שיחת משתמש:Avinoamgama

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ברוכים הבאים + שאלה[עריכת קוד מקור]

ברוכים הבאים לוויקיפדיה בעברית.

לפי שם המשתמש והתרומות, אפשר להבין כאילו את או אתה עורכים מטעם חברה מסחרית. זה לא דבר אסור, אבל אם אכן כך, יש להצהיר על כך, ולפעול תחת מגבלות מסוימות. אנא קראו את ויקיפדיה:עריכה בתשלום, ובדקו שאתם ממלאים את הכללים הרשומים שם.

כמו כן כדאי לקרוא את ויקיפדיה:חשיבות אנציקלופדית, משום שככל הנראה יהיו עורכים (אולי אפילו אני) שיבקשו הבהרה, למה מושא הערך שיצרתם (כרגע עדיין בטיוטה) צריך להופיע בוויקיפדיה. בברכה - קיפודנחש 16:49, 19 במרץ 2019 (IST)

תודה על תשובתך. אני אכן עובד בחברת גמא ניהול וסליקה. קראתי עכשיו שאני צריך להצהיר על השתייכותי לארגון ואכן מקורות המידע שאני כתבתי הינם מהימנים ומסתמכים על עובדות בלבד. חשוב לציין כי לא נתנו למישהו חיצוני בתשלום לכתוב ערך על חברת גמא, אלא אני בתור עובד החברה כתבתי את הערך.

לגבי הנחיצות של הופעת הערך בויקיפדיה. ראשית כל החברות המתחרות של גמא כגון, לאומי קארד (MAX), ישרארכט וחברות נוספות שנותנות אשראי לציבור - לכולן יש דף בויקיפדיה ובגלל שנושא צריכת אשראי וקבלת שירותים פיננסיים הינו נושא חשוב לציבור, כדאי שתהיה לציבור תמונה כוללת וגם חברת גמא ניהול וסליקה שקיימת כבר 20 שנה תופיע בויקיפדיה. בנוסף תוכל לקרוא שגמא הינה חברה שמשרתת אלפי בתי עסק במדינת ישראל ומחוללת תחרות אמיתית ומביאה בשורה אמיתית לאלפי בתי העסק (בעיקר בשורה לבתי עסק קטנים ובינוניים) של חסכון משמעותי בעמלות סליקה וניכיון כרטיסי אשראי - ועל כן לדעתי יש חשיבות רבה שלגמא יהיה ערך בויקיפדיה. אשמח לתשובתך מה עלי לעשות על מנת שהערך אכן יפורסם וכמה זמן זה ייקח? תודה, אבינעם Avinoamgama - שיחה 09:56, 20 במרץ 2019 (IST)

תודה. לגבי נחיצות או חשיבות הערך - לא התכוונתי לטעון שהערך לא נחוץ או חשוב, אלא לוודא שאתה מודע לכך שיתכן שיהיה מי שיערער על החשיבות, או יותר מדויק, יבקש "הבהרת חשיבות". לגבי כתיבה בתשלום - לא התעמקתי, והדברים אמורים להיות מפורטים במפורש בדף אליו קישרתי, אך למיטב ידיעתי, מבחינת ויקיפדיה אין הבדל בין "חיצוני" ל"פנימי", כלומר זה לא כל כך משנה אם תורם בתמורה (הכוונה לעורך ש"תורם" תוכן) מקבל את התמורה בתלוש המשכורת או מול חשבונית. מבחינת ויקיפדיה, אין הבדל בין עובד בחברה שתורם כחלק מעבודתו, לקבלן חיצוני שתורם ומקבל תשלום מבעל עניין (חברה או יחיד).
אבל אם כבר כאן: תוכל להוסיף כמה פרטים על העובדים בחברה? למשל כמה עובדים יש (נתון שכנראה יכולה להיות לו השלכה גם על "חשיבות"), והיכן הם? האם מדובר ב-7,000 עובדים בשישה מרכזים בשלוש יבשות, או בתריסר עובדים שמצטופפים במקלט של בניין בקריית אונו? (אין צורך לענות כאן - כוונתי להוספת המידע הזה לערך). לגבי "מתי זה יתפרסם?" - אין לי תשובה יותר טובה מזו שקיבלת בדלפק הייעוץ. לדעתי האישית, הערך כפי שראיתי אותו בפעם האחרונה כבר מתאים להופיע במרחב הערכים (וביתר שאת אחרי שתוסיף את המידע על הפועלים...). שוב תודה - קיפודנחש 18:18, 20 במרץ 2019 (IST)

גמא ניהול וסליקה[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף גמא ניהול וסליקה. הסיבה לכך היא: עברתי שוב על כל הקישורים החיצוניים, אף אחד מהם לא מתאים להיות בפרק הקישורים החיצוניים. אין באף אחד מהם שום הרחבה על גמא, אלא אזכורים של גמא בתקשורת. גם ביחס להסכם המאגד, המיקום המתאים לו הוא בה"ש, כפי שקיים בה"ש 3. אם אתה חולק על דעתי, אתה מוזמן לפתוח דיון בדף השיחה.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, Amiroשיחה 16:17, 26 במרץ 2019 (IST)