ויקיפדיה:OTRS/פניות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Exp OTRS.png

דף זה משמש לבקשות של ויקיפדים למתנדבי OTRS לטיפול בתמונות שכבר הועלו וזוהתה בהן בעיה באישור שהוסף על ידי המתנדבים, או בקשר לשאלות איך להעביר אישורים. את הבקשות יש להפנות לדף זה במקום לדפי השיחה של הוויקיפדים המתנדבים. מתנדבי OTRS הפעילים הם:

 1. Hanay
 2. Geagea
 3. בריאן

אם שלחתם מייל למערכת OTRS ולא נעניתם לאחר שבוע, תוכלו לברר כאן האם פנייתכם הגיעה. בבירור השתדלו להוסיף כמה שיותר פרטים מזהים על המייל על מנת שנוכל לאתר אותו.

תיוג המתנדבים יעשה באמצעות {{מתנדבי OTRS}}

אישור תמונה[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לבצע את הפעולה הבאה: בהמשך לבקשה קודמת, אני מבקשת להעלות את תמונת גליון העיתון "ציונות צימחונית" לערכים נתן בן-ציון חבקין וחיים ולירו בהתאם לאישור יורשיו וקרן ויקימדיה שהתקבל היום: תודה, שלומית קדם - שיחה 20:39, 24 באוקטובר 2017 (IDT) בברכה,

שלומית קדם , כל התכתובת הזאת יש לשלוח למערכת OTRS. אין מה לעשות בנושא הזה כאן. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 08:29, 25 באוקטובר 2017 (IDT)
חנה Hanay, איך בדיוק אני מגיעה למערכת OTRS? הבנתי שאת והאחרים מתנדבים שם. לכן הפניתי את הבקשה הנה.שלומית קדם - שיחה 11:50, 25 באוקטובר 2017 (IDT)
את שולחת לכתובת permissions-he@wikimedia.org המופיעה בדף ויקיפדיה:OTRS. זה רק דף ייעוץ, לא דף אישורים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 12:06, 25 באוקטובר 2017 (IDT)
אני שלחתי מייל ליורשים עצמם וביקשתי שיאשרו את נוסח. הם צריכים לאשר במייל חוזר. Geagea - שיחה 12:13, 25 באוקטובר 2017 (IDT)
Geagea, כפי שאני מבינה זאת, הם כבר שלחו אישור כמבוקש אל כתובת המייל שלי, ואני העליתי אותו כאן, אבל הוא נמחק משום שהייתה שם כתובת המייל שלהם. הסרתי אותה והנה האישור כפי שנשלח אלי: . בתודה, שלומית קדם - שיחה 19:09, 25 באוקטובר 2017 (IDT)
שלומית קדם, אל תפרסמי כאן תכתובת שנשלחת ל-OTRS. תודה.חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 20:09, 25 באוקטובר 2017 (IDT)

בקשה להשארת קובץ משנת 2011[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לבצע את הפעולה הבאה: להשאיר את הקובץ מלפני 6 שנים: קובץ:Reb noygershel1.jpg אשר הועלה עם הסכמת בעל התמונה, יש לי את כתובת האימייל שלו ואת מס' הטלפון האישי שלו לבדיקה מולו וקבלת הסכמה ממנו ואם אתבקש אתן את שמי בהודעה פרטית כדיי שיוצג בפניו וכדיי לקבל ממנו אישורו שכבר נתן לי לגבי כל תמונותיו. תודה K2SO-BB8 - שיחה 22:46, 14 בנובמבר 2017 (IST)

ראה בבקשה הנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS. עליך לקבל אישור בנוסח שנמצא באותו דף ולשלוח למייל המופיע באותו דף. Geagea - שיחה 23:20, 14 בנובמבר 2017 (IST)
עשיתי כבקשתך ושלחתי לכבוד הרב בקשה שישלח לכם עם כל הנ"ל.. (למרות שכתוב למעלה: "לבירורים בקשר לתמונות שכבר הועלו יש לפנות לדף המשנה ויקיפדיה:OTRS/פניות") רק שאלה איך אפשר לקבל ממנו ייפוי כוח שאוכל לבחור תמונה אחרת (כמובן אחרי שאבקש רשות ממנו) איזה טופס עליו למלא ולאן לשלוח? תודה ויום טוב. K2SO-BB8 - שיחה 12:49, 15 בנובמבר 2017 (IST)

רשיון תמונה[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לבצע את הפעולה הבאה:

העליתי תמונה של עומר ירדני וקיבלתי הודעה על מחיקה בעקבות בעיות הבהרה ברשיון. בידי אישור בכתב מיוצר התמונה אותו הוא (עומר ירדני) שלח לי לפני שהעליתי את התמונה. ההתכתבות נעשתה בפייס ובידי קיים צילום מסך. איך מתקדמים מכאן. eli - שיחה 06:08, 10 בדצמבר 2017 (IST)
eli , אתה צריך לשלוח את האישור למייל של OTRS ‏(permissions-he@wikimedia.org)‏. נוסח האישור מופיע בדף ויקיפדיה:OTRS.‏Geagea - שיחה 06:17, 10 בדצמבר 2017 (IST)

עזרה[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לבצע את הפעולה הבאה:

לפני ימים אחדים שלחתי אימייל לאוסף התצלומים הלאומי בבקשה לקבל אישורי OTRS למספר פורטרטים של יצחק נבון, שצולמו לאחר 1968. אני חושב שלא שלחתי להם את זה טוב, אשמח שאחד מהמתנדבים יעזור לי לתקשר עם הגוף. אני מוכן לשלוח את הג'ימייל ששלחתי לאוסף לאחד מהמתנדבים, שיבדוק האם נכתב כראוי. תודה, ניב - שיחה 17:57, 5 בינואר 2018 (IST)

אישור תמונות[עריכת קוד מקור]

שלום רב,

ראשית, האישה אשר העלאתי תמונה שלה לויקישיתוף, היא זו אשר שלחה לי את התמונה וביקשה שהעלה אותה. אז, איך להוכיח כי היא אכן אישרה את העלאת התמונה?

שנית, בנוגע לתמונות שהעלאתי של הלע"מ: ע"פ חוק, מותר להשתמש בתמונות מדינה, אלא אם כן יש איסור עליהן. אני העלאתי את התמונות של הלע"מ לאחר שהסכמתי לתנאיהם אשר כללו בין השאר מתן קרדיט ליוצר ולמקור, דבר שאכן כתבתי בפרטי התמונה.

בברכה, דן וינקלר - שיחה 23:21, 5 בינואר 2018 (IST)

אישור תמונה[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לבצע את הפעולה הבאה:

ראשית לאשר את התמונה שאני אישית צילמתי.

Nellytagar.jpg

שנית, העליתי תמונות של אמל"ח איראני מהאתר החדשות האיראני tasnim news שכתוב בו בתחתית העמוד שכל התמונות תחתיו מופצות ברישיון חופשי. ומשום מה כל התמונות שהעליתי ממנו לויקישיתוף נמחקו למרות שהצגתי מקור ורישיון מתאים.

לדוגמה

[[File:Borkan H-2 front.jpg]] [[File:Saegheh3.jpg]] [[File:Zelzal 2.jpg]]

אשמח לעזרתכם בנושא להבין מה קורה ואולי אף לשחזר את התמונות. ALPR - שיחה 13:17, 18 בפברואר 2018 (IST)

ALPR, לגבי התמונה, האם נכחת אישית בתוכנית גב האומה וצלמת את התמונה, או שעשית צילום מסך?
לגבי האתר האירני, אני מציעה שתיתן קישור לאותו דף באתר הכולל את המידע על הרישיון שבו הוא פועל. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 13:34, 18 בפברואר 2018 (IST)
לגבי תמונות tasnim news. האתר כולל גם תמונות שאינן פרי יצירת צלמים של האתר. אם אני מבין נכון (לא יצא לי להעלות משם תמונות) רק תמונות שמקורן במקבצי תמונות (דפים באתר הכוללים מקבצים של תמונות כמו זה למשל מאופיין בדף עם רקע שחור). לקבצים שמועלים משם יש להוסיף תבנית {{LicenseReview}} שמשמעותה כי בקר של ויקישיתוף צריך לאשר שאכן הקבצים הועלו בהתאם לכללים. במקרה שלך הקבצים נמחקו בצדק. Geagea - שיחה 13:43, 18 בפברואר 2018 (IST)
כן , אכן נכחתי בגב האומה. באותו יום גם צילמתי את זו למשל
Idorozenblom2.jpg
. ALPR - שיחה 15:56, 18 בפברואר 2018 (IST)
אין צורך במתן אישור על ידי מתנדבי OTRS, לתמונה שזכויות היוצרים הם שלך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 16:00, 18 בפברואר 2018 (IST)

התמונות של אבישי בן חיים[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לאשר את ארבעת התמונות הללו:

 • אבישי בן חיים בראיון האחרון עם הרב עובדיה יוסף.jpg
  זוהי תמונת מסך של ראיון שהוא עצמו ערך לערוץ שבו הוא עובד, והם אכן מסכימים לכך. נשלח אישור חתום על ידו.
 • איש ההשקפה ספרו של אבישי בן חיים.png
  זהו צילום ספרו של אבישי אז מה הבעיה שזה יהיה בערך שלו? נשלח אישור חתום על ידו.
 • סא"ל אבישי בן חיים.png
  זוהי תמונה שלו, והוא מאשר לפרסם אותה, אז מה הבעיה בזה? נשלח אישור חתום על ידו.
 • אבישי בן חיים 2018.png
  זוהי תמונתו האישית ששייכת לו. והוא מאשר לפרסם נשלח אישור חתום על ידו. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 07:47, 2 במרץ 2018 (IST)
עט הזמיר, ראשית זהו אכן המקום לפניות שמטרתן לזרז טיפול בכרטיסי OTRS.
הטיפול בתמונות שצויינו כבר מתקיים בכרטיס Ticket:2018022810011551 ויש לקיים שיח רק דרך הכרטיס. אין צורך בכפילות בתשובות או בתגובות. Geagea - שיחה 14:34, 2 במרץ 2018 (IST)
Geagea תודה. אני לא מצליח להכנס לשם עם שם המשתמש שלי והסיסמה של ויקפדיה. איך נכנסים? ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 16:45, 2 במרץ 2018 (IST)
אתה לא יכול להכנס לשם, לשם כך קיימים מתנדבי OTRS. השיחה מתקיימת במייל שקיבלתם עם מס' הכרטיס. בריאן - שיחה 18:24, 2 במרץ 2018 (IST)

אישור תמונה[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לבצע את הפעולה הבאה: שלום, זה מספר חודשים קיימת בעיה של זכויות יוצרים ביחס לתמונה של אשתי, זלטה רזדולינה שהעלתי לוויקיפדיה. אומנם היה מייל של מי שהוריד התמונה שהעלתי מספר פעמים ובגלל שהוצאת אישור הזכויות של אשתי מהצלם המקורי התארכה, איבדתי בינתיים את המייל שלו. שלחתי את האישור לשימוש לוויקיפדיה העולמית אבל הבנתי שהתהליך ארוך ותלוי במתנדבים כך שאין תאריך יעד לסיום. מבקש התערבותכם על מנת לסיים. לא מתאפשרת העלאת קובץ האישור בכל שם ששיניתי, מאחר שכבר הועלה לכתובת אחרת ונמצא היכן שהוא בוויקיפדיה - תודה Shlomoblumberg (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

Shlomoblumberg, אני מבין שאתה מתכוון לקובץ:Zlata new.jpg שהועלה לאחר שנמחק גם בשם קובץ:זלטה רזדולינה - מלחינה, פסנתרנית וזמרת.jpg. אני לא רואה במערכת מייל בעניין זלטה רזדולינה. יש לשלוח אישור הצלם למייל: permissions-he@wikimedia.org בהתאם לנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS. ‏Geagea - שיחה 14:44, 2 במרץ 2018 (IST)

הסרת תמונות בשל בעיית זכויות יוצרים[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לבצע את הפעולה הבאה: שלום, לפני מספר חודשים הוסרו תמונות שהועלו לערך "משה גרוס". מדובר בתמונות שלו, שהוא צילם וזכויות היוצרים הן שלו. להלן פירוט התמונות שהוסרו: https://commons.wikimedia.org/wiki/User_talk:EliGross

אשמח לדעת איך מטפלים בנושא.

תודה! נטע מסילתי (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

נטע מסילתי, אשמח לקבל אישור לכל הקבצים שמשה גרוס צילם והועלו לוויקישיתוף. נוסח האישור מופיע מטה. תדפיסי אותו ותחתימי את משה גרוס. לאחר שתסרקי את הדף, שלחי אותו אלינו למייל permissions-he@wikimedia.org (מוקד אישורים)

לכבוד קרן ויקימדיה,

בזאת אני מאשר שאני בעל הזכויות המלאות בכל הקבצים שהועלו על ידי משתמש EliGross וכן הקבצים בקטגוריה Category:Photographs by Moshe Gross שבוויקישיתוף. בקישור https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Photographs_by_Moshe_Gross

אני מסכים לפרסם את היצירה בהתאם לתנאי רישיון CC BY-SA 4.0 כפי שמופיע בדף https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en.

אני מאשר שאני מעניק לכל אחד או אחת את הזכות להשתמש ביצירה ולשנות אותה בהתאם לצורכיהם, כל עוד הדבר נעשה בהתאם לתנאים המפורטים ברישיון ולחוקים מתאימים אחרים.

אני מודע לכך שזכויות היוצרים ביצירה שמורות לי ושומר על הזכות לקבל קרדיט בהתאם לתנאי הרישיון.

אני מודע לכך שהרישיון הנ"ל נוגע רק לעניין זכויות היוצרים, ואני שומר על האפשרות לנקוט באמצעים נגד כל מי שיעשה ביצירה שימוש שיש בו הוצאת לשון הרע, הפרה של זכויות פרט, חוקי סימנים מסחריים וכיוצא באלה.

אני מאשר כי הסכמתי היא בלתי חוזרת וכי היצירה עשויה להישמר לצמיתות בכל מיזם של קרן ויקימדיה.

תאריך ________, שם ושם משפחה אלי גרוס

Geagea - שיחה 15:54, 12 במרץ 2018 (IST)
חתימה על מסמך זכויות יוצרים
אבקש ממתנדבי OTRS לבצע את הפעולה הבאה:
משה גרוס נפטר לצערי לפני מספר שבועות. בנו הוא יורש העסק וממשיך דרכו. האם בנו יכול לחתום על מסמך זכויות היוצרים? נטע מסילתי (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה
נטע מסילתי, כן, הוא יכול לשחרר את זכויות היוצרים כיורש. תיקנתי את נוסח האישור בהתאם. כדאי גם לעדכן את תאריך פטירתו (באיזה יום בפברואר 2018). ‏Geagea - שיחה 01:21, 13 במרץ 2018 (IST)

מהי הפרוצדורה הנכונה להעלות תמונות?[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לבצע את הפעולה הבאה: יש ברשותי הסכמה מלאה מיהודה משי זהב להעלות את תמונותיו שהוא שלח לי. (אמרתי לו לשלוח אליכם אישור חתום). האם להעלות את התמונות לויקימדיה, ולאחר קבלת האישור להכניסם לערך? או לחכות שהאישור יתקבל ויאושר על ידכם ורק אז להעלות לויקימדיה? בברכה ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 02:55, 25 במרץ 2018 (IDT)

שלום עט הזמיר, הדרך הטובה ביותר לפעול היא שיהודה משי זהב יעביר את האישור אליך, לאחר שתראה שהאישור תקין לפי הנוסח בדף ויקיפדיה:OTRS, תעלה את הקבצים לוויקישיתוף עם תבנית {{OTRS pending}} ולאחר מכן תעביר את המייל של יהודה משי זהב למערכת OTRS כשאתה מוסיף את כתובות האינטרנט של הקבצים שהעלית. כך יתקבלו ביחד בפנייה אחת:, האישור עם הקישור לקבצים, ואז קל לטפל בפניה. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 09:04, 25 במרץ 2018 (IDT)
תודה רבה לך. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 11:05, 25 במרץ 2018 (IDT)
חנה Hanay הוא שלח לי כעת מייל רישמי שלו (עם הלוגו של זק"א) ששם כתוב שהוא נותן לי הסכמה מלאה, אוכל להעביר לך את המייל לבדיקה האם זה מספיק? ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 21:33, 26 במרץ 2018 (IDT)
חנה Hanay שלחתי לOTRS את המייל תבדקי אם הוא טוב אעלה את התמונות עם התבנית שהזכרת לעיל. תודה. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 01:05, 27 במרץ 2018 (IDT)
עט הזמיר, אם שלחת את האישור אתה יכול להעלות את הקבצים לוויקישיתוף עם התבנית {{OTRS pending}}. יש לתבנית תוקף של חודש. בינתיים אחד ממתנדבי ה-OTRS יטפל בכרטיס. Geagea - שיחה 01:18, 27 במרץ 2018 (IDT) Geagea - שיחה 01:19, 27 במרץ 2018 (IDT)
Geagea הבעיה היא ששלחתי לו טופס והוא במקום למלאת את הטופס הוא שלח לי מייל שבו הוא כותב שהוא מאשר (את הטופס הוא לא מילא). השאלה היא האם זה מספיק, תשלח אלי מייל ואז אני יעשה "העבר" אל המייל שלך ותראה אם זה טוב. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 01:44, 27 במרץ 2018 (IDT)
לא. צריך את הנוסח ומילוי הטופס לפחות ציון שמות הקבצים או שיצרף את הקבצים למייל ויכתוב הקבצים המצורפים למייל. אם צלם אחר צילם את התמונות וזק"א הוא בעל זכויות היוצרים אז גם לציין שם הצלם. Geagea - שיחה 01:47, 27 במרץ 2018 (IDT)
Geagea אם הוא ישלח מייל עם הקבצים שוב. (הוא שלח את הקבצים בנפרד ואת התמונות בנפרד) ויכתוב הריני מאשר לויקיפדיה לפרסם את התמונות הללו (ללא הטופס) זה בסדר? ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 01:56, 27 במרץ 2018 (IDT)
לא. איך נדע אילו קבצים אישר? בכל מקרה אם עשית העברה מהמייל שלו אני אשלו לו נוסח שיאשר. כל הדיון הזה לא צריך להיעשות כאן אלא בכרטיס. Geagea - שיחה 02:00, 27 במרץ 2018 (IDT)
טוב תודה, תעדכן אותי בבקשה מתי אוכל להעלות את התמונות. ואיפה הדיון של הכרטיס. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 02:02, 27 במרץ 2018 (IDT)
אתה יכול להעלות את הקבצים לוויקישיתוף ולהוסיף תבנית {{OTRS pending}}. מה שאתה קורא לו דיון זה בעצם שיח שמתקיים במייל. השיח הזה חסוי ומנוהל בין המעורבים בכרטיס. Geagea - שיחה 02:07, 27 במרץ 2018 (IDT)
תודה אעלה עכשיו. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 02:09, 27 במרץ 2018 (IDT)

אישור על תמונה אישית[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לבצע את הפעולה הבאה: ביקשתי מהאדם עליו אני כותבת ערך בויקיפדיה תמונה באופן אישי על מנת לפרסם בויקיפדיה והוא שלח לי תמונה שלו במייל לשם כך. איך אני יכולה לציין בתמונה את האישור הזה. לא צילמתי את התמונה אלא קיבלתי אותה ממנו. FitoussiMyriam - שיחה 00:15, 24 באפריל 2018 (IDT)

FitoussiMyriam, יש לשלוח אישור לפי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS (יש גם נוסח באנגלית). האישור צריך להגיע מבעל זכויות היוצרים (כנראה הצלם). Geagea - שיחה 00:39, 24 באפריל 2018 (IDT)
האם אפשר להשתמש בתמונה שנמצאת בערך על האישיות בויקיפדיה בצרפתית? FitoussiMyriam - שיחה 00:55, 24 באפריל 2018 (IDT)
לא. הקובץ מפר זכויות יוצרים. פתחתי דיון מחיקה. Geagea - שיחה 01:04, 24 באפריל 2018 (IDT)

צילום מאתר הספריה הלאומית[עריכת קוד מקור]

האם מותר להעלות לשרת המקומי צילום של מאמר הספד של בן יהודה על הרצל? תודה דנמרק - שיחה 09:36, 27 באפריל 2018 (IDT)

דנמרק, אם הבנתי נכון מדובר במאמר פרי עטו של אליעזר בן-יהודה (1858-1922), שהוא גם עורך כתב העת. אם כך התשובה היא כן. היוצר הוא אליעזר בן יהודה ותבנית הרישיון היא {{PD-old|תאריך=1922}}‏. Geagea - שיחה 10:53, 27 באפריל 2018 (IDT)

קבלת אישור לתמונות שנשלחו לכם במייל הצהרת הסכמה לשימוש חופשי בתמונות[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לאשר את התמונות שהוספתי לדף הערך אודות סיון יערי אותן קבלתי במייל ממנה עם שמות התמונות, שם הצלם וטופס הצהרת הסכמה לשימוש חופשי בתמונות.
למרות ששלחתי למייל לכתובת permissions-he@wikimedia.org גם את האישורים החתומים, בצירוף התמונות ופרטי התמונות,
קבלתי מייל מכתובת wiki@wikimedia.org המציין כי התמונות שנשלח לכם אישור מיועדות למחיקה.
אודה לכם לקבלת האישור שנשלח אליכם ולשלוח אלי בבקשה תשובה המאשרת את השארת התמונות. תודה רבה.

משתמש: מירי ישראלי--מירי ישראלי - שיחה 14:47, 4 במאי 2018 (IDT)
משתמש: מירי ישראלי, בקובץ:סיון יערי.jpg מונחת תבנית OTRS pending כראוי והיא לא מועמדת למחיקה. אני מניח שכששלחת מייל למערכת OTRS קיבלת תגובה עם מספר פנייה. אם תספקי את מספר הפנייה זה יקל עליי לאתר את המייל. אותו כנ"ל לגבי קובץ:סיון מקבלת את "פרס החדשנות" מהאומות המאוחדות.jpg וקובץ:סיון מספקת לכפרים באפריקה אנרגיה סולרית בטכנולוגיה ישראלית.jpg.
בקובץ:סיון מספקת חשמל למרפאות בכפרים באפריקה.jpg לא הונחה התבנית ולכן מועמדת למחיקה. Geagea - שיחה 20:12, 6 במאי 2018 (IDT)
למשתמשת היקרהGeagea תודה רבה לתשובתך, אנא אל תמחקו את התמונות. גם הקובץ: סיון מספקת חשמל למרפאות בכפרים באפריקה.jpg הונחה בו תבנית שנשלח אישור, אנא לא למחוק אותו.

שלחתי לך מייל עם פרטי הפניה ששלחו לי למייל לגבי העמדת התמונות למחיקה.

משתמש: מירי ישראלי--מירי ישראלי --מירי ישראלי - שיחה 23:04, 6 במאי 2018 (IDT)
משתמש: מירי ישראלי, ובכל זאת, מספר פניה (מספר בן 16 ספרות שמתחיל ב-2.‏ Geagea - שיחה 23:49, 6 במאי 2018 (IDT)
היי משתמש Geagea ראיתי שכתבת לי אני מניח שכששלחת מייל למערכת OTRS קיבלת תגובה עם מספר פנייה, לכן סליחה שפניתי אליך בלשון נקבה. איתרתי את המספר פניה כבקשתך.Ticket#2018050310013911]
Confirmation of receipt. תודה רבה.--מירי ישראלי - שיחה 18:10, 7 במאי 2018 (IDT)
עניתי לך דרך המערכת. נושא המגדר באמת לא אישיו. Geagea - שיחה 20:01, 7 במאי 2018 (IDT)

העלאת תמונות.[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לבצע את הפעולה הבאה:

אם התמונות שאני מעלה ניתנות לי ישירות מהיוצר שלהן, אילו פרטים עליי לציין כדי שאוכל להשתמש בהן ללא בעיה? --Yoniher - שיחה 11:19, 14 במאי 2018 (IDT)

Yoniher, אתה צריך לקבל אישור מהיוצר לפי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS ולשלוח למייל שמופיע באותו דף. Geagea - שיחה 13:42, 14 במאי 2018 (IDT)
תודה על המענה.
אם היוצר של התמונות מאשר את השימוש בהן, אפשר פשוט לשלוח מייל עם האישור שלו?
האם זה צריך להיעשות לפני העלאת התמונות או אחרי?
--Yoniher - שיחה 18:13, 14 במאי 2018 (IDT)
Yoniher, יש אפשרות שישלח את האישור מהמייל הפרטי שלו. הוא יכול לשלוח אליך ואתה יכול לעשות העברה. Geagea - שיחה 18:18, 14 במאי 2018 (IDT)

אוקי. אנסה לטפל בכך בהקדם --Yoniher - שיחה 10:26, 15 במאי 2018 (IDT)

החזרת התמונה[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לבצע את הפעולה הבאה: העלתי תמונה שלי, ששייכת לי, אין בעיה עם זכויות יוצרים. עשיתי בה שימוש פעמים רבות ולכן היא נמצאת במקומות שונים באינטרנט. מדוע הורידו אותה? האם אפשר להחזיר אותה בבקשה? תודה N1234321 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

N1234321, העלית את הקובץ File:נויה שליין.jpg לוויקישיתוף והיא הוסרה משם כיוון שנמצאה גם המקומות אחרים ברשת. אם בכל זאת אתה סבור שאתה הוא הצלם ו/או בעל זכויות היוצרים, שלח בבקשה אישור במייל למערכת OTRS כלי שמוסבר בדף ויקיפדיה:OTRS.‏ Geagea - שיחה 02:36, 10 ביוני 2018 (IDT)

אישור תמונה[עריכת קוד מקור]

אבקש ממתנדבי OTRS לבצע את הפעולה הבאה: אני הוא בעל זכויות היוצרים של התמונה: קובץ:מודעת בחירות 2018 משה ליאון.jpg.

להלן הוא נוסח האישור: לכבוד קרן ויקימדיה, בזאת אני מאשר שאני היוצר או בעל הזכויות המלאות ביצירה הנ"ל. אני מסכים לפרסם את היצירה בהתאם לתנאי רישיון cc-by-sa כפי שמופיע בדף http://he.wikipedia.org/wiki/WP:CC-BY-SA אני מאשר שאני מעניק לכל אחד או אחת את הזכות להשתמש ביצירה ולשנות אותה בהתאם לצורכיהם כל עוד הדבר נעשה בהתאם לתנאים המפורטים ברישיון ולחוקים מתאימים אחרים. אני מודע לכך שזכויות היוצרים ביצירה שמורות לי ושומר על הזכות לקבל קרדיט בהתאם לתנאי הרישיון. אני מודע לכך שהרישיון הנ"ל נוגע רק לעניין זכויות היוצרים, ואני שומר על האפשרות לנקוט באמצעים נגד כל מי שיעשה ביצירה שימוש שיש בו הוצאת לשון הרע, הפרה של זכויות פרט, חוקי סימנים מסחריים וכיוצא באלה. אני מאשר כי הסכמתי היא בלתי חוזרת וכי היצירה עשויה להישמר לצמיתות בכל מיזם של קרן ויקימדיה.

8 ביולי 2018 יוני דוד - שיחה 16:26, 8 ביוני 2018 (IDT)

יוני דוד, הקובץ הזה נחשב ליצירה נגזרת. בתמונה מופיעה מודעת פרסומת של משה ליאון הכוללת את תמונתו. יש לקבל אישור מהצלם או מחברת הפרסום. את האישור יש לשלוח למייל: permissions-he@wikimedia.org לפי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS. Geagea - שיחה 02:29, 10 ביוני 2018 (IDT)