שיחת משתמש:82.102.170.34

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

:קטגוריה:ציטוטים[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך ליצור דפי ויקיפדיה, ואף ערכים אנציקלופדיים חדשים, ללא הגבלה. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה. הדף שיצרת, :קטגוריה:ציטוטים, נמחק מכיוון שתוכנו לא היה אנציקלופדי, כך ששום נזק מתמשך לא נגרם. לתשומת לבך: יכולת העריכה של משתמשים בעלי היסטוריה של יצירת ערכים לא-אנציקלופדיים עלולה להיחסם.

  ‏TMagen‏ • שיחהמיזם ויקי נשים 15:35, 2 באוגוסט 2018 (IDT)[תגובה]

דורימון[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף דורימון. הסיבה לכך היא: אם אתה סבור ששם הסדרה אינו נכון יש לפתוח דיון בדף השיחה ולא לבצע שינוי גורף על דעת עצמך. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, אלעדב. - שיחה 10:45, 11 בדצמבר 2018 (IST)[תגובה]

תשובה - אני מקווה שכאן עונים, לא בקיא בויקיפדיה. שם הסדרה נהגה באנגלית ויפנית כך - Do-Ra-E-Mon. התעתיק לעברית היה שגוי וגורם להגייה לא נכונה (דורימון). לכן שיניתי את המקמות בהם מוזכר השם.

שלום, אתה יכול להשאיר הודעה בשיחה:דורימון, ולבקש שינוי שם. אלעדב. - שיחה 11:06, 11 בדצמבר 2018 (IST)[תגובה]

גבינה בולגרית[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "גבינה בולגרית". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
זהו דף שיחה של משתמש לא רשום שמזוהה רק לפי כתובת ה־IP שלו. ייתכן שהודעות ישנות בדף זה מתייחסות למשתמשים אנונימיים אחרים.

IP lookupDNS whoisTracerouteבדיקת Torחיפוש חסימת טווחתרומות טווחחסימות גלובליותתרומות וחסימות במיזמי ויקימדיה