שיחה:מועצה אזורית רמת הנגב

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

תיירות[עריכת קוד מקור]

מה מקומו של פרק שלם שנראה כמו ברושר של משרד התיירות בערך הזה? האם היותו של פארק גולדה ואוהל אירוח בדואי באזור צומת טללים הוא מידע אנציקלופדי או שיווק תיירותי של האזור? יוספוסשיחה 18:27, 17 באוקטובר 2008 (IST)

בלי כל קשר לחשיבות היחסית של שני הערכים, כדאי לראות את הפרק אדריכלות ואנדרטאות בערך פריז. מידע תיירותי לכל דבר עם דגש על כך שהתיירות הניעה את העיריה ליצור עוד אתרי משיכה. אני לא מוצא כל פגם בשורות שמפרטות אתרים מענינים בתחום השיפוט של המועצה. --Yoavd - שיחה 10:38, 18 באוקטובר 2008 (IST)

ההשוואה, עלי להודות, קצת מפתיעה אותי. נתחיל בעצם היותה של פריז העיר המתוירת ביותר בעולם ונמשיך בהשוואת האובייקטים, מה בין גדות הסן (אתר מורשת עולמית) לאטרקציות שמציע בית ספר שדה במצפה רמון? בין איל דה לה סיטה לחניון הרועה? ובין שער הניצחון בפריז לאתרי תיירות ומיזמים קטנים שמציעים היישובים הקטנים באזור נצנה?
אם לדעתך זה בר השוואה אז אפשר להמשיך בדיון בכיוון הזה, אבל אם זה לא בר השוואה, אפשר לעצור את הדיון ולחפש סיבה אחרת לזכות הקיום הוויקיפדית של אותו אוהל אירוח בדואי ועמיתיו.
בלי קשר לרמת החשיבות של האתרים התיירותיים בתחומי המועצה המקומית, שים לב לניסוחים: "ניתן לראות נהירה של טיילים המחפשים את החלמונית ואירוס ירוחם בזמני הפריחה" או "התפתחו במצפה רמון מיזמים המזמינים את המתיירים לחוות חוויות מדבריות". לא מצאתי ניסוח הדומה לאלו אף ברמז בפרק שהפנת אליו בפריז. יוספוסשיחה 20:56, 18 באוקטובר 2008 (IST)
אני מסכים עם יוספוס. גילגמש שיחה 20:58, 18 באוקטובר 2008 (IST)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 17:30, 1 ביולי 2013 (IDT)