שיחה:אצטדיון המושבה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

לדעתי ראוי לציין את העובדה שאוהדי הפועל מכנים את האצטדיון ראש הזהב. לא בראש הערך, אבל כן בצורה מובלטת - מטרת הוויקיפדיה היא לשקף את המציאות ולא להציגה כפי שמוסדות כאלה או אחרים רוצים שהיא תוצג. האמת היא שאוהדי הפועל מתייחסים לאצטדיון כ"ראש הזהב" והתעלמות מכך, לא שונה מכל התעלמות אחרת של מחאות שפרצו בשנה האחרונה (על אף סדרי הגודל של המחאה והמטרות). Danbene - שיחה 22:44, 24 בדצמבר 2011 (IST)

אנא קרא את הערך, בפרט את הפסקה שכותרתה היא "סוגיית שמו של האצטדיון". נויקלן - ש 22:47, 24 בדצמבר 2011 (IST)
בהתחשב בעובדה שאני זה שכתב את הבסיס לערך אני אוותר על העצה. אני גם לא מבין את העליהום והערה שהעניין "נטחן". ניסיתי להוסיף את השם בטבלה מצד ימים של הערך אבל אני רואה שהדבר משום מה חסום. אני לא מוצא טעם לפתוח ערך על "מאבק אוהדי הפועל פתח לקריאת אצטדיון המושבה ע"ש נחום סטלמך" - התוספת הפכה את הערך למועדכן יותר (האצטדיון כבר נפתח, אירח כבר מעלה לחמישה משחקים רשמיים ועדיין כל התמונות פה הן במצב של "בניה").
בסה"כ אני מכיר את כללי העריכה הבסיסיים של ויקיפדיה ואין פה שום כוונה להשחית אלא להפך - לתרום לערך שמעניין אותי ברמה האישית. וכדי שלא נהפוך את זה לוויכוח סרק - פרטו מה ההסתייגויות שלכם?Danbene - שיחה 23:47, 24 בדצמבר 2011 (IST)
מה בדיוק לא עדכני כעת בערך? שהאוהדים הכינו מפגן תמיכה במשחק הבכורה באצטדיון? זה גובל בפירוט יתר. עמרישיחה 00:01, 25 בדצמבר 2011 (IST)
בדיוק, גובל. יש פה בדיוק משפט אחד שמתאר את ההתרחשויות שקרו מאז העדכון האחרון - משפט שהוא: א. קצר. ב. נכון עובדתית (בניגוד למה שמתואר כרגע שמצייר מציאות לא עדכנית). ו-ג. מהווה גירסא יציבה מבלי לעשות "נעילות". החוכמה היא לא "לנעול" ערכים אלא להגיע למצב שבו הם יציבים.Danbene - שיחה 01:07, 25 בדצמבר 2011 (IST)
ולשאלתך - מה שלא נכון בערך היא העובדה שהמציאות השתנתה - כמו התמונות של האצטדיון שיעודכנו השבוע.Danbene - שיחה 01:09, 25 בדצמבר 2011 (IST)
אני לא חושב שיש מקום לתאר כל דבר ודבר שאוהדי הפועל פ"ת עושים בעניין. גם אם מוסיפים מידע חדש, יש לאזן את הערך כך שלא יראה כמו ערך אודות המאבק. יש גבול עד כמה ניתן לעסוק בעניין הזה בערך. עמרישיחה 01:13, 25 בדצמבר 2011 (IST)
מקובל אבל באופן מסוייג. א. לא חייבים "לאזן" בכוח - מי שיוזמים בנושא הם אוהדי הפועל וזו הסיבה שהוספתי את המשפט, בפועל זה גם עיקר המידע שקשור באצטדיון (בניגוד, אגב, לכתיבה ה"עניינית" בערך על אצטדיון סמי עופר). ב. בהנחה והמחאה במשחקיה הביתיים תימשך אני חושב שזה ראוי ואף הכרחי לציין זאת. בכל מקרה, גם אם ויתרתי על התוספת בשלב זה, בימים הקרובים יעודכנו התמונות.Danbene - שיחה 23:36, 25 בדצמבר 2011 (IST)
אגב, כל מה שכתוב כאן תקף גם לגבי הערך הפועל פתח תקווה. נאלצתי לקצץ שם התוספת שלך. מדובר בפירוט יתר מוגזם. זה לא ערך אודות האצטדיון, ובוודאי שלא ערך אודות המאבק. בהצחלה עם התמונות. התכוונתי לצלם שם בחודש הבא. עמרישיחה 14:03, 26 בדצמבר 2011 (IST)