שיחת משתמש:Kulystab

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


שלום וברוכים הבאים לדף השיחה שלי.

אם ברצונכך לצלול לנושא חדש, לחצו על הלשונית "פסקה חדשה" שבראש הדף. אם ברצונכם לשחות בהודעה קיימת, לחצו על כפתור "עריכה" שבכותרת המשנית המתאימה. אם ברצונכם לדוג דיון ישן, הסתכלו בארכיון שמשמאל. רק אל תשכחו לחתום בסוף הודעתכם.

Sea-chile.jpg

אל-יום א-סאבע[עריכת קוד מקור]

היי,
אני מעריך שזה לא היה רעיון טוב כל כך לנקד את שם העיתון, כי בניקוד שהוספת (שהוא כמובן מהערבית הספרותית) אתה "מונע" מהקוראים לקרוא את שם העיתון כפי שהמצרים קוראים אותו - elyom es-sabe (כמובן, עם ע' בסוף השם, שלא הצלחתי להוסיף אותה בתעתיק הלטיני, כי הגרש מתייצב בצד השני של המילה). אני הייתי מוותר על ניקוד בשם של עיתון כזה, בעיקר משום שיש לו הגייה שונה במצרית המדוברת, וזו גם ההגייה שמכתיבה את שמו בכתיב לטיני (שהיא שונה מהניקוד שהוספת). אלדדשיחה 00:45, 13 במרץ 2018 (IST)

תרצה – תשאיר, תרצה – תסיר, תרצה – תשים את שתי הצורות (כמו שעשיתי פעם בא-זבאבדה). לא באמת משנה לי. Kulystabשיחההערך גאוגרפיה של יפן רוצה להיפטר מהכתמים האדומים. עזרו לו. • כ"ו באדר ה'תשע"ח • 01:04, 13 במרץ 2018 (IST)

החזית המקדונית במלחמת העולם הראשונה.[עריכת קוד מקור]

שלום שתי שאלות. מדוע עריכה זו ? [1]. אני דייקתי היסטורית כי ממלכת יוגוסלביה הוכרזה ב-1929. עד אז השם היה ממלכת הסרבים, הקרואטים והסלובנים. שאלה שנייה: ממתי משתמשים בשחזור לסוג כזה של פעולה? Assayas - שיחה 19:09, 12 ביולי 2018 (IDT)

כי אני לא זהיר כשאני גולש בנייד. קבל נא התנצלותי הכנה. Kulystabשיחההערך גאוגרפיה של יפן רוצה להיפטר מהכתמים האדומים. עזרו לו. • א' באב ה'תשע"ח • 20:47, 12 ביולי 2018 (IDT)
היה. סוף שבוע נעים Assayas - שיחה 22:03, 12 ביולי 2018 (IDT)

שלום ד"ר[עריכת קוד מקור]

כתבתי ערך מבוסס-מדעית עם 130 מקורות לערך הנקרא התפתחות הזהות המגדרית. ישנה מגמה של מתנגדי "פונדמנטליזם ביולוגי" (פוסט-מודרניים \ קווירו-רדיקליים \ SJW וכו') למחוק ערך זה בכל מיני טענות הזויות כמו שאין קשר משמעותי בין ביולוגיה להתפתחות הזהות המגדרית באופן כללי ושאנחנו גברים או נשים רק או בעיקר בגלל סוציאליזציה; טענות שהן חסרות כל בסיס מדעי ופסאודו-מדע בהתגלמותו.

הערך שופע הפניות לספרות ניורואנדוקרינולוגית ופסיכולוגית עדכנית ומאד הרגיז כמה אנשים "כאלה". כעת הונחה עליו תבנית חשיבות ואף תבנית שכתוב (אנא אל תושפע מן הדרמטיות של תבנית שכתוב זו אשר הפרכתי בה סעיף סעיף בשיחת הערך). אתה מוזמן בהחלט לסקור הערך ולהגיב בדף השיחה למרות זמנך המועט בויקיפדיה.

תודה ד"ר, בברכה. 79.182.27.198 23:25, 25 באוקטובר 2018 (IDT)

שלום פלוני אלמוני, זה פחות תחום העיסוק או העניין שלי, וכמו שכתבת בעצמך אני מעדיף להשקיע את זמני בוויקיפדיה בדברים אחרים. בהסתכלות ראשונית הערך אכן נראה כתמונת ראי של עבודה סמינריונית, ויש להשקיע עוד עבודה בעריכתו כערך אנציקלופדי. שא ברכה.
נ״ב, אל תפתח במסע גיוס של אנשים בדפי שיחה של משתמשים. אתה מוזמן לתייג בעלי ידע, אבל ככלל זה מעורר אנטגוניזם. Kulystabשיחההערך גאוגרפיה של יפן רוצה להיפטר מהכתמים האדומים. עזרו לו. • י"ז בחשוון ה'תשע"ט • 13:15, 26 באוקטובר 2018 (IDT)
או קי. תודה על עצתך. ממילא האמת שאני כבר לא פונה אלף אחד בבקשה לסקור את הערך וכלל מי שפניתי אליו (מכל "מחנה" אפשרי אגב), לא רצה לסקור ערך זה. בברכה. 79.182.27.198 14:23, 26 באוקטובר 2018 (IDT)

תבנית בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום. האם אפשר להסיר את תבנית "בעבודה" שבערך כולרה מיוני (ולא נערך כמעט מאז יולי)? תודה, Dovno - שיחה 10:45, 29 באוקטובר 2018 (IST)

אהלן. תודה על התזכורת. העבודה עוד לא הושלמה ויעידו על כך הכותרות הריקות. אני מקווה להידרש לזה בקרוב. אם זה ממש חורה לך, אז תוריד את התבנית. Kulystabשיחההערך גאוגרפיה של יפן רוצה להיפטר מהכתמים האדומים. עזרו לו. • כ"א בחשוון ה'תשע"ט • 17:26, 29 באוקטובר 2018 (IST)
מכיוון שתבנית "בעבודה" בעצם מבקשת מכל העורכים האחרים לא לגעת בערך כדי שלא תהיה התנגשות עריכה, כדאי להשתמש בה רק בזמן עריכה פעילה ולמשך עד שבוע לכל היותר. אם אינך עובד על הערך בינתיים אפשר להוריד. או, אם אתה עובד על הערך אבל רק מדי פעם, אפשר להחליף לתבנית "בעבודה מתמשכת" (זה מה שעשיתי כרגע), שלא "נועלת" את הערך מאחרים. Dovno - שיחה 17:52, 29 באוקטובר 2018 (IST)
נראה שהעבודה לא נמשכת כבר למעלה משנה, אז הסרתי את התבנית. בברכת שבוע טוב, ידידיה צבאןשיחה • כ"ג בכסלו ה'תש"ף • 19:55, 21 בדצמבר 2019 (IST)

יצרתי בנתיים הצבעת מחלוקת לגבי השם והתוכן של סדרת הערכים והתבניות שעוסקות בפיגועי טרור בישראל[עריכת קוד מקור]

אני יודע שאתה מעדיף שלא יהיו קיימים ערכים בנושא הזה אבל החלטתי בכל זאת להוסיף את ההצעה שלך לפיה נשתמש בשם שכולל את "ארץ ישראל". תרגיש חופשי להסיר את ההצעה הזו במידה שאתה מעדיף שהיא לא תיכלל בדיון, או לחלופין, אודה לך אם תוכל להוסיף הסבר בחלק המתאים בהצבעה (עמדת צד ד') מדוע עדיף לפי דעתך לבחור באופציה זו. WikiJunkie - שיחה 10:51, 6 במרץ 2019 (IST)

אנמק, אבל אני גם רוצה לנמק במקום כלשהו בדף ההצבעה את הגישה שלי שהערכים האלה צריכים להיות מאוחדים לתוך ערכים אחרים, כגון (ולא רק): טרור פלסטיני, האינתיפאדה השנייה, הלחימה ברצועת עזה מההתנתקות עד מבצע עופרת יצוקה, ושהקשר בין הערכים הנפרדים צריך להיות בצורת קטגוריה, ולכל היותר בצורת תבנית ניווט, אך לא בצורת ערכי רשימה. Kulystabשיחה • כ"ט באדר א' ה'תשע"ט • 11:30, 6 במרץ 2019 (IST)
אתה מוזמן להוסיף עמדה נוספת עליה הקהילה תקיים דיון והצבעה. WikiJunkie - שיחה 11:34, 6 במרץ 2019 (IST)

האם יש לך הצעה טובה שכדאי לקחת בחשבון בהצבעה הקרובה שנקיים על השם האידיאלי לסדרת ערכי הפיגועים בישראל?[עריכת קוד מקור]

שלום Kulystab. האם יש לך במקרה הצעות טובות יותר לשם שנבחר לסדרת ערכי הפיגועים (לפי דעתי, השם האידיאלי כנראה צריך להתבסס על הקונצנזוס שעלה אודות תוכן הערכים הללו בהצבעה האחרונה). במידה שכן, אנא הוסף את הצעתך כאן. WikiJunkie - שיחה 20:29, 23 במרץ 2019 (IST)

את מה שהיה לי להציע הצעתי, אבל אתם כל כך נחושים לבסס נוכחות ערכי רשימות לא אנציקלופדיים, ויותר גרוע – שרירותיים, שאין לי סיכוי לשכנע אתכם בדעתי. העיקר שיש עוד הצבעה לכלות בה זמן כתיבה. בהצלחה. Kulystabשיחה • י"ז באדר ב' ה'תשע"ט • 09:36, 24 במרץ 2019 (IST)

שיחה:תסמונת די-ג'ורג'[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה, אודה לעזרתך בעניין הבקשה שהועלתה בדף הנ"ל. רוב תודות.

שיחה:חסם הולכה של הקוצב המשני[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב, אשמח לתגובתך בדף השיחה. בהשראת העריכה שלך בערך חסם הולכה מדרגה שנייה אני חושב שכדאי לשנות את השם. איתי פ.שיחה 10:58, 16 בנובמבר 2019 (IST)

מסכים. הגבתי שם. תודה. Kulystabשיחה • י"ט בחשוון ה'תש"ף • 21:22, 16 בנובמבר 2019 (IST)

מה שלומך?[עריכת קוד מקור]

איכשהו הגעתי לדף התרומות שלך, ופתאום גיליתי שאתה באמת חסר לנו בחודש+ האחרונים. אז בוקר טוב, ותמיד משמח לראותך. ביקורת - שיחה 03:10, 29 בינואר 2020 (IST)

הטילדה הרביעית גיליון 32[עריכת קוד מקור]

שלום רב. לאחר הפסקה קצרה, יצא גיליון חדש של העלון הוויקיפדי, "הטילדה הרביעית". אתם מוזמנים ליהנות ממנו ולעיין בו בויקיפדיה:הטילדה הרביעית. MediaWiki message delivery - שיחה 12:33, 6 במרץ 2020 (IST)

עמילואידוזיס[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "עמילואידוזיס" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • כ"ט באדר ה'תש"ף • 11:24, 25 במרץ 2020 (IST)