שיחה:פוקס ניוז

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ממליץ למחוק את הקטע על האובייקטיביות של הערוץ[עריכת קוד מקור]

לא ראיתי ביקורת דומה בדף של CNN על אף שגם מובן שהערוץ מוטה פוליטית לשמאל . מדוע רק שערוץ מוטה פוליטית לימין זה מצוין ? לא מאוד אובייקטיבי מוסיף בנתיים הבהרת חשיבות Cryptolion - שיחה 20:03, 18 ביולי 2017 (IDT) נתתי קרוב לשבוע לנמק את החלק הלא אובייקטיבי בערך ולא קיבלתי תשובה ,לפיכך ברשותכם אמחק אותו ,עד לביסוס לפחות,מדיניות ויקיפדיה היא להמנע מפוליזציה של ערכים . שבוע טוב Cryptolion - שיחה 20:18, 24 ביולי 2017 (IDT)

American Idol[עריכת קוד מקור]

נראה לי שצריך להוסיף תוכנית זו לתכניות בהווה כי נראה לי שהם כבר האלו את העונה החדשה של התכנית, ונראה לי שהיא גורפת הכי הרבה רייטינג בארה"ב.

אמריקן איידול משודרת ברשת FOX, פוקס ניוז היא ערוץ חדשות. אליסף · שיחה 18:11, 31 בינואר 2011 (IST)

משוב מ-5 ביולי 2015[עריכת קוד מקור]

בריאן, אודה לך אם תסביר לי מדוע חסמת אותי בעודי מקליד את סיבת השינויים שעשיתי. האתר נסגר לי באמצע ההקלדה בגללך. אתה צריך לחכות קצת לפני שאתה מגיב. מה קורה פה?! לגופו של עניין, בוא תסביר לי מדוע יש פרק מיוחד דווקא בפוקס ניוז על ביקורת על כך שהערוץ מזוהה עם הימין האמריקאי. וכי אין את אותה ביקורת על ערוצים ליברליים? איפה הפרק הזה בערך על CNN? בערך של ערוץ 2? יש כאן הטייה פוליטית חמורה בכתיבת הערך. שים לב שהערך דל מאוד והביקורת שאינה עניינית( שהרי אין קייס רציני נגד הערוץ, סה"כ בדיוק כמו שערוצים אחרים מוטים שמאלה, הוא מוטה ימינה) מהווה אחוז ענק מכל הערך. אשמח להסבר שלך, בבקשה אל תנצל את זה שאתה משתמש רשום כדי לנפנף במחי יד ביקורת עניינית. ובבקשה תבטל את החסימה שלי.. זה לא הגיוני מה שקרה פה. נחסמתי תוך שבריר שנייה בעודי מסביר את עצמי. 188.120.132.88 21:58, 5 ביולי 2015 (IDT)

נא הירגע. בערך האנגלי קיימת פסקה שלמה וארוכה על מחלוקות שנגעו עם הערוץ. לא מתקנים עוולה אחת בעוולה אחרת. זה שערכים אחרים אינם מושלמים לא אומר שצריך להסיר דברים מערך זה. ‏Archway שיחה 22:03, 5 ביולי 2015 (IDT)

נא לא לצייר את העניין כמקרי, זה עניין ששזור כחוט השני בערכים על תקשורת, הם מוטים מאוד שמאלה. איני אומר שאין הטייה ימינה בערכים אחרים בנושאים אחרים, אבל זה יהיה תמים לצייר את זה כ"עוולה שקיימת במקומות אחרים". אולי זו פשוט לא עוולה במקומות אחרים? אולי בעצם אם אין קייס רציני, כמו פה וכמו בשאר גופי החדשות, אז פשוט לא כותבים שורות שמהוות אחוז כל כך גדול מהערך.. הטענה על תרגום מאנגלית לא אומרת דבר, גם תרגום יכול להיות סלקטיבי, ולראיה, יש בערך האנגלי הרחבות על המון דברים שפה לא הובאו אפילו בקצרה. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

הטיה ומגמתיות[עריכת קוד מקור]

האלמוני נחסם על מלחמת עריכה, אבל לגופו של עניין הוא פשוט צודק. אז פוליטיקאי דמוקרטי כתב ספר נגד התחנה, וגם יצא סרט נגדה. לא פחות מזה יש לשמרנים בארצות הברית טענות חריפות נגד CNN, ניו יורק טיימס ורוב גורמי התקשורת. אין לזה זכר בערכים אצלנו. אני מזכיר שבדרך כלל "מקום הביקורת (לכל היותר) בערכי המבקרים". נרו יאירשיחה • א' באב ה'תשע"ז • 22:54, 24 ביולי 2017 (IDT)

זאת ביקורת רלוונטית על הערוץ והיא חיונית בערך הנוכחי. אפשר ואף צריך להוסיף ביקורת מסודרת לערכים שהזכרת. גילגמש שיחה 23:00, 24 ביולי 2017 (IDT)