שיחת משתמש:Eliyyahu

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Eliyyahu, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
odedee שיחה‏ 21:50, 15 מאי 2006 (IDT)

תצוגה מקדימה[עריכת קוד מקור]

שלום, תודה על תרומתך למלחינים קלאסיים. שים לב שבמקום לשמור מדי שתי דקות אחרי שינוי קל, אתה יכול להשתמש ב"הראה תצוגה מקדימה" במקום ללחוץ "שמור". זה עדיף כי זה יוצר הסטוריית שינויים קצרה יותר לערך (פחות שמירות) וזה מקל על מי שעובר על רשימת השינויים האחרונים ובודק אותם. תודה, odedee שיחה‏ 04:21, 16 מאי 2006 (IDT)

Request for assistance[עריכת קוד מקור]

Can I ask you for assistant? If its okay, could you or anyone in Hebrew Wikipedia teach me how to write Hebrew? Well, right now I trying to learn Hebrew so its will be great that I would become a good contributor in Hebrew Wikipedia Emrrans 03:09, 22 יולי 2006 (IDT)

My native language[עריכת קוד מקור]

My native language is English. Emrrans 04:28, 15 באוגוסט 2006 (IDT)

הזמנה למפגש עורכים[עריכת קוד מקור]

שלום, האם שמעת על המפגש האנטישמיות ברומניה – מאמינסקו ועד שואת יהודי רומניה? יכול להיות שהוא יעניין אותך Face-smile.svg Chenspec-WMIL - שיחה 22:39, 1 בדצמבר 2014 (IST)

הצעה למפגש עורכים בנושא עיבוד תמונה[עריכת קוד מקור]

שלום, רציתי לעניין אותך בהצעה למפגש בנושא עיבוד תמונה - על אתיקה אשליה והונאה, שהתקבלה במסגרת מיזם מפגשי העורכים החדש Face-smile.svg. במידה וירשמו לפחות 6 משתתפים נוכל לשבץ את המפגש בלוח הזמנים של המיזם, נשמח לראותך Chenspec-WMIL - שיחה 13:47, 7 בינואר 2015 (IST)

נפתחה ההרשמה לתחרות הכתיבה "יוצרות ערך"[עריכת קוד מקור]

שלום, אני מזמינה אותך להשתתף בתחרות הכתיבה נושאת הפרסים יוצרות ערך, שבה ניתן לזכות בפרס ראשון של 3,000 ש"ח. יש הרבה ערכים בתחום האמנות שיכולים לעניין אותך Face-smile.svg בהצלחה! Chenspec-WMIL - שיחה 17:54, 16 במרץ 2015 (IST)