שיחת משתמש:אמיר גולד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
Hello, אמיר גולד, and welcome to the Hebrew Wikipedia! Here are some hints and links that you may find helpful:
Amsn icon 0.97.png
Language: You can change the interface language of this website to almost any language. Choose the language you wish to use from the dropdown box in "my preferences" page.
Crystal Clear app kopete.png
Talk pages: If you wish to write in a left-to-right language, please don't forget to align the text to the left. You can use the Button align left.png button. Also, don't use a colon (":") to indent text, but rather an asterisk ("*"). Last, don't forget to use ~~~~ to leave a signature.
Copyright crystal orange.png
Copyright: You must not insert text or media which are protected by copyrights.
Emblem-question.svg
Useful links: Embassy - Request a bot flag

אם שפת האם שלך היא עברית בכל זאת, באפשרותך להיעזר בטקסט זה.

Regards,

eman 23:52, 12 דצמ' 2004 (UTC)

כוחות היסוד[עריכת קוד מקור]

שלום אמיר,

ברכות על הערך החדש כוחות היסוד (שיניתי את השם, כיוון שהערך עסק בעיקר בתיאור ארבעת הכוחות, וכך גם קראו לערך באנגלית). אנסה גם אני לתרום משהו לערך מחר. רק הערה אחת - למרות שהאקדמיה ללשון העברית קבעה שיש לכתוב "פיזיקה", נהוג בויקיפדיה לכתוב "פיסיקה". בעבר נתקבלה החלטה גורפת (כנראה בעקבות פסיקה ישנה של האקדמיה), ומאז כבר מאוחר מדי לשנות את כל הערכים. יש בזה משהו מעצבן (שצריך לכתוב בניגוד ל"איך שנכון"), אבל זה עדיף על פני תיקון מאות ערכים. בברכה, [[משתמש:Roybb95|רועי | שיחה |]] 21:23, 14 דצמ' 2004 (UTC)

שוב, כוחות היסוד[עריכת קוד מקור]

היי, אני לא יודע אם אתה פעיל... נראה שאתה לא פה כבר שנה בערך... הקיצר, היו לך טעויות רציניות בערך הזה, ואני מדבר על טעויות רציניות באמת. ראה מה שיניתי בחלקים על הכוחות החלש וחזק... אגב, מאיפה יש לך ידע בפיזיקה אלמנטרית? Omergold 02:15, 10 באוקטובר 2006 (IST)


חיל נחתים האמריקני[עריכת קוד מקור]

אמיר שלום אני ראיתי ששאלת עם חיל הנחתים של ארצות הברית שייך לצי

אני רוצה לענות לך הוא לא שייך לצי אבל כפוף למשרד חיל הים האמריקאי

קואורדינטות גיאוגרפיות[עריכת קוד מקור]

מערכת קואורדינטות גיאוגרפיות מאפשרת לרשום כל נקודה על פני כדור הארץ בעזרת סדרה של שלושה מספרים, באופן חד-חד ערכי, בעזרת שימוש במערכת קוראורדינטות כדורית. אמנם כדור הארץ אינו כדור, ואף אינו אליפסואיד מתמטי מושלם.ניתן לקרב את מבנה פני השטח לאליפסואיד וכך לתאר את פני השטח באופן חד-חד ערכי, לפחות מקומית. קוי רוחב longitudeוקוי אורך longitude : קוי הרוחב (long , מסומנים בדרך כלל על ידי האות היוונית (φ)) הנם הזוית במעלות ממישור קו המשווה של כדור הארץ. הקוטב הצפוני הוא 90 מעלות צפון (או 90+) והקוטב הדרומי הוא 90 מעלות דרום (או 90-). קוי הרוחב מ

שחלוף חום[עריכת קוד מקור]

שלום אמיר, בכור גרעיני התייחסת ל"שחלוף חום", אך אני חושב שעדיף "החלפת חום", בהתאם לערך מחליף חום. ‏odedee שיחה 14:34, 6 ביוני 2009 (IDT)

ארגז חול[עריכת קוד מקור]

נראה כי אתה כותב ערך חדש בארגז חול. רציתי להמליץ לך על האפשרות להשתמש בארגז חול, מאחר ודף השיחה אמור לשמש כעיקרון רק לשיחות איתך ולא לכתיבת ערכים. ארגז חול יוצרים על ידי כתיבת משתמש:אמיר גולד/שם ארגז חול, כגון משתמש:אמיר גולד/ארגז חול. בהצלחה, קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 00:37, 16 במאי 2010 (IDT)

צודק[עריכת קוד מקור]

תודה - עשיתי כך.

הירח[עריכת קוד מקור]

שלום אמיר,

נראה כי אתה משתמש די ותיק, ולכן אני מתפלא על עריכתך האחרונה הערך הנ"ל. שחזרתי אותה, בכל אופן. אני מזכיר לך שניסויי עריכה יש לבצע בויקיפדיה:ארגז חול.

בברכה, Kulystabשיחהשהאחרון מימין ייגע בשרוולו בתעלה • ט"ז באב ה'תש"ע • 01:59, 27 ביולי 2010 (IDT)