שיחת ויקיפדיה:עצבנות-ויקי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

האם לערך זה צריך להוסיף את התבנית {{MedicalWarning}} ? המממ 13:34, 13 אוק' 2004 (UTC)

לטעמי כן, הוא בהחלט עלול להיחשב כעצה רפואית, במיוחד בשל הלקוחות הפוטנציאליים שלו. טרול רפאים 18:13, 7 מרץ 2005 (UTC)

רלוונטיות[עריכת קוד מקור]

הערך הזה מייצג את כל האנציקלופדיה, או רק את הגאון שפתח את הערך הזה? אולי כדי לפתוח גם ערך עצבנות-ערכים-שעושים-לאנציקלופדיה-שם-רע-ושמנוגדים-למטרתה-שלה? =\ ואני חשבתי שדאחקות זה לא כאן.. כנראה שיש יוצאים מן הכלל.. Yonidebest 12:41, 1 דצמ' 2004 (UTC)

שים לב שהדף נפתח ב'ויקיפדיה:', מה שאומר שהוא נמצא במרחב ויקיפדיה ולא במרחב הערכים - רק עיון ב'רקע' של ויקיפדיה יאפשר להגיע אליו (כמו המזנון, דלפק הייעוץ ועוד). בדפים אלו, מכיוון שהם אינם חשופים לצופים מן השורה, אנו מרשים לעצמנו קצת יותר חופש. (נדב 12:49, 1 דצמ' 2004 (UTC), שהתנתק מבלי משים)
שים לב שכמו שאני לא ידעתי שיש כאן "2" מרחבים, גם צופה מן השורה יכול להגיע לדף זה, וחשוב ש"ידעתי שזאת לא אציקלופדיה באמת רצינית...". טוב, אז יש 2 מרחבים. אולי כדאי להבהיר את זה שיש כאן גם אנציקלופדיה, וגם אתר חופשי. רגע.. עכשיו הבנתי למה קוראים לאתר הזה "ויקיפדיה: האנציקלופדיה החופשית"... בכל מקרה, אולי כדאי לפתוח עוד מרחב, בשביל גולשים שרוצים להוסיף ערכים חסרי משמעות, וכך יהיה 2 אנציקלופדיות, אחת חופשית, אחת רצינית. הקוראים יחליטו היכן לחפש (כמובן ברצינית, אבל זה יקטין את ההשחתות).. Yonidebest 13:11, 1 דצמ' 2004 (UTC)
הויקיפדיה אינה רק אנציקלופדיה כי אם גם קהילה. דף זה שייך לנושאים המעניינים את חברי הקהילה, ויכול לתרום ליצירת ערכים טובים יותר. אלמוג 18:16, 1 דצמ' 2004 (UTC)
כנראה שלא הבנת את המשמעות של מרחבים שונים. אין דרך לעבור בטעות מדף במרחב הערכים לדף במרחבים אחרים. דבר כזה חייב להעשות בכוונה, ולכן, בסבירות גבוהה, יגיעו אליו רק ויקיפדים ולא גולשים מן השורה. נדב 19:02, 1 דצמ' 2004 (UTC)
ישנם הרבה יותר משני מרחבים: גם הקטגוריות, התבניות, השיחות ודפי המשתמש נמצאים מחוץ למרחב הראשי. במילים אחרות, המערכת אינה מאפשרת הגעה אליהם דרך הקישור "מאמר אקראי", והם לא מופיעים ברשימה: כל הדפים. המערכת גם אינה סופרת את המאמרים במניין המאמרים הרשמי (המופיע בדפי הסטטיסטיקות ובמשתנה {{NUMBEROFARTICLES}} - זה שגורם להופעת מספר המאמרים המועדכן בעמוד הראשי). אין שום דבר רע בדפים כאלה. אם תטייל קצת בויקיפדיה האנגלית, תמצא שם דברים... בוא נאמר - מוגזמים (בדיחות אחד על השני, מאמרים שטותיים אך מצחיקים שנכתבו ע"י משחיתים וכד'). אין בכך כל רע, ואי אפשר להגיע לדפים האלה בלי לחטט במזנון ובדפי השיחה. מי שלא יחפש - סביר להניח שלא ימצא. [[משתמש:Roybb95|רועי | שיחה |]] 19:39, 1 דצמ' 2004 (UTC)
רועי, אני בכוונה עושה חלוקה לשני מרחבים, שהם יותר רחבים ממה שנקרא בד"כ מרחבים. יש את מרחב הערכים ומרחב הקטיגוריות, ויש את מרחב-כל-השאר. ההבדל המהותי הוא שאי אפשר להגיע ממרחה הערכים המורחב למרחב-כל-השאר מתוך קישור בגוף הערך. נדב 19:44, 1 דצמ' 2004 (UTC)
אה, לא מדויק. אפשר ליצור קישור בין המרחבים, בלי שום בעיה. אני יכול לקשר מהערך אינקה לפה, העניין הוא שאני לא אעשה את זה, כי אין לי סיבה. אבל מבחינה טכנית, זה בהחלט אפשרי. [[משתמש:Roybb95|רועי | שיחה |]] 19:49, 1 דצמ' 2004 (UTC)

Symbol support vote.svg בעד זה עוזר מאוד להרגיע את מי שחש "עצבנות-ויקי". Guycn2 - שיחה 22:55, 15 במאי 2013 (IDT)

למה לא לעשות שלוש מרחבים?[עריכת קוד מקור]

למה לא לעשות שלוש מרחבים? אחד לקטגוריות, אחד למערכת, ואחד למי שרוצה לכתוב תוכן לידע חופשי, אבל חופשי ממש, לא כמו הכאילו של המרחב הראשון שהערך חייב להיות כפוף לשגעונות של מפעילי המשתמש- להיות אנציקלופדיוני, ארוך, וכ'ו וכ'ו. שיהיה מרחב בו כל מי שרוצה להוסיף מידע על החומר יוכל, ולא משנה באיזה צורה- אם זאת עבודה שהגיש: לדוקטורט, במסגרת מקום לימודים וכ'ו ואם זה סתם מידע שהוא יודע לא כפוף לתקנים. אנציקלופדיה חופשית ממש!
--בניהו 16:37, 1 אוגוסט 2006 (IDT)

רוצה לפרסם עבודת דוקטורט - בבקשה: ויקיטקסט. בהצלחה!! --> צ'כלברה . דבר . שב . צחק 16:42, 1 אוגוסט 2006 (IDT)

פשוט ענק![עריכת קוד מקור]

משעשע מאוד :-) :-) אדם דובז'ינסקי - שיחה 00:17, 8 ביוני 2012 (IDT)