ואני יודעים למה היה חשוב לך לכתוב את הפסקה הזאת, אבל נעזוב את זה. אני גם מחכה וגם מצפה לפגוש את דוד שי, האיש והאגדה, במפגש ויקיפדיה הקרוב. אם לא תימצא תוכנית אומנותית ראויה, אולי אוכל להביא כמה סרטים מהאוסף הגדול שלי... :) Lostam - שיחה 20:17, 1 בדצמבר 2008 (IST)
למה סרטים? לא עדיף להציג הדגמות חיות? אולי גם נמכור כרטיסים ונממן כך את המפגש... בברכה. ליש - שיחה 22:45, 1 בדצמבר 2008 (IST)

סליחה, אבל סת' רוגן הוא לא השחקן הראשי בבתול בן 40, אלא סטיב קארל