שיחת פורטל:מדע המדינה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
P writing.svg פורטל זה סומן כפורטל הראוי לשדרוג במסגרת מיזם קידום הפורטלים בוויקיפדיה העברית. מטרת המיזם היא לדאוג לכך שכל הפורטלים, ובראשם אלו הראשיים, ישאפו לסטנדרטים גבוהים, יהיו שימושיים, יעילים ויפים, ויתוחזקו בהתאם.
לפי הערכת המשתמש השמח בחלקו, שהציב תבנית זו:
רמת האיכות של הפורטל "טעון שיפור"
חשיבות הפורטל "חשוב ביותר"

הערות נוספות ניתן למצוא בדף המרכזי של הפרויקט ובמדריך לעיצוב פורטלים. אנא עזרו לנו להביא את הפורטל לרמת איכות טובה.


מישהו מוכן להסביר לי מה זה תבנית המאמר המומלץ הזה? המאמר המומלץ שמופיע לא קשור למדע המדינה, למה זה פה? דורית 14:06, 10 דצמבר 2005 (UTC)

עיצוב מחדש[עריכת קוד מקור]

אני מעוניין לבצע עיצוב מחדש אבל דורית מתנגדת בתוקף. האם יש כאן עוד מישהו שחושב שהעיצוב שאני מעוניין לעשות עדיף על עיצוב הנוכחי? דוגמאות לעיצוב שאני מעוניין לבצע ניתן למצוא כאן. תודה, Yonidebest Ω Talk 13:04, 4 מרץ 2006 (UTC)

החדש עדיף, אין ספק. אסף 13:08, 4 מרץ 2006 (UTC).

לדעתי כדאי לשים את שני הדיונים במקום אחד: שיחת פורטל:מדעי החברה. צהוב עולה 13:10, 4 מרץ 2006 (UTC)

סיימתי לעצב. דורית - את מוזמנת לשנות את הצבעים אם הם לא מוצאים חן בעיניך. כמו כן, תוכלי להוסיף ערכים מומלצים לרשימת הערכים המומלצים (אם יש לנו עוד) וערכים חסרים למסגרת המתאימה? תודה, Yonidebest Ω Talk 21:30, 6 מרץ 2006 (UTC)

להוסיף באידיאולוגיות: קפיטליזם[עריכת קוד מקור]

להוסיף באידיאולוגיות: קפיטליזם

שיפור[עריכת קוד מקור]

P yes.svg

רצוי לשדרג פורטל זה על ידי מספר פעולות שיביאו אותו לסטנדרטים החדשים המקובלים בפורטלים כיום. מומלץ לבצע בו את השינויים הבאים:

  1. יש לעדכן את סמל הפורטל על פי רשימת הסמלים האחידים.
  2. יש למחוק את תבנית האקטואליה אם היא אינה מתעדכנת באופן שוטף.
  3. במסגרות "ערכים מומלצים" ו"ערך נבחר" יש לשים ערכים מומלצים בלבד. ערכים טובים נוספים ניתן להגדיר כמומלצי הפורטל. סתירות בנושא יוצרות בלבול.
  4. יש למחוק את תבניות "ערכים הדורשים שיפור" ו"ערכים מבוקשים - מקוצר" ואת הערכים המבוקשים להחביא בתחתית הדף על פי הפורמט הקיים בפורטל:בסיס/קדימה, לעבודה!. אל דף הערכים המבוקשים יש לקשר מתוך ויקיפדיה: בקשת ערך בליווי סמל הפורטל.
  5. המשימה המורכבת אך החשובה ביותר: לערוך את מסגרות התוכן כך שתתאימנה לעקרונות הרשומים במדריך המלא לבניית פורטלים.
  6. רצוי מאוד ליצור תחלופה אוטומטית של תמונה נבחרת, מאמר נבחר, "הידעת?" או פינות אחרות בפורטל. התחלופה מתבצעת על ידי {{בחר מידע}} ובעזרת מאגר מידע שיש ליצור יחד עם גלריה יפה המרכזת אותו. למידע נוסף בנושא זה עיינו במדריך ובפורטלים המומלצים כדי ללמוד כיצד הם בנויים. חשוב לזכור כי גלריות אלה ותחלופות אוטומטיות מוסיפות לפורטל אך אינן מחפות על בעיות בתוכן הפורטל עצמו.

זוהי הודעה קבועה וייתכן מאוד שחלק מהדברים כבר מיושמים היטב.

השמח בחלקו (-: אמצו פורטל! 20:00, 31 באוגוסט 2007 (IDT)

ערכים הנוגעים לצורות משטר ושיטת בחירות[עריכת קוד מקור]

שלום, לאחרונה התחלתי לכתוב ערך של שיטת בחירות ולסדר את כל נושאי הבחירות, שיטות החלוקה למחוזות וכו'. האם אתם חושבים שיש מקום להכניס קישור לערכים האלו בעמוד הזה? בנוסף, יכול להיות שכדאי להכניס את הערכים האלו לערכים שדורשים שיפוץ בתחתית העמוד.

תודה