לדלג לתוכן

אנה קובאלצ'וק – הבדלי גרסאות

אין תקציר עריכה
(יצירה באמצעות תרגום הדף "Anna Kovalchuk")
 
אין תקציר עריכה
 
{{אישיות
| שם = Anna Kovalchuk
| תמונה = Anna Kovalchuk at the Golden Soffit award ceremony, November 2015.jpg
| פרסים = [[People's Artist of Russia]]<ref>[http://publication.pravo.gov.ru/Document/View/0001202003300066?index=13&rangeSize=1 Указ Президента Российской Федерации от 30 марта 2020 года № 230 «О награждении государственными наградами Российской Федерации»]</ref>
}}
 
'''אנה ליאונידובנה קובאלצ'וק''' (ילידת 15 ביוני 1977) היא שחקנית קולנוע וטלוויזיה רוסייה, זוכת פרס "הדמות הטובה" בפסטיבל המשפט הבינלאומי "חוק וחברה" על גילום הדמות הראשית בסדרת הטלוויזיה [[סודות החקירה (סדרת טלוויזיה)|סודות החקירה]].
 
 
== קריירה ==
היא בוגרת האקדמיה לתיאטרון, מוזיקה וקולנוע בסנקט פטרבורג בשנת 1998. היא חברה בתיאטרון לנסובייט מאז 1998. הפופולריות של אנה הגיעה לאחר תפקידה בתור המפקחת מריה שבצובה בסדרה [[סודות החקירה (סדרת טלוויזיה)|סודות החקירה]] (2001) עליו זכתה השחקנית בפרס והערכה רבה.
 
לאחר צילומי העונה הראשונה של "סודות החקירה" התגלה כי השחקנית בהריון ועומדת ללדת. לאחר ששקלו את המצב הזה, החליטו יוצרי הסרט שלא להסתיר את הריונה של קובאלצ'וק; והתסריטאית ילנה טופילסקי התאימה בדחיפות את התסריט כך שהוא נוגע לחייה הפרטיים של הגיבורה שלה, המפקחת מאשה שסצובה, כך שיכלול התפתחות זו. ב-26 באוקטובר 2000 ילדה השחקנית את בתה זולוטה (שפירושה ברוסית "זהב"); סצנת ההנקה שלה את תינוקה נכללו לאחר מכן בטלוויזיה. בשנת 2005 גילמה אנה את מרגריטה במיני-סדרה שביים ולדימיר בורטקו, שזכתה לשבחים רבים, במיני סדרה [[האמן ומרגריטה (סדרת טלוויזיה)|"האמן ומרגריטה"]].
היא חברה בתיאטרון לנסובייט מאז 1998.
 
הפופולריות של אנה הגיעה לאחר תפקידה בתור המפקחת מריה שבצובה בסדרה [[סודות החקירה (סדרת טלוויזיה)|סודות החקירה]] (2001) עליו זכתה השחקנית בפרס והערכה רבה.
 
לאחר צילומי העונה הראשונה של "סודות החקירה" התגלה כי השחקנית בהריון ועומדת ללדת. לאחר ששקלו את המצב הזה, החליטו יוצרי הסרט שלא להסתיר את הריונה של קובאלצ'וק; והתסריטאית ילנה טופילסקי התאימה בדחיפות את התסריט כך שהוא נוגע לחייה הפרטיים של הגיבורה שלה, המפקחת מאשה שסצובה, כך שיכלול התפתחות זו. ב-26 באוקטובר 2000 ילדה השחקנית את בתה זולוטה (שפירושה ברוסית "זהב"); סצנת ההנקה שלה את תינוקה נכללו לאחר מכן בטלוויזיה.
 
בשנת 2005 גילמה אנה את מרגריטה במיני-סדרה שביים ולדימיר בורטקו, שזכתה לשבחים רבים, במיני סדרה [[האמן ומרגריטה (סדרת טלוויזיה)|"האמן ומרגריטה"]].
 
== חיים פרטיים ==
בשנת 2000 אנה ילדה בת וקראה לה זולוטה. עם סיום צילומי "האמן ומרגריטה" ביוני 2005, הודיעה קובאלצ'וק על גירושיה מאנטולי אילצ'נקו. דבריה אושרו על ידי בעלה לשעבר, שגילם גם הוא תפקיד במיני סדרה.
בשנת 2000 אנה ילדה בת וקראה לה זולוטה.
 
עם סיום צילומי "האמן ומרגריטה" ביוני 2005, הודיעה קובאלצ'וק על גירושיה מאנטולי אילצ'נקו. דבריה אושרו על ידי בעלה לשעבר, שגילם גם הוא תפקיד במיני סדרה.
 
זמן קצר לאחר מכן החלה קובאלצ'וק לצאת עם איש העסקים אולג קפוסטין. לאחר שנתיים של יחסים הם התחתנו ב-1 בדצמבר 2007 בסנקט פטרבורג. כמתנת חתונה, אולג העניק לה סוס מירוצים גזעי. ב-30 באפריל 2010, ילדה השחקנית את בנה דובריניה.
 
== פילמוגרפיה נבחרת ==
 
* 2000–2018 [[סודות החקירה (סדרת טלוויזיה)|סודות החקירה]], בתפקיד מריה שבצובה
* 2003 המוזרויות של הפוליטיקה הלאומית
 
== קישורים חיצוניים ==
{{קישורי קולנוע}}
 
* [http://lifeactor.ru/1113-anna-kovalchuk.html אנה] [http://lifeactor.ru/ קובלקצ'וק] באתר [http://lifeactor.ru/ Lifeactor.ru]
{{בקרת זהויות}}
[[קטגוריה:שחקניות תיאטרון רוסיות]]
[[קטגוריה:ילידי 1977]]