שיחה:How Much Wood Would a Woodchuck Chuck

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

האם מישהו מכיר הסרט? חשיבותו לא הובהרה בערך. Ranil - שיחה 17:59, 15 בפברואר 2010 (IST)

אני לא יודע מה חשיבותו של שהסרט וחבל הערך לא מסביר זאת. עִדּוֹ (Eddau)..... ''הוצא תורה מציון - תרגם ערכים לאנגלית''... - שיחה 04:31, 16 בפברואר 2010 (IST)
החשיבות מובהרת כרגע בדף השיחה של מעלה הערך. ביקשתי ממנו להעלות את הפרטים גם לדף השיחה הנוכחי. אלדדשיחה 00:01, 19 בפברואר 2010 (IST)
הסרט הוא אחד מבין שלישיית סרטים קצרים (מעין "טרילוגיה") של הרצוג, שנועם יצר ערך עליהם. השניים האחרים הם La Soufrière ו-The Great Ecstasy of Woodcarver Steiner (סרט). שלושת הסרטים מופיעים יחד במקבץ DVD של סרטיו הקצרים של הרצוג. על הבמאי - חשיבותו מובהרת בערך עצמו. אלדדשיחה 00:21, 19 בפברואר 2010 (IST)
אבל אין בערך שום מידע על מה שקרה עם הסרט. השורות האחרונות כלל לא עוסקות בו. קוריצהשיחהאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 00:23, 19 בפברואר 2010 (IST)
בתור ערך על הסרט, הוא למחיקה מהירה - זה קצרמר לשכתוב שמכיל משפט וחצי על הסרט, שחשיבותו לא ברורה מהם. אבל אולי אפשר לעשות מזה ערך על הבמאי - בהנחה שהוא ראוי לערך. ‏odedee שיחה 16:38, 19 בפברואר 2010 (IST)
  • שלום לכולם. סלחו לי על כך שלא הגבתי בדף השיחה בזריזות, זאת בגלל שאני חדש בויקיפדיה וחשבתי בטעות שעליי להגיב בדף השיחה הפרטי שלי על תבנית החשיבות שהציבו לי בערך הרלוונטי. ראשית, בדבריו של אלדד הנ"ל מפורטים כל ההסברים שציינתי בדף השיחה שלי על חשיבותו של הערך המדובר. כאמור, עיביתי את הערך לאחר הצבת תבנית החשיבות. תיקון קטן : לא מדובר בטרילוגיה אלא בשלישיית סרטים קצרים של הרצוג שקובצו יחדיו לכדי DVD אחד. בתגובה לעודדי : ערך שך הבמאי ורנר הרצוג כבר קיים. בנוגע לדבריהם של ברוקולי ועודדי : מה לדעתכם ראוי להוסיף לערך על מנת להבהיר את חשיבותו? האם כוונתכם בנוגע לפירוט על "מה שקרה עם הסרט" היא פרטי מידע על תהליך הפקתו או שמא משהו אחר? אשמח לקבל טיפים ולשפר את הערך בעקבותם. תודה לכולם. Noamsa - שיחה 03:07, 20 בפברואר 2010 (IST)
שלום Noamsa. ראשית כל, ישר כוח על העבודה ועיבוי הערך. אני ממליץ לך להזיח את תגובותייך בדף השיחה באמצעות נקודותיים (:). לענייננו:
חשיבותו יותר הובהרה לאחר התוספות הנ"ל, אך אם תוכל להרחיב יהיה טוב אפילו יותר. יהיה ראוי להוסיף פרסים בהם זכה הסרט (אם היו כאלו), פרטים נוספים על עלילת הסרט, אינדיקציות להצלחתו (הצלחה בקופות לדוג'), השפעות על סרטים/בימאים אחרים.
ככלל, אלו דוגמאות נקודתיות ואופציונליות. כל מידע אחר שנראה לך רלוונטי יתקבל בברכה. לכל עזרה/שאלות נוספות אתה יותר ממוזמן לפנות אליי בדף שיחתי. בהצלחה, ופעם נוספת ישר כוח! Ranil - שיחה 16:01, 20 בפברואר 2010 (IST)
לא הבנתי כיצד החשיבות הובהרה. עצם הופעה ב-DVD יחד עם שני סרטים נוספים מספיקה להבהרת חשיבות? זהר דרוקמן - Talk to me Goose! ‏ 10:56, 21 בפברואר 2010 (IST)
לא הובהרה בכלל. הסרתי מהערך את הפסקה אודות הבמאי - הוא לא הנושא כאן. ‏odedee שיחה 12:16, 21 בפברואר 2010 (IST)