שיחת משתמש:Casper1

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Casper1, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,

הנרי השני, קיסר האימפריה הרומית הקדושה[עריכת קוד מקור]

שלום וברוך הבא. ראה ויקיפדיה:ויקיזציה. הוספתי תמונה, קטגוריה וקישור לערכים בשפות זרות. אנא ראה את מתכונת ההוספה. למיטב הבנתי צ"ל היינריך השני ולא הנרי השני. יש לבדוק בויקיפדיה:יעוץ לשוני. בברכת המשך עבודה פורייה ותודה. Assayas שיחה 15:03, 9 בדצמבר 2011 (IST)

תודה רבה. בפעם הבאה אני אשאל בדף של ייעוץ לשוני. האם אתה בטוח לגבי זה שהתעתיק הנכון צריך להיות היינריך? בויקיפדיה האנגלית רשום הנרי.
שוב צהריים טובים. שני דברים קטנים בבקשה לעניין הדיאלוגים. ראה בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה.
בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. ראיתי בקטגוריה:קיסרי האימפריה הרומית הקדושה כמה וכמה היינריך הכתובים באנגלית הנרי. השאלה מאיזו שפה התעתיק. עדיף להתייעץ. מוטי Assayas שיחה 15:09, 9 בדצמבר 2011 (IST)
את ההזחות את אני דווקא מכיר. שכחתי להזיח כשעניתי לך. בקשר לעניין החתימה, אני שמח ללמוד משהו חדש :)
אני ארשום את הקישור לדף הייעוץ הלשוני בדף המשתמש שלי. הוא נראה לי שימושי מאוד. תודה על העזרה. Casper1 - שיחה 19:36, 9 בדצמבר 2011 (IST)
ערב טוב. בשמחה. תודה על עבודתך. הרגש חופשי לשאול אותי בדף שיחתי במידה ותצטרך. בברכה Assayas שיחה 20:06, 9 בדצמבר 2011 (IST)