שיחת משתמש:בורשט

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, בורשט, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
שמעון - השאירו הודעה 13:00, 12 בינואר 2009 (IST)

נ.ב., עם שם משתמש שכזה, כדאי לך להעיף מבט בפורטל:מזון. Face-smile.svg

הודעתך[עריכת קוד מקור]

שלום. ההודעה שהשארת לי לא נכתבה במקום הנכון, אלא בדף ישן שעל הודעות בו אינני מקבל התראה, לכן הועברה לדף שיחתי הנוכחי. הגבתי לך שם. שמעון - השאירו הודעה 17:05, 21 בינואר 2009 (IST)

כתוב על עצמך[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום בורשט,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:בורשט". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, ‏עמיחי 19:07, 27 בינואר 2009 (IST)

תמונה:Gideonamichai.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום ! סימנתי את התמונה כחשודה. התוכל/י לכתוב מהיכן נלקחה התמונה ? Shefshef : השיחה והחזון 19:16, 27 בינואר 2009 (IST)

יאיר סרוסי[עריכת קוד מקור]

שלום, האם את ברסי? העלית תמונה שנמחקה מפני שהייתה חשודה בהפרת זכויות יוצרים. האם את הצלמת? אם לא, מי כן? צר לי, אבל חוסר מענה לשאלות עלול להוביל למחיקה שוב. תודה על שיתוף הפעולה, יניב שיחה 10:24, 1 באוגוסט 2011 (IDT)

איזה אישור ואיזה רישיון? שימי לב שבוויקיפדיה נוהגים להמשיך שיחה במקום שבו החלה, כלומר כאן. בנוסף, בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה. תודה, יניב שיחה 10:33, 1 באוגוסט 2011 (IDT)

תודה. אם אני רוצה למחוק ולעלות מחדש? --בורשט - שיחה 10:50, 1 באוגוסט 2011 (IDT)

זה אפשרי. אנא עייני בוויקיפדיה:רישוי תמונות והעלי את התמונה על פי הרישיון שאושר לך. בנוסף, שלחי נא את האישור של הדוברות על פי ההנחיות המפורטות בוויקיפדיה:OTRS. תודה, יניב שיחה 10:52, 1 באוגוסט 2011 (IDT)

אני חלודה קצת,עבר זמן...חן חן.הדוברות הפנתה אותי לצלם שאשר אז העלתי מחדש עם השם שלו.--בורשט - שיחה 10:56, 1 באוגוסט 2011 (IDT)

אני מתנצל על השימוש בלשון זכר. אנא שלחי את אישורו של הצלם על פי ויקיפדיה:OTRS. תודה, יניב שיחה 10:57, 1 באוגוסט 2011 (IDT)