שיחת משתמש:Hodbenny

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

ישראל אברהם (כושי)[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך ישראל אברהם (כושי) שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, ‏HiyoriXשיחה • חציל-צילון • 11:00, 4 בנובמבר 2020 (IST)

HiyoriXקיבלתי את הערתך. היא במקום. אני עורך ערך חדש שמשלב הן את כושי והן אנדרטה שהוכנה לזכרו.Hodbenny - שיחה 12:22, 3 בדצמבר 2020 (IST)

מכ"מ בוהה ELM 2112[עריכת קוד מקור]

שלום שני הערות נהוג ליצור את הערך במרחב טיוטה ואז להעביר אותו למרחב הערכים ולא ליצור אותו במרחב ויקיפדיה לאחר שמעברים את הערכים למרחב הערכים צריך לבקש את מחיקת הערך בויקיפדיה:בקשות ממפעילים. לסיוע נוסף ניתן לפנות אלי בדף השיחה שלי (הקישור אליו מופיע בחתימתי, אחר שם המשתמש שלי), או לפנות אל ויקיפדיה:חממה. המשך עריכה נעימה. ויקי4800 - שיחה 10:34, 25 בפברואר 2021 (IST)

תיקנתי את הקישורים החיצוניים לפורמט המקובל כך שלא יופיע הלינק כ-HTML אלא התוכן שלו, ולחיצה על התוכן תפעיל את הלינק. --‏Yoavd‏ • שיחה 08:46, 3 במרץ 2021 (IST)