שיחה:מכינה קדם-צבאית אדרת

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מיזם קואורדינטות בישראל[עריכת קוד מקור]

מיזם קואורדינטות בישראל
Bouncywikilogo.gif   מיזם קואורדינטות בישראל     Rotating globe.gif
Israel map-DMSpositioning.svg

איתור קואורדינטות באמצעות "עמוד ענן"
Postscript-viewer-shaded.png הסבר מפורט על שיטת העבודה

סטטוס = לא טופל
משתמש =

בסיום הטיפול בערך לא לשכוח לעדכן:
|סטטוס = טופל
|משתמש = <שם משתמש>

אם הערך איננו מתאים למיזם זה מסיבות שונות, אין למחוק תבנית זו. צריך פשוט לרשום: |סטטוס = אין צורך

שכתוב[עריכת קוד מקור]

"המכינה מבקשת להתמודד עם בעיותיה הבוערות של החברה הישראלית: פערים עדתיים, ניכור בין דתיים וחילונים, התרחבות הפערים הכלכליים והחברתיים, והעלמות תודעת השליחות." האם זו עמדת ויקיפדיה? האם יש הסכמה כלל עולמית ש"העלמות תודעת השליחות" היא מ"בעיותיה הבוערות של החברה הישראלית"? גופים שונים אוהבים לפזר סיסמאות, אך אין זה אומר שעלינו לבלוע אותן בהתלהבות. לכל היותר ניתן לכתוב: המכינה מצהירה על כוונתה להתמודד עם בעיותיה הבוערות של החברה הישראלית, כפי שהיא רואה אותן: פערים עדתיים, ניכור בין דתיים וחילונים, התרחבות הפערים הכלכליים והחברתיים, והעלמות תודעת השליחות.", כמובן תוך מתן אסמכתא מתאימה.

"בהם לוקחים חלק דתיים וחילוניים ושאר אנשים מכל קצות קשת החברה הישראלית" - אחרי דתיים וחילוניים, מי נכלל ב"שאר אנשים"? אתאיסטים? פאגאנים? ומה זה הביטוי הנפוח "מכל קצות קשת החברה הישראלית" מה רע במילה "מישראל"?

ברוח ביקורתית זו יש לקרוא ולשכתב את הערך. ראוי להזכיר, כמובן, שגם ערך זה "לא אוכל ולא שותה". דוד שי - שיחה 13:21, 15 בפברואר 2009 (IST)

חשיבות[עריכת קוד מקור]

כמעט ואין מוסדות חינוכיים (לא לימודיים) בארץ המאגדים בתוכם חילוניים ודתיים כאחד, בנות ובנים. מובן שהדבר יוצא דופן, ומן הראוי לדעתי שיהיה כתוב בויקיפדיה העברית. ‏eytanarשיחהתרומות • 17:26, 15 בפברואר 2009 (IST)

לימודים מעורבים לא ייחודים למוסד זה, וקיימים בלא מעט מכינות. הדס - שיחה 22:06, 15 בפברואר 2009 (IST)
חשוב כמו מכינה קדם צבאית יתיר שעוברת ברוב גדול. ושברוקלי יתחיל לכתוב ערכים במקום למחוק אותם. (לא על כדורגלנים מלפני 100 שנה...) חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ב בשבט ה'תשס"ט • 03:39, 16 בפברואר 2009 (IST)