שיחת משתמש:דורית/ארכיון6

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תשובה לטענות[עריכת קוד מקור]

קודם כל ברצוני למחות נגד ההתנפלות הפרועה והלא מוצדקת נגד משתמש חדש שמתאמץ להבין איך עורכים ערך חדש במערכת המסורבלת הזו. לגבי הטענות שהועלו:

1. לגבי העתקת ערך ויצירת ערך כפול - אכן ביצעתי את זה לצורך עריכה ראשונית של ערך חדש תוך כדי שימוש בתבנית קיימת (מה ההיסטריה? אי אפשר לחכות כמה דקות להשלמת העריכה?)

2. השחתת ערך במתמטיקה. טענה זו היא קישקוש. תיקנתי טעות לגבי אי שיוויון קושי-שווארץ (שאינו מוכר בשם השני שנכתב בטעות, ולכן מחקתי את השם הלא מוכר כי זו אינפורמציה מיותרת ולא רלבנטית).

3. פתיחת ערך חסר - לוקח זמן למלא בתוכן. מה ההיסטריה?

4. העלאת תמונה - התמונה רלבנטית לנושא שאותו ערכתי. מה בדיוק הטענה?

5. לגבי שם הכינוי שלי - זה עניין של טעם. מי שהכינוי לא נראה לו, שלא יפנה אלי.

צר לי, אך מפעילי מערכת למודי ניסיון מר וארוך עם משתמשים שהשחתותיהם עלו לנו במורת רוח רבה. אם אינל בטוח, ראשית תמיד תוכל לבצע נסויים בארגז חול משלך. לפני שאתה מתקן דברים מהותיים, אנא נסח את הבעיה בדף השיחה של הערך. לגבי התמונה, ראשית היא אינה ברורה, ושנית, זכויות יוצרים הן ערך חשוב בויקיפדיה. אנא ציין מנין התמונה כדי שנדע שאינה מפירה זכויות יוצרים. בברכה, דורית 15:38, 14 מרץ 2005 (UTC)

מי מחק את התמונה שלי ?[עריכת קוד מקור]

מי מחק את התמונה ואת ההקשר בערך ענישה ? צנזורה שלא במקומה, וגם בלי הסברים. אם אני לא אקבל הסברים לגבי המחיקה הנ"ל, אני לא ממשיך את הקריירה (הקצרה) שלי בתור תורם לאנציקלופדיה. ממש חוצפה. Hotguy 22:00, 14 מרץ 2005 (UTC)

עניתי לך בדף השיחה. דורית 22:01, 14 מרץ 2005 (UTC)


מגדר[עריכת קוד מקור]

היי דורית, כתבתי לדיאנה לוצטו וביקשתי ממנה הבהרה לגבי מה זה מגדר. כתבתי לה באנגלית והיא ענתה לי באנגלית, הנה התשובה שלה:

gender is the social-cultural translation of the biological sex, which defines how a "woman" (or a man) is expected to perform, look, and so on - in a given society. According to that, a female is expected to become a "woman" - with as many as possible stereotypical behavior and characteristics attributed to women (the same with men of course). For instance, to be more delicate than a man, to wish to take care of children, to be less assertive than a man, to be emotional and so on. A woman is also expected to be attracted to men (this is one of women's stereotypical characteristics) as men are expected to be attracted to women. Thus while gender is by no means identical to "sexual orientation", it is (at least from the Victorian period) perceived as connected to heterosexuality. Thus, a woman attracted to women, is often expected to have also male gender characteristics.

(איך עושים שטקסט אנגלי יתיישר לשמאל? הטקסט לא מסודר כאן, אולי עדיף לקרוא את זה דרך העריכה. בכל מקרה, הדגש מופיע במקור. אם את רוצה אשלח לך גם ב- forward באי-מייל). olympia

כל הכבוד על המאמץ, אפשר לקבל גם את המייל שלה כדי שנשאל אותה למה היא מלמדת אחרת ולגבי הסיווגים? תודה, דורית 09:46, 15 מרץ 2005 (UTC)
המייל שלה: dianalla@post.tau.ac.il
תודה, אני אשתדל לכתוב לה במהרה. דורית 10:14, 15 מרץ 2005 (UTC)
הטלפון של ד"ר לוצטו במשרד 03-5222549 (אם את מעדיפה לדבר איתה).
אני בטוחה שיש לה דברים יותר חשובים לעשות מאשר לדבר איתי. דורית 11:10, 15 מרץ 2005 (UTC)
למה את חושבת? היא ענתה לי מהר וגם היתה ממש נחמדה.
אכן, היא ושיעוריה זכורים לי לטובה. תרשי לי לנסח מחדש, אני מעדיפה דוא"ל. דורית 13:33, 15 מרץ 2005 (UTC)

אולימפיה, הדיון עם ד"ר לוצאטו היה מאיר עיניים. המסקנה שלה הייתה שהויכוח הוא יותר בהקשר לרבדים שונים של המונח כפי שעולה מתיאוריות מגדריות שונות. בכל מקרה, הטענה שלה היא, שמה שהיא כתבה לך זו ההגדרה הפורמלית, אך באופן לא פורמלי הטענה הבסיסית שלי אינה שגויה.

והנה חלק מדבריה :

The definition I gave is the formal one, and the stereotypes are socially constructed. According to queer theories, gays can be constructed as gender, and indeed they are, not formally but by the ways they are perceived by other people.

אני מקווה שהגדרה זו מוסכמת עליך, אני מתעתדת לתקן את הערך בהתאם יחד עם מתן קרדיט כמובן ללוצאטו. אם את מתנגדת, אנא הודיעי. דורית 10:20, 17 מרץ 2005 (UTC)

מעקב[עריכת קוד מקור]

שלום דורית,
אני מבקש ממך לעבור על הערכים ענישה ועונש שהוסיף הבחור החדש. אני לא מתמצא בנושא ואני מקווה שזה חלק מתחום בסוציולוגיה שאת מבינה בו. בידידות, גילגמש שיחה 11:12, 15 מרץ 2005 (UTC)

אין בעיה, אבל יותר מאוחר, כשאחזור. דורית 11:17, 15 מרץ 2005 (UTC)
הערה שולית: ממה שראיתי עד כה, טרולים מצטיינים בעילגות מובהקת. לא כן הבחור הזה שהוא רהוט ומעלה טיעונים לכאורה לעניין, שמעידים לכל היותר על אי התמצאות בדרכי הויקי.--עמית אבידן 11:36, 15 מרץ 2005 (UTC)
ההערה שלך במקומה עמית, אך טרול יכול לבוא בצורות שונות. הטענה שלי כללית ולא מכוונת למשתמש ספציפי, כי מה שגילגמש עושה הוא תהליך בקרה. תרומות של משתמשים חדשים נבדקות על ידי ותיקים ובהתאם לתחום התמחותם (לא שזה אומר שהותיקים צודקים בהכרח). אך התהליך נחוץ, וגם תרומותיי שלי נבדקו (ועדיין) בתהליך זה בעבר. דורית 11:48, 15 מרץ 2005 (UTC)

גילגמש, אין לי ידע רב בקרימינולוגיה, אבל סה"כ הערך נראה קוהרנטי על פי ההגיון הישר (שיש ויקיפדים שיטענו שאין לי, אבל בכל זאת..). שיכתבתי קצת, אבל הייתי שמחה לקצת הסברים מהבחור ה"לוהט" לגבי הידע שיש לו בנושא. מעבר לזה, אני לא רואה בעיה. בברכה, דורית 22:25, 15 מרץ 2005 (UTC)

תודה. גילגמש שיחה

קפה[עריכת קוד מקור]

חירבתי את הקטגוריה, כי מלבד קצרמרים לא היה סיכוי להכניס משהו לתוכה. יש סיבה למה לא למחוק אותה? אם אין, אנא מחקיה (אני מניח שאין צורך להעלות את זה להצבעה).--עמית אבידן 22:12, 17 מרץ 2005 (UTC)

בוצע, אתה תמיד יכול לשים על הערך או הקטגוריה תבנית מחיקה מהירה, ולרשום זאת בשינויים האחרונים, והמפעיל(ה) הזריז ביותר יבצע זאת. דורית 22:24, 17 מרץ 2005 (UTC)

מחיקותייך[עריכת קוד מקור]

שלום דורית, מחקת את הערך אסתר המלכה, לכן מחקי גם את הערך טרול השני: מילים אחרונות. בברכה, דמוסתנס 13:48, 20 מרץ 2005 (UTC)

מחקתי כבר, אך שתי הערות לי אליך. ראשית, כאשר אתה מסמן למחיקה מהירה, אנא השאר הודעה בתקציר, כדי שנוכל לאתר זאת בקלות. שנית, אתה מוזמן גם להשאיר הודעת אזהרה בשיחת המשתמש האלמוני המשחית. בברכה, דורית 13:50, 20 מרץ 2005 (UTC)
כשלא היה מפעיל מערכת על המשמר, כתבתי הודעות אזהרה. חשבתי שרק מפעילי מערכת צריכים להזהיר. בברכה, דמוסתנס 13:53, 20 מרץ 2005 (UTC)
לא שידוע לי על חוק בל יעבור שאסור גם לאחרים להזהיר. ולשחזר, ודאי שאתה יכול, רק שרצוי כמובן לרשום בתקציר שמדובר בשיחזור מהשחתה כדי שנעקוב. בכל מקרה, תודה על העזרה, דורית 13:56, 20 מרץ 2005 (UTC)

הערך ניקולאי גוגול[עריכת קוד מקור]

דורית שלום, אלמוני שינה את תאריך לידתו של ניקולאי גוגול בהסתמך על מאמר היום ב-YNET המציין היום את יום הולדתו. YNET מביא קישור לאתר המתבסס על Encarta של מיקרוסופט. (ראי דף שיחת הערך). לכן לדעתי האלמוני במקרה זה לפחות לא התכוון להשחית. מי צודק הויקיפדיות השונות או YNET דורש בדיקה. בברכה John Doe 14:08, 20 מרץ 2005 (UTC)

הבנתי, אני בדקתי את בגרסה של הויקיאנגלית, וחשדתי שמדובר בהשחתה. מיד אתנצל, תודה על ההבהרה והערנות. דורית 14:09, 20 מרץ 2005 (UTC)

כוח חברתי[עריכת קוד מקור]

בצירוף מקרים די מדהים, התיישבתי לכתוב את הערך ומשתמש:Shulti כתב אותו במקביל. השתמשתי קצת בקצרמרון שלו, וכתבתי ערך.

למה אני מספר לך את כל זה? כדי שתראי אם יש לך מה להוסיף, או ליתר דיוק - מה צריך להוסיף. אני יודע שחסרים המון דברים נורא חשובים בערך, אבל לא מצליח לשים עליהם את האצבע. אולי זה כי אני מתעסק יותר מדי אם ההבדל בין וובר לפוקו בהקשר הזה...

נדב 11:53, 22 מרץ 2005 (UTC)

אני אשתדל לעבור על זה מוקדם ככל האפשר, אני קצת עסוקה לאחרונה. אגב, אם יש לך זמן, אולי תוכל לתקן את הערך מגדר לפי הערות על לוצאטו שהשארתי בדף השיחה? אני פשוט לא מספיקה, וסומכת על שיקול דעתך. תודה, דורית 15:51, 22 מרץ 2005 (UTC)
אין בעיה. מתישהו :-)
ניסיתי, כמיטב יכולתי. את מוזמנת להציץ, ולענות לשתי שאלות בדף השיחה. נדב 12:47, 23 מרץ 2005 (UTC)
עניתי, תודה. ועכשיו הערה אישית, במקרה ראיתי את דף השיחה של גילגמש ומאד הופתעתי מאי היותך מפעיל מערכת. למה אינך מבקש מדוד שי להתמנות למפעיל? פועלך בויקי בהחלט מצדיק זאת. בברכה, דורית 13:22, 23 מרץ 2005 (UTC)
כי אני לא חושב שדרושים בויקיפדיה העברית עוד מפעילי מערכת, ולמעשה הייתי שמח אם מספרם היה נמוך יותר. אני מעדיף ערכי זבל שממתינים מספר שעות עם תבנית מחיקה על ערכים שנמחקים מהר מדי. נדב 18:41, 24 מרץ 2005 (UTC)
אני בהחלט יכולה להבין זאת, בכל מקרה, פועלך בויקי הוא מבורך וראוי. חג שמח! דורית 08:30, 25 מרץ 2005 (UTC)

הפניה. לא ברור לי איך מהעברה נוצר ערך חדש[עריכת קוד מקור]

ככה זה עובד כאן. אם יש ערך "א" ואת עושה העברה שלו ל"ב". מה שקורה הוא שכל מה שהיה כתוב ב"א" עובר ל-"ב" כולל היסטורית השינויים (אבל נדמה לי שללא דף השיחה). ו"א" הופך להיות הפנייה ל"ב"
בזמנו כאשר חשבתי על זה זה נראה לי כפתרון הקלסי והטוב ביותר להעברת ערכים משם לשם. ושיהיה לך חג שמח. ^^ דּוֹד1 08:51, 25 מרץ 2005 (UTC)

נכון, אבל הפעם זה לא קרה. מה שהתרחש זה שהשיחה הועברה במלואה, הערך הישן "כוח חברתי" נוצר מחדש עם השינויים שלי כשרק אני מופיעה בגרסאות הקודמות, והערך שהועבר נותר זהה לערך "כוח חברתי" ללא השינויים שביצעתי. לכן, יצרתי מחדש הפניה, כי אם היית מחפש "כוח חברתי" לא היית מגיע ל"כוח (סוציולוגיה)".
חג פורים שמח גם לך! דורית 10:31, 25 מרץ 2005 (UTC)

בוררות[עריכת קוד מקור]

שלום דורית,
ראי בבקשה את שיחה:ענישה. הוטגאי רוצה שתשמשי בצור בוררת בויכוח בינו לבין אלמוג. בברכה, גילגמש שיחה 11:32, 26 מרץ 2005 (UTC)

דווקא אני? טוב, תודה שהסבת את תשומת ליבי. דורית 11:34, 26 מרץ 2005 (UTC)
דורית - תודה על ששימשת כבוררת, ועל השינוי שעשית בערך, שמהווה תוספת חשובה ומעניינת. אלמוג 04:24, 27 מרץ 2005 (UTC)
אין בעד מה, מקווה שעזרתי. ולשמחתנו, היו 2 מאמרים רלוונטים בנושא השבוע במעריב. אני מצטערת שאין לי כ"כ זמן, אבל אני אמשיך עם הערך בימים הקרובים. הוא עוד צריך ויקיזציה (גם לגבי החלק שלי). בברכה, דורית 09:07, 27 מרץ 2005 (UTC)

קטגוריה:חברי כנסת[עריכת קוד מקור]

דורית שלום. רשימת חברי הכנסת המלאה, אלה שכתבו עליהם ואלא שלא, נמצאת בקישור הקיים בקטגוריה. מדוע לדעתך צריך להוסיף רשימה נוספת לסיפור? בתודה, אמיתי 14:24, 28 מרץ 2005 (UTC)

ראשית, תודה על הכבוד, הוספת את דף השיחה שלי לקטגוריה של ח"כ :). ואחרי שסידרנו את זה, איזו רשימה? על מה אנחנו מדברים? דורית 14:33, 28 מרץ 2005 (UTC)
LOL. אולי טעיתי, אבל ראיתי בקטגוריה הנידונה שהוספת רשימת חברי כנסת נטולי ערך: "חברי כנסת שעדיין אין עליהם ערך" הכוללת את בני בגין ואת עמרי שרון. תהיתי לגבי נחיצותה של התוספת. אמיתי 14:39, 28 מרץ 2005 (UTC)

הבנתי, למעשה זה התחיל מחברי הכנסת של מפ"ם (שים לב לשיחה) אאל"ט. במסגרת הפרויקט שאני מזניחה לאחרונה ויקיפדיה:מאמרים שנערכו מעט צצות הרבה מאד רשימות. כאשר ההחלטה לגביהן היא, שהן נמחקות במידה ויש קטגוריה (במקרה זה ח"כ). כאשר ברשימות יש ערכים שעדיין לא נכתבו, לא מוחקים אלא מוסיפים בראש הקטגוריה כדי לעודד את הבאים אחרינו, מעין "תוכנית פעולה" של מה שיש לעשות בעתיד. בברכה, דורית 14:49, 28 מרץ 2005 (UTC)

חשבתי ככה. עם זאת, נראה לי קצת מצחיק לבצע את ההחלטה במקרה של חברי הכנסת כאשר רוב רובה של הרשימה הוא אדום והאנשים שמתעסקים עם חברי הכנסת הם אנשים מאוד מאוד ספציפיים (וקשה לי לראות אנשים שנכנסים לויקי וכותבים ערכים על חברי כנסת...). אולי כדאי לוותר על שינוי זה במקרה הנוכחי? אמיתי 14:53, 28 מרץ 2005 (UTC)
אנחנו מדברים על מפ"ם או שרון ובגין? (רק שלא תפרוץ לנו מלחמת לבנון פה עכשיו...). דורית 14:58, 28 מרץ 2005 (UTC)
על שרון ובגין. אמיתי 15:05, 28 מרץ 2005 (UTC)
הבנתי, מבחינתי אין בעיה כי יש רשימה של חברי הכנסת לדורותיהם ב"ראו גם". כך שאפשר לחרוג באופן חד פעמי. תשאיר הודעה בדף השיחה של הקטגוריה לראות שאין התנגדויות ואז תמחק. בברכה, דורית 15:17, 28 מרץ 2005 (UTC)
שכחתי לציין שרעיונך אומץ במלואו וכבר יושם. אמיתי 16:11, 28 מרץ 2005 (UTC)

עוד עבודת עריכה[עריכת קוד מקור]

שלום דורית, ראי בבקשה את התוספת האחרונה לעריכה - מאמרים ללא קישורים לאנגלית. גם ברשימה החדשה יש יותר מ-4,000 ערכים. זה פשוט לא מסתיים. יש לנו בעיה חריפה של עורכים. כמעט כולם מתעסקים רק בכתיבת ערכים חדשים ומזניחים את הישנים. בברכה, גילגמש שיחה 22:44, 28 מרץ 2005 (UTC)

ראיתי, אבל כל אחד והעונש שהוא בחר לעצמו, במקרה שלי זה מאמרים שנערכו מעט. קישור לאנגלית נראה לי משהו שלוקח פחות זמן מויקיזציה. וגם, חלק מהערכים ברשימה הנ"ל יתכן ואין להם קישור לאנגלית, כי הם ערכים מקומיים שלא נכתב עליהם ערך באנגלית. אולי אני טועה, אבל מה הסיכוי שיכתבו בויקיאנגלית על בית ספר יד לבנים?
גם אם רק מחצית מהערכים הלא מקושרים צריכים להקשר, עדיין מדובר בעבודה רבה ביותר. גילגמש שיחה 22:51, 28 מרץ 2005 (UTC)
אולי, אבל יש גבול לכמות המיזמים שאני יכולה לקחת על עצמי. מאחר וזה חשוב, הודעה במזנון לעידוד עורכים בנושא תהיה מועילה יותר. וכמובן, שאשתדל לעזור כשאוכל. אולי מוטב לשים תבנית דומה לתבנית נבדק של מאמרים שנערכו מעט, לערכים שהסיכוי שיופיעו בויקיאנגלית שואף לאפס כדוגמת הערך של בית הספר הנ"ל. דורית 22:55, 28 מרץ 2005 (UTC)
אולי באמת צריך לשים להם את התבנית. לצערי גם אני עמוס עם מיזמים שלא נגמרים. אנחנו חייבים להגדיל את מאגר העורכים. גילגמש שיחה 22:59, 28 מרץ 2005 (UTC)
גם אני (הגם שלא בויקי), כנראה שבאמת אין מנוחה לרשעים :) אתה תשאיר הודעה במזנון? אני אשאיר הודעה בשיחה של מאמרים ללא קישורים לגבי התבנית. דורית 23:03, 28 מרץ 2005 (UTC)
לא, כי אינני מתכוון לטפל בזה בזמן הקרוב. יש לי את מיזם ערכי הימים שלקחתי על עצמי ובינתיים עדכנתי רק חודשיים וחצי וזה בלי להזכיר את מיליון המיזמים האחרים שאני שותף להם. גילגמש שיחה 23:08, 28 מרץ 2005 (UTC)
הבנתי, אבל לכל מקרה אשאיר הודעה בדף השיחה. נקווה שהקישור בדף השינויים האחרונים יועיל במשהו. בהצלחה בפרויקטים, דורית 23:11, 28 מרץ 2005 (UTC)

איום ויכולת[עריכת קוד מקור]

שלום דורית,
כתבת ואני מצטט:

"אם זאת, ראוי להסתייג ולומר, כי בעת מצב של איום היכולת להתנגד אינה בהכרח גדולה יותר."

זה ממש לא נכון. ברגע שאת מאוימת, גופך מכין את עצמו למגננה---> הדופק עולה, השרירים מקבלים יותר חמצן, הגוף משחרר אדרנלין ועוד. מכאן נובע שהיכולת ההתגוננות היא בהכרח גדולה יותר, למעשה הרבה יותר גדולה. כמובן שיש חריגים, אבל הם מעטים ביותר. גילגמש שיחה 09:28, 30 מרץ 2005 (UTC)

מצד שני, הפחד משתק. לא? הטענה שלך נכונה, ואין בעיה שתוסיף אותה, אבל זכור לי מקריאה בעיתונים על מקרי אונס, שנשים דיווחו על פחד משתק, חוסר יכולת ממשית להתנגד. מה שמדאיג אותי, זה שהטענות שלי יתנו לסוטים פוטנציאלים עוד רעיונות. דורית 09:34, 30 מרץ 2005 (UTC)
פחד יכול לשתק. אבל כשמדובר ברגשות קשה לקבוע מהו מינון הפחד שיכול לשתק. האם 18 יחידות פחד מספיקות?. אני לא רציתי להכניס את לערך כי כוונתך ברורה לי, אך משפט כללי כפי שרשמת איננו נכון. גילגמש שיחה 09:36, 30 מרץ 2005 (UTC)
אז מה עושים? תוכל לנסות לשנות? אין לי בעיה עם זה. דורית 09:37, 30 מרץ 2005 (UTC)
אני לא מבין בכל הענין הזה. אין לי מושג מה חשות הנאנסות ולעולם לא ראיתי אחת כזאת. כמו כן לא קראתי מחקרים, ולו גם העלובים שבהם, כך שאין לי מספיק ידע על מנת לשנות. אולי אפשר פשוט לכתוב משהו כמו "יחד עם זאת, חלק (או חלק ניכר, תלוי מה כתוב במחקרים) מהנאנסות משותקות בגלל הפחד ולא יכולות להתנגד". אפשר ורצוי לשפר את הסגנון. כפי שאמרתי אני ממש לא סגור על זה ולא מתחייב על המשפט שכתבתי. גילגמש שיחה 09:41, 30 מרץ 2005 (UTC)
זו הבעיה, גם אני לא ממש מכירה מחקרים. הערך מתהדר בכל מיני תיאוריות אבל לא בשם אומרם. אבל לגבי הפחד, זה מהעיתון וזה די הגיוני גם. אז אולי :
יחד עם זאת, יתכן כי חלק מן הנאנסות יחושו פחד אשר עלול לשתק את יכולתן להתנגד". מה דעתך? אם אתה מסכים, אנא תקן את הערך בהתאם. דורית 09:46, 30 מרץ 2005 (UTC)
זהו, שלא הגיוני שהפחד ישתק. מדובר תקלה מבחינה ביולוגית. הפחד אמור לדרבן. יש שלב שבו הפחד החיובי, המדרבן, העוזר להשרדות הופך למעמסה ואז הוא משתק ורק פוגע בסיכויי ההשרדות. אני לא יודע אם האיום שחשות הנאנסות נופל לקטגוריה הראשונה או השנייה. זה גם אישי. אני חושב שהמשפט שלך מספיק טוב. אני לא פנוי כרגע לשינוי הערך כי אני עורך את חברי הכנסת. אודה לך אם תוסיפי את זה בעצמך. גילגמש שיחה 09:52, 30 מרץ 2005 (UTC)
תיקנתי את הערך בהתאם. ראיתי את תבנית הח"כ, בהצלחה. אגב, שתתפנה, תוכל אולי להביט בערך ודף השיחה של צהבת? בברכה, דורית 10:00, 30 מרץ 2005 (UTC)
ראיתי. כפי שאמרתי אני בשנים הפרה-קליניות כך שאין לי מושג. אם צרתי אי פעם לדעת איך קוראים לזיז קטן באיזו עצם, אני כאן ;)
גילגמש שיחה 10:29, 30 מרץ 2005 (UTC)
הנה קישור העוסק בנושא קרבות רחוב ויש לו משמעות גם למצבים המדוברים כאן [1] (הקטעים השני השלישי והאחרון - (מופרדים במעין כוכביות)). מלח השמים 20:50, 2 אפר' 2005 (UTC)
בהחלט מעניין, תודה! דורית 21:11, 2 אפר' 2005 (UTC)
שבוע טוב, מלח השמים 21:24, 2 אפר' 2005 (UTC)

מחיקות[עריכת קוד מקור]

שלום,
אין צורך למחוק את השיחות של האנונימים. קוסטלו ימחק את הכל עם בוט. גילגמש שיחה

ממתי, ולמה אף אחד לא אמר לי? (ותודה שאמרת לי:). דורית 19:10, 30 מרץ 2005 (UTC)
האמת הבוט טרם התחיל בפעולת המחיקה, אני מניח שאפשר לבקש מקוסטלו שיפעיל את הבוט על בסיס שבועי - סוף שבוע אחד לתחזוקה לשונית, סוף שבוע אחר מחיקת שיחות של אנונימים, סוף שבוע נוסף לעדכון ערכי השנים ועוד סוף שבוע רזרבי שיוקדש לפעילות שותפת. גילגמש שיחה 19:37, 30 מרץ 2005 (UTC)
נשמע טוב, מזל יש לנו את הבוט וקוסטלו. תודה, דורית 20:18, 30 מרץ 2005 (UTC)