המכשפים על הסיפון עם האנה מונטנה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Gnome-colors-edit-find-replace.svg יש לשכתב ערך זה. הסיבה לכך היא: תת-רמה של ניסוח, משלב נמוך.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה.
המכשפים על הסיפון עם האנה מונטנה
סוגה קומדיית מצבים לכל המשפחה
שחקנים דייוויד הנרי, סלינה גומז,ג'ייק ט. אוסטין,ג'ניפר סטון, דייוויד דלואיס, קאנאלס באררה, דילן וקול ספראוס, דבי ראיין, פיל לואיס, ברנדה סונג, מיילי סיירוס, אמילי אוסמנט
ארץ מקור ארצות הבריתFlag of the United States.svg  ארצות הברית
מספר פרקים 3
שידור
רשת שידור ערוץ דיסני
רשת שידור בישראל ערוץ דיסני ישראל

המכשפים על הסיפון עם האנה מונטנה (באנגלית: Wizards on Deck with Hannah Montana) הינה טרילוגיה של פרקי קרוס-אובר של 3 קומדיות מצבים מבית ערוץ דיסני - המכשפים מוויברלי פלייס, החיים היפים על הסיפון והאנה מונטנה. הפרקים שודרו לראשונה בארצות הברית ב-17 ביולי 2009.

תקציר העלילה[עריכת קוד מקור | עריכה]

ג'סטין מקבל הזמנה לספינת S.S. טיפטון, טיול להוואי, הספינה ששם גרים זאק וקודי. ושם ג'סטין מנסה להסתיר את הזהות שלו ולעשות את עצמו כמו ד"ר (פולסון) כדי להרשים את לונדון. בעזרת כישוף אלכס הביאה את הרפר שתהיה כמו אלכס רוסו כדי שהיא לא תלך לבית הספר ובינתיים המציאה לה שם לא מסובך שהיא לא זוכרת בכלל (אשלי אולסן) והצליחה להתחבר יחד עם ביילי מתחרות שניצחו שתיהן ביחד שהפרס הוא כרטיסים של ההופעה של האנה מונטנה בהוואי אבל הם לא קיבלו את הכרטיסים להופעה. האנה מונטנה מבקרת יחד עם לילי/לולה בספינת טיפטון להופעה והיא ולולה אפילו לא יכולות אפילו לצאת מהחדר שנייה אחת בלי שהלבוש שלהם יקרע כי המסדרון מלא במעריצים. אחר כך כולם מגלים הכול בקשר להרפר/אלכס ואלכס במקום להחזיר את הרפר לביתה היא העבירה אותה על רומא. כך הכול ממשיך כרגיל. לונדון וג'סטין/דוקטור פולסון היו ביחד וממש שמחו. קרו כמה דברים וביילי נפלה לג'קוזי ונחנקה, אלכס באה והצילה אותה, לונדון כעסה על דוקטור פולסון כי הוא אפילו לא ניסה להציל את ביילי וחושבת שהוא מטומטם על אף שהיא המטומטמת. פעם אחת אלכס התבלבלה בשמה וקראה לעצמה אשלי סימפסון ואז קראה לעצמה אשלי אולסן - סימפסון. מקס ניסה להתחיל יחד עם לונדון והרשים אותה בקסם. כשהאנה מונטנה הייתה צריכה ללכת למפגש היא איבדה את צמיד המזל שנתנה לה אמא שמתה, האנה מונטנה חיפשה בחדר שלה ובחדר של אביה אבל לא מצאה אותו ואמרה שזה לא יהיה כל כך נורא, מה כבר יכול לקרות?, אבל זה כן היה נורא. האנה מונטנה בכל זאת חיפשה עד שהיא שמה לב שהצמיד גרב שלה והוא נמצא בכביסה. השירות חדרים שם לב לצמיד ולונדון גנבה אותו לאחר שהאנה מונטנה שמה לב שהצמיד נמצא אצל לונדון היא ניסתה לגרום לה להוריד את הצמיד אז היא אמרה שזה מזויף ולא זהב אמיתי ולונדון זרקה אותו לים. קרו לה קצת דברים רעים אבל הכול הסתדר. בינתיים בקליפורנייה אוליבר וג'קסן נהנים כאילו אין מחר. מגיע משלוח מוזר שכתוב אליו לא לפתוח אבל אוליבר, וג'קסון לא יכולים להפסיק אז הם קוראים לריקו והם פותחים רק שזה משהו מיוחד וזה ממש לא גרם להרגיש טוב או בסדר. ואבא שלו אומר ש"אם כתוב לא לפתוח אז לא לפתוח!"

דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

המכשפים מוויברלי פלייס[עריכת קוד מקור | עריכה]

החיים היפים על הסיפון[עריכת קוד מקור | עריכה]

האנה מונטנה[עריכת קוד מקור | עריכה]