שיחת משתמש:Yanivshn

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, יואב נכטיילרשיחה 12:04, 21 בספטמבר 2016 (IDT).

פרינס[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, גילגמש שיחה 14:28, 29 בספטמבר 2016 (IDT)

שלום יניב, האם הכנסת את המידע שהצגת בדף השיחה לערך האופן אובייקטיבי? אם תרצה תוכל לעשות זאת בטיוטה ואני אעזור לך לנסח זאת בצורה מתאימה עם מקורות כנדרש ונכניס זאת לערך. שיר § שיח § 16:41, 21 במרץ 2017 (IST)
שלום, קודם כל, תודה על ההתייחסות (אתה הראשון שעושה את זה)! אני חושב שהשאלה הראשונה שלך קלעה למטרה: כשהדברים התרחשו אז, הייתי די נתון בסערת רגשות וכנראה שזה השפיע על האופן שבו שכתבתי. היום אני מסתכל על זה אחרת, באופן יותר מרוחק. האמת שגם חזרתי לשמוע אותו (קצת. בין אחרים. לגמרי לא בבלעדיות כמו קודם). למען האמת, מאז גם עשיתי הרבה עריכות (יחסית) וייתכן שאגש לעניין ישר. אני באמת צריך למצוא את הזמן, זה דורש סינתיזה של כמה נושאים. בינינו, זה נושא די מאוס להתעסק איתו... אני מעדיף להתעסק בדברים חיוביים ולא שליליים, אבל צריך, זה באמת חשוב - זכות ואפילו חובת הציבור לדעת. אני אתייעץ איתך אם יהיו לי שאלות וגם אשמח שתראה את העריכה, אודיע לך בנ"ד. שוב תודה על הצעת העזרה, אני באמת מעריך את זה :-) יניב Yanivshn - שיחה 13:44, 22 במרץ 2017 (IST)

נחסמת[עריכת קוד מקור]

נחסמת לשעתיים עקב כניסה למלחמת עריכה. בשלב זה, יש למצות את הדיון בדף השיחה. אתה מוזמן גם להזמין עורכים נוספים לחוות דעה מלוח המודעות. כל עוד אין הסכמה - אין להשיב את עריכתך. ‏Lionster‏ • שיחה 14:48, 29 בספטמבר 2016 (IDT)

אתה לא חושב שיש עניין ציבורי בויקיפדיה הישראלית לכך שפרינס כתב ביטוי כמו "holocaust aside"?! אלה עובדות. האיש כתב את הדברים והפניתי לשירים. הזוי לחלוטין שצריך להסביר את זה בכלל. Yanivshn - שיחה 15:19, 29 בספטמבר 2016 (IDT)

לא תוכל לפעול באמצעים כוחניים כדי להוסיף את העריכה שלך. דבר כזה לא יקרה בחיים. עליך לדון על התוספת שלך בדף שיחת הערך (ולא באף דף אחר). אם תצליח לשכנע שאתה צודק, התוספת תכנס. אם לא אז לא. גילגמש שיחה

מי שפועל ב"אמצעים כוחניים" זה רק אתה. אני לא אנהל איתך שום דיון, אני לא חייב לך שוום דבר. אתה לא שווה כאן יותר מאף אחד אחר. Yanivshn - שיחה 16:04, 29 בספטמבר 2016 (IDT)

אינך חייב לענות ואינך חייב לנהל דיון אבל אתה כל חייב להקפיד על הנהלים שלנו. הנהלים האלה יאכפו. גילגמש שיחה 20:39, 29 בספטמבר 2016 (IDT)

אדולף היטלר[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף אדולף היטלר. הסיבה לכך היא: "הנודע" הוא תואר כבוד ושבח. אכן לא אנחנו השופטים., אך גם בקהילייה העולמית הספר נודע לשמצה. כך שזוהי עובדה אנציקלופדית. לא שייך כאן נייטרליות. הצד השני הוא עם סממנים נאציים.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, קובץ על ידשיחהוִיקִיפֶּד מְנַקֵּד 01:00, 20 באוקטובר 2016 (IDT)

כמאמר הפסוק: אל תהי צדיק הרבה. עוזי ו. - שיחה 17:37, 20 באוקטובר 2016 (IDT)

אדולף היטלר[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף אדולף היטלר בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, בר הראל - שיחה - תרומות 02:21, 21 באוקטובר 2016 (IDT)

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "אדולף היטלר". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
למה לא? דנתי. כתבתי שזה ילדותי ולא אנציקלופדי לקלל דברים שאתה לא אוהב Yanivshn - שיחה 02:34, 21 באוקטובר 2016 (IDT)
מטופל בשיחת משתמש:Bharel#היטלר. בר הראל - שיחה - תרומות 02:46, 21 באוקטובר 2016 (IDT)

צביקה פיק[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
  • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
  • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
  • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.
    יוניון ג'ק - שיחה 03:19, 30 בינואר 2017 (IST)

יגאל לוינשטיין[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף יגאל לוינשטיין בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, • צִבְיָהשיחה • י"ח באדר ה'תשע"ז 01:05, 16 במרץ 2017 (IST) כנראה לא שמת לב, אבל יש דיון בדף שיחה. תודה

אלטון ג'ון[עריכת קוד מקור]

כרגע יש דיון ואתה בעמדת מיעוט. נא לא לשנות. BAswim - שיחה 17:04, 5 בפברואר 2018 (IST)

תגובות הפוגעות בעורכים[עריכת קוד מקור]

שלום יניב, תגובתך זאת בדף שיחה:אלטון ג'ון עוברת על הכללים בדף ויקיפדיה:כללי התנהגות בין חברי הקהילה. מחקתי את תגובתך, שם. עליך להקפיד לכבד את העורכים האחרים בוויקיפדיה, גם אם אתה חושב שאתה צודק והם טועים, יש דרך להביע דעות בלי להתלהם ובלי לתקוף אחרים. אני מקווה שלא תחזור להגיב במתכונת זאת יותר. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 19:16, 5 בפברואר 2018 (IST)

אם הסגנון שלי היה מה שבאמת מפריע לך, היה עליך למחוק גם את התגובה שעליה הגבתי: "אנשים מסוגך", "מועטים",ועוד הם ביטויים יהירים ומזלזלים - כמו שאר הודעתו. לחלופין, היית מוחקת את הביטויים המעטים שלי ולא את כל התגובה (או שהיית מתריעה). האמת היא, שלא הסגנון שלי הוא מה שהפריע לך, אלא תוכן הדברים שלא תואם ככל הנראה את השקפת עולמך. מה שעשית הוא כפיה דורסנית וכוחנית של דעותיך - סתימת פיות פשוטה המאפיינת מאוד את הקבוצה הפוליטית שלך. מכאן דבריך הם סתם צביעות. Yanivshn - שיחה 20:40, 5 בפברואר 2018 (IST)

חסימה[עריכת קוד מקור]

שלום. קראתי את כל הפסקה שם – כמו גם את כל דף השיחה שלך, שכולו מלא באזהרות. הדובדבן שבקצפת הוא התגובה שלך לאזהרת החסימה ב"דיון" שפתחת במזנון. באופן ספציפי, ההבנה שלך לגבי מושג הנישואים ("חתונה זה רק חופה וקידושין וזה קיים רק בין גבר ואשה") מוטעית מהיסוד, אבל לא זה העניין העקרוני כרגע. לא נראה שאתה מבין איך מתנהלים כאן, הן מבחינת עריכת התוכן, הן מבחינת הצורך להימנע ממלחמות עריכה והן מבחינת הדרך שבה יש לקיים דיון. כצעד ראשון חסמתי אותך ליום. לגבי ההמשך, מאחר שאתה לא לומד מהאזהרות הרבות, נראה שאין ברירה אלא להצמיד לך חונך כתנאי להמשך פעילותך כאן. אביעדוסשיחה 01:27, 6 בפברואר 2018 (IST)

על איזו "אזהרת חסימה" אתה מדבר? ליצן. אחרי שפתחתי דיון ענייני לחלוטין ענה לי איזה דביל תשובה לאקונית ושצריך לחסום אותי, לזה אתה קורא אזהרה? איך אתה היית מגיב לתשובה כמו שלו? והייתי עוד עדין, אני באמת חושב שמי שהולך להיות טבעוני הוא חולה נפש. לגבי נישואים, זה מושג מושאל מהדת, הוא כנראה אמור להביע מחויבות ורצינות, אבל מה לגבי "חברות" סתם? זה לא רציני? מותר לבגוד, או שלא? כנראה שלא. אז במה שונה חתונה אזרחית? אני מבין איך להתנהל, אני גם מבין שאני מביע דעות נגד הזרם העכור - דעות שלא מוצאות חן בעיני העדר וזה הכל. ואתה סותם את הפה של מי שלא חושב כדעתך, ומשתמש בכח שלך לרעה. אל תאיים עלי בחונך ואל תעשה טובות, בוא אני אציע לך משהו: אתה מוזמן לבטל לא רק את העריכה האחרונה שלי בערך "אלטון ג'ון" אלא לבטל את כולן. הולך? אם אני כזה "לא מבין איך להתנהל" למה להשאיר כ"כ הרבה עריכות שלי בערך? אמנם הערך יקטן משמעותית אבל היי - העיקר שיהיה רשום "בעלו"! אתה באמת חושב שזה מושג אובייקטיבי ועובדתי? זה הרי אג'נדה, מושג מחנך, מטיף. תשאיר את זה, ושיבושם לכם.Yanivshn - שיחה 02:30, 6 בפברואר 2018 (IST)
תגובתך מבהירה שמקומך כנראה לא אתנו. ביורוקרטים? אביעדוסשיחה 02:35, 6 בפברואר 2018 (IST)
אכן. יש רק פתרון אחד – חסימה לצמיתות כולל מעריכת דף השיחה. אנשים כאלה לא רצויים כאן. שיפתח בלוג משלו ויפרסם שם את השקפות עולמו הפרימיטיביות. ‏Guycn2 · ☎‏ 02:45, 6 בפברואר 2018 (IST)
חסימה היא לא הפיתרון, הפיתרון היחיד הוא רק הוצאה להורג - ללא דיחוי. אגב, "חכמים", אמנם שיחזרתי את ההודעה בדף השיחה אבל מעיניכם נשמט "פרט קטן" שמחקתי את הביטויים הנ"ל. לא שזה לא מגיע לו (הוא דיבר בגסות לא פחות - רק בשימוש מילים פחות בוטות), אלא שרציתי שהתגובה תישאר. לא שזה עזר לי. אני חוזר שבהודעות שלי (בוודאי המשוחזרות) לא היה שום דבר מיוחד, מלבד דעות שלא מוצאות חן בעיניכם. רוממות הדמוקרטיה בפיכם וחרבות הדיקטטורה בידיכם. Yanivshn - שיחה 03:00, 6 בפברואר 2018 (IST)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

אביעדוס, העורך הזה אינו נכנס להגדרת עורך ותיק, לכן אין צורך באישור ביורוקרטים לחסום אותו מעל יום, חסמתי אותו לשבועיים. אני מקווה שזה יראה ליניב שאנחנו רציניים בכך שאיננו מוכנים לראות עורך המתנהל בוויקיפדיה בצורה כמו שעורך זה מתנהל, תוך אמירות אמירות פוגעניות כלפי אחרים.

יניב, אני מציעה לך לאמץ את "הקהילה שלי" זאת קהילה שמכבדת דעות של אחרים גם אם אני לא מסכימה להם, ומנהלת דיונים איתם בצורה עניינית. אם אתה חושב שאתה משכנע מישהו בתגובותיך התוקפניות, אתה טועה. את סגנון הטוקבקים, תשאיר למקומות אחרים. ביטלתי את שחזור המחיקה שלי של תגובה לא ראויה שכתבת, אם אתה רוצה לערוך בוויקיפדיה, אתה צריך ללמוד להתנהל אחרת. בסגנון שפעלת עד כה, לא תוכל להמשיך לערוך כאן
בנוסף ראיתי שפנית לעורכים בוויקיפדיה כמו הפניה לשיר בדף שיחתו וגייסת אותו לתמוך בדעתך בקישור כאן. לידיעתך פעולה זאת אסורה בוויקיפדיה, אתה יכול לפרסם את הדיון בויקיפדיה:לוח מודעות בפניה עניינית בלבד.
עכשיו הכל תלוי רק בך, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 05:51, 6 בפברואר 2018 (IST)

לכי לכל הרוחות Yanivshn - שיחה 06:49, 6 בפברואר 2018 (IST)
גידופים בדף השיחה גררו את חסימת הדף הזה גם כן. אני בעד חסימה לזמן בלתי מוגבל. בריאן - שיחה 08:05, 6 בפברואר 2018 (IST)