שיחה:MBSR

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
WikiDemia.PNG
Wikimediaisrael-logo.png

ערך זה נכתב או הורחב משמעותית בקורס "Mindfulness בראי חקר המוח וההתנהגות" של בית ספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה, במסגרת מיזם ויקיקמפוס במרכז הבינתחומי הרצליה.


הסתייגות לגבי מחקר על העדר התועלת של mbsr[עריכת קוד מקור]

מחקתי את המשפט המסייג כיוון שההפנייה מובילה לסקירת מחקר שמתארת את התועלת של mbsr (ולא העדר תועלת כמו שנטען) המחקר על מיינדפולנס הוא בעיקר חיובי ואין חילוקי דעות תהומיים בנושא בקהילה המדעית. יש כמובן דיונים כמו בכל תחום מחקר אבל זה לא תחום שנוי במחלוקת או משהו כזה. Asaf Federman - שיחה 05:03, 17 באוגוסט 2017 (IDT)

מחיקת איזכור של מרכז גוף נפש ברמת השרון[עריכת קוד מקור]

המשפט האחרון בערך זה התחיל בוו החיבור ואזכר את מרכז גוף נפש בלי הצדקה או קשר לשאר הפסקה. יש מרכזים נוספים בהם מורים מלמדים mbsr ואין צורך להזכיר את כולם בערך זה וכמובן שאין מקום להזכיר את כל עשרות המורים השונים שלחקלם אמנם אין מרכזים אבל הם מלמדים את הגישה. זה נראה כמו תוספת פרסומית. מציע למחוק. Asaf Federman - שיחה 05:24, 17 באוגוסט 2017 (IDT)

מחיקה / החזרה של פרק MBSR בישראל[עריכת קוד מקור]

משתמש:Gilgamesh האם אתה (gilgamesh) מחקת את הסעיף MBSR בישראל מתוך הערך, או שמה אני מחקתי אותו בטעות כשניסיתי לערוך? לא היתה לי כוונה למחוק, ואני עדיין סבור שיש מקום לסעיף העוסק ב MBSR בישראל בתוך הערך הנ"ל. תודה. --Asaf Federman - שיחה 10:18, 20 באוגוסט 2017 (IDT)

בהחלט מחקתי כי זה תוכן שיווקי-פרסומי. כל הערך זקוק לעריכה ונפטל בכך בהזדמנות. גילגמש שיחה 10:59, 20 באוגוסט 2017 (IDT)

תודה גילגמש. יש מקום בו אפשר להתעדכן על מה הקריטריונים לתוכן שווקי-פרסומי? כי חשבתי שחלק מהדברים שם היו כאלה, וחלק לא. --Asaf Federman - שיחה 13:17, 20 באוגוסט 2017 (IDT)

אין מדריך מסודר. באופן כללי הערך לא אמור לקדם שירות או מוצר או לכלול תוכן שאפשר למצוא בפרסומות. גילגמש שיחה 13:35, 20 באוגוסט 2017 (IDT)