שיחה:עופר אשד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

כפי שציינתי, אני בנו של עופר אשד ז"ל, וקיבלתי אישור מעורך האתר ספסל שלומי פרי, ומכותב המאמר יניב פכטר, להשתמש בחומרים כבסיס לדף. אני אוסיף ואעדכן תמונות ומידע נוסף, אבל לקראת יום השנה אנו רוצים שיהיה בסיס להרחבה. תודה על האישור.

שלום עידו. האם יש לך דרך להציג את האישור מעורכי האתר ? ובכל מקרה, הטקסט כמו שהעלת אותו אינו אנציקלופדי. יהיה צורך לערוך אותו רבות, בכדי שיראה כמו ערך באנציקלופדיה ולא כמו דף הנצחה. אודה לך אם בינתיים תעבוד על הערך כאן שיחה:עופר אשד/זמני. כמו כן, בויקיפדיה נוהגים לחתום הודעה באמצעות הקשת ~~~~ Shefshef - שיחה 18:39, 15 ביוני 2008 (IDT)
עופר ז"ל היה גם דמות בולטת מאוד, מוכרת ומוערכת בענף התיירות בישראל במשך שנים לא מועטות. חלק ניכר מחייו הוקדש לעידוד התיירות הנכנסת ולפיתוח ישראל כיעד תיירותי. כדאי מאוד להקדיש עוד כמה משפטים לשלב זה בקריירה שלו, מה שבאופן טבעי מוצנע ונדחק לקרן זווית באתר שהתמקדותו העיקרית היא בכדורסל. מגיסטרשיחה 00:06, 16 ביוני 2008 (IDT)
אפשר לאשר כאן, בדף השיחה, את השימוש בחומר, או לשלוח אישור כזה באימייל (דרך "שלח דואר למשתמש זה" בתיבת הכלים). די בציטוט האישור שנתנו עורך האתר וכותב המאמר (הם צריכים להבין שהאישור כפוף לכללי GFDL, ובפרט אינו יכול להיות מוגבל לשימוש בוויקיפדיה בלבד). את האישור יציגו בויקיפדיה:אישורים להעתקה, והחומר יוחזר לערך. כמובן שהמידע המדובר יהיה כפוף לכללים הרגילים בוויקיפדיה, ובפרט כל משתמש יוכל לערוך אותו בעתיד. עוזי ו. - שיחה 00:26, 16 ביוני 2008 (IDT)

יש מידע נוסף בכתבה של וואלה - https://sports.walla.co.il/item/3135768. הוא מוזכר שם כגדול שחקני הפועל חולון (כולל כמה קלע במשחקו האחרון בקבוצה) וכן שיש על שמו יציע באצטדיון החדש של הפועל חולון. רועי א - שיחה 00:26, 16 בפברואר 2018 (IST)