שיחה:שלמה אבינרי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

פרטים שונים[עריכת קוד מקור]

הוספתי פרטים שונים על אבינרי. הערך עדיין חסר פירוט רב יותר אודות הגותו. בקשר לתאריך הדוקטורט שלו, באנציקלופדיה YNET נראה שנפלה טעות (שם כתוב 1958). אני הסתמכתי על אתר האוניברסיטה העברית. אלגוריתמיקאי 19:45, 3 בינואר 2008 (IST)

תמונה[עריכת קוד מקור]

ר' את התמונה קובץ:Avineri.jpg. התמונה הזאת מופיעה בערך יצחק אבינרי בעברית ובערך fr:Shlomo Avineri בצרפתית. איפושהו כאן חייבת להיות טעות. ––אמיר א׳ אהרוני - שיחה 18:22, 28 באפריל 2010 (IDT)

אני סבור שהתמונה היא של שלמה אבינרי, ולא של יצחק. כדאי לשגר את השאלה לקציעה אביאלי (כאן). ייתכן מאוד שהיא תדע לשייך את התמונה, היות שבספרי ההיסטוריה שכתבה, הזכירה אותו לא מעט. אני מתכוון לשלוח ביום שישי, כשאהיה פנוי. ומי שיקדים אותי - שיבורך. ויש! פתחו ערך על יצחק אבינרי. זה הזמן לטפח אותו :) Ors - שיחה 22:09, 28 באפריל 2010 (IDT)
במחשב שנייה, כשמשווים לתמונה הזו, ייתכן שלא נפלה טעות. Ors - שיחה 22:13, 28 באפריל 2010 (IDT)

תיקון טעות לגבי מקור שם המשפחה אבינרי, ולגבי שמו של הסבא של יצחק אבינרי.[עריכת קוד מקור]

שלום רב, אני בת אחיו של יצחק אבינרי (בתו של עמיאל), ואבקש לתקן שתי שגיאות במידע אודות יצחק אבינרי. א. שם הסבא של עמיאל ויצחק אבינרי היה ניסן (לא ניסים, כמו שנכתב ). ב. סבא שלי - הרב משה רבלסקי (אבא של יצחק ועמיאל) שינה את שם המשפחה מ-רבלסקי ל-אבינרי, לא כמו שכתוב במידע שלכם, אלא זו הסיבה: הסבא של יצחק ועמיאל - הרב ניסן רבלסקי , היה כותב מאמרים וחותם בראשי תיבות של שמו נ"ר ( ניסן רבלסקי). לכן - הבן של ניסן, הרב משה רבלסקי, הנציח את נ"ר כשהפך אותו ל-נרי (נר שלי) והחליט ששם המשפחה יהיה אבינרי (שזה אבי-נרי , כלומר אבא שלי נ"ר ). אין שום קשר לשם ניסים , זה לא היה שם הסבא, ולא על זה מבוסס שם המשפחה אבינרי, אלא על השם ניסן רבלסקי. (נ"ר). אני נכדתו של הרב משה אבינרי (רבלסקי) ואת ההסבר קיבלתי גם מפי סבתי - הרבנית מנוחה אבינרי (לבית ברמן-שהיא דור שביעי לבעש"ט). אגב ליצחק ולעמיאל היתה גם אחות - שולמית , שהיתה נשואה לפרופ' בנימין שפירא. עד כאן התיקון . בברכה, אילנה (בת אחיו של יצחק אבינרי).

שלום אילנה, אשמח מאוד ליצור אתך קשר בהקדם. Ors - שיחה 22:21, 19 בספטמבר 2010 (IST)

התמונה שיש לגבי ספק אם זה יצחק או שלמה אבינרי - זה יצחק אבינרי . אילנה[עריכת קוד מקור]

התמונה שלגביה יש אי וודאות - היא של יצחק אבינרי . אילנה.


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 04:47, 9 ביולי 2013 (IDT)


קישור שבור 2[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 23:53, 25 בספטמבר 2013 (IDT)


קישור שבור 3[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 23:54, 25 בספטמבר 2013 (IDT)