שיחה:משרד עורכי דין

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

פסקי דין ישנים[עריכת קוד מקור]

הסרתי את ההערה "אם כי פסקי הדין הישראליים הקודמים לשנות ה-80 לא הועלו על CD-ROM והדרך היחידה לקראם היא מהכרכים הראשונים של פסקי הדין". בדיקה באתר "נבו" אחר פסקי דין של בית המשפט העליון שניתנו עד סוף 1969 העלתה 6,230 תוצאות. אלה פסקי דין שנסרקו מהכרכים המודפסים. דוד שי - שיחה 18:33, 24 בדצמבר 2009 (IST)

פרסומת לא ערך[עריכת קוד מקור]

הערך, לכל הפחות כל חלקו התחתון, נראה כמו פרסומת למשרד הרצוג פוקס נאמן. אנא קחו זאת לתשומת לבכם

אמ;לק: נכון, הפסקה הזו בעייתית. האם ראוי בכלל לציין מיהם משרדי עוה"ד הגדולים ביותר בערך "משרד עורכי דין"?
הסלקטיביות של המידע החלקי מאוד בפסקה לגבי גודל משרדי עורכי הדין, שהם גופים למטרת רווח, עשוייה להצטייר כפרסומת. מתוך כ-70 שנות קיומה של מדינת ישראל, בכל אחת מהשנים אפשר היה להציג דירוג של לכל הפחות 10 המשרדים הגדולים, אולם בפועל מוצגים כ-3 משרדים בשנים מאוד מסוימות או תוך שימוש במונחים עמומים ("שנים אחדות"), כלומר כ-3 נתונים מתוך 700 לצורך העניין. הייתי מציע להשלים את הנתונים החסרים, אבל עבורי אישית אין למידע הזה ערך... אני מציע להעביר את המידע החלקי אודות משרדים ספציפיים לדף השיחה, למחוק אותו או לעשות ממנו הערה, לפחות עד שיהיה מלא יותר. בכל מקרה, צריך לנקוט בזהירות כאשר מציינים דירוג, על מנת לשמור על המהימנות של ויקיפדיה, מאחר שאמירות כמו "מספר 1"/ "הגדול בישראל" משמשות מפרסמים לעתים קרובות... בתודה, אנבה - שיחה 02:36, 17 באוגוסט 2019 (IDT)
דוד שי, ראיתי שהוספת מקורות... אשמח אם תתייחס לנ"ל... סליחה על התקיפות, אבל מה הערך של המידע הזה ולמה מידע שיוצר על פניו בסלקטיביות שלו רושם כפרסומי-מסחרי, צריך להופיע בויקיפדיה? בתודה, אנבה - שיחה 04:58, 12 בספטמבר 2019 (IDT)
אין צורך לציין את עשרת הגדולים. שלושת המשרדים שהוזכרו מתחרים ביניהם על תואר "הגדול ביותר" בעשור האחרון. אני לא רואה בכך פרט פרסומי - איש לא יבחר משרד עורכי דין בנימוק "בוויקיפדיה כתוב שהוא הגדול ביותר". דוד שי - שיחה 18:12, 12 בספטמבר 2019 (IDT)

קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 18:47, 15 במאי 2013 (IDT)