שיחה:שלישיית עתר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הנני בעל הזכויות של הדף ממנו הועתק החומר Oshelley (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

טוב ויפה, אבל הערך כתוב בגוף ראשון: "נציין", "האתר שלנו". במצב כזה הוא לא יכול להשאר במרחב הערכים של ויקיפדיה. נסה לכתוב גרסה פחות פרסומית ויותר אנציקלופדית ולהעלות אותה. כדאי שתציין בתקציר העריכה "אני בעל הזכויות על הטקסט מהאתר, ראו דף השיחה של הערך", או משהו דומה. בברכה, Leia - שיחה 01:19, 8 באפריל 2008 (IDT)

מדף השיחה סקרלט:

הנני המפיק של הרכב מוסיקלי בשם שלישיית עתר. בעבר ניסיתי לכתוב כאן ערך על ההרכב הזה, אולם מחקתם את הערך בטענה (המגוחכת מעט אתה חייב להודות) שהפרתי זכויות יוצרים בכך ש"גנבתי" את הטקסט מאתר שלישיית עתר - הרי שאם כך ציטטי את עצמי לא? איך אני עוקף את המכשול ומפרסם ערך?

בתודה עפר .

ערכתי את הערך, הסרתי קטעים שנראו פרסומיים מדי או לא אנציקלופדיים והוספתי קישורים. כותב הערך מתבקש להוסיף קישורים למקורות כגון מאמרי ביקורת על מופעים.שלומית קדם - שיחה 17:41, 19 באוגוסט 2010 (IDT)

המקורות שביקשתי לפני כמעט שלוש שנים עדיין לא נוספו. שאלה - בפירוט חברי השלישייה מוזכרים ארבעה - פסנתר, כינור ושני צ'לנים. האם אחד הצ'לנים קבוע והאחר מחליף, או שהם מתחלפים ביניהם? כדאי להבהיר. עוד שאלה - מדוע שלישיית עתר? האם יש לה קשר לכנר עתר ארד? אם היה לו חלק בהקמתה, כדאי לציין זאת.שלומית קדם - שיחה 17:54, 29 ביוני 2013 (IDT)
בהמשך לשאלות הקודמות - בביקורת ב"עכבר העיר" על המופע "סיפור פשוט" יש תמונה של שלוש נשים וגבר, אבל בכתובית רשום "שלישיית עתר". קצת מבלבל, לא?שלומית קדם - שיחה 18:02, 29 ביוני 2013 (IDT)

אני סבורה שכעת הערך תקין ואפשר להסיר את ההודעה[עריכת קוד מקור]

העריכה הנוכחית טפלה בכל ההערות דתיה בן דור - שיחה 12:27, 22 באוקטובר 2015 (IDT)

הורדתי. יהיה נחמד אם תצלמי אותם בהופעה ותעלי את התמונה לערך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 12:31, 22 באוקטובר 2015 (IDT)