שיחה:גיא פאפו

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Keep tidy.svg
ערך זה נמחק ב-21.7.2020 לאחר שבמשך שבוע לא הובהר על ידי עורכי ויקיפדיה, בעלי זכות הצבעה, כי הערך עומד בקריטריונים להיכלל באנציקלופדיה.
אין ליצור מחדש ערך זה, אלא על פי מדיניות ויקיפדיה לשחזור ערכים שנמחקו.

קובץ מוויקישיתוף שנמצא בשימוש בדף מועמד למחיקה[עריכת קוד מקור]

קובץ מוויקישיתוף שבשימוש בדף זה הועמד למחיקה:

להשתתפות בדיון המחיקה יש לעיין בדף הצעת המחיקה. —Community Tech bot - שיחה 19:38, 11 ביולי 2020 (IDT)

קידומו לרח"ט הפעלה מבצעית:[עריכת קוד מקור]

https://www.israelhayom.co.il/article/776277 הנה המקור, ואשמח אם מישהו יוכל להכניס את זה לערך. בתודה, שלומי חלוויעל - שיחה - צה"ל חזק ומוכן! - שיחה 23:52, 12 ביולי 2020 (IDT)

שלומי חלוויעל, לפי המקור שהבאת רשום "אל"מ ג'" - איך אתה יודע שמדובר עליו? צריך מקור שיגיד שזה הוא במפורש. אמירושיחה 08:10, 13 ביולי 2020 (IDT)
רשום במקור שמדובר בעוזר הרמטכ"ל הנוכחי אל"מ ג', זה גיא פאפו. שלומי חלוויעל - שיחה - צה"ל חזק ומוכן! - שיחה 23:11, 13 ביולי 2020 (IDT)
אם וכאשר מינוי זה יצא לפעול צריך לעדכן. כל עוד מדובר בכוונות שלא התממשו זה לא צריך להיות בערך אנציקלופדי. הרי אם המינוי לא יצא לפועל, נישאר עם משפט שאומר שבנקודת זמן מסויימת חשבו למנות אותו לתפקיד ואז ירדו מזה - וזה לא אנציקלופדי. Dovno - שיחה 01:18, 14 ביולי 2020 (IDT)
אנא לא להסיר את עריכתי. יש לי מקור. ובנוסף - כתוב שזה לפי כתב...שלומי חלוויעל - שיחה - צה"ל חזק ומוכן! - שיחה 23:43, 14 ביולי 2020 (IDT)
זה לא משנה שיש לך מקור אם המידע אינו אנציקלופדי. כאמור: אם וכאשר מינוי זה יצא לפעול אפשר יהיה לעדכן. ובכל מקרה: אסור לך לחזור על עריכות שהובעה להן התנגדות. זה כבר הובהר מספר פעמים. Dovno - שיחה 00:59, 15 ביולי 2020 (IDT)

חשיבות[עריכת קוד מקור]

לפי הקריטריונים לחשיבות אנציקלופדית לחיילי צה"ל, אפשר לכתוב ערכים על מפקדי חטיבות (או מקבילותיהן) ומעלה. וכן אפשר לכתוב ערכים על אלופי משנה שאינם מפקדים על חטיבה "במקרים יוצאי דופן ובהתאם לנסיבות". אשמח להבהרה מהו המקרה יוצא הדופן כאן (לדעתי "הוא עובד ישירות עם הרמטכ"ל" אינו מספיק כדי להבהיר מקרה יוצא דופן בהתאם לכללים).

למען הבהירות: אם אכן ימונה בעתיד (הקרוב או הרחוק) למפקד חטיבת ההפעלה המרחבית זה יהיה כמובן שינוי נסיבות מהותי שיבהיר חשיבות לפי הכללים. אולם כרגע כדאי שנדון בערך המצבו הנוכחי, כיוון שבהחלט ייתכן שלא ימונה לתפקיד זה עדיין. אפשר גם להעביר לטיוטה עד שימונה (אם ימונה, כמובן). Dovno - שיחה 01:27, 14 ביולי 2020 (IDT)

כאשר יעמוד בקריטריון. מאחל שיהיה בקרוב. דוד א. - שיחה 06:46, 14 ביולי 2020 (IDT)
קצת סבלנות לא תזיק. הקצין מיועד לקידום לדרגת תא"ל. כבר מדברים עליו ושמו המלא יועלה בציבור כדאי שמי שיחפש ימצא אותו בויקיפדיה - מציע להשאיר. קודקוד צהוב - שיחה 10:49, 14 ביולי 2020 (IDT)
כדאי היה להביא סבלנות לפני כתיבת הערך, אם הבהרת החשיבות היא שינוי שאולי יקרה בעתיד בעוד כמה שבועות (מה אם הקידום המודבר לא יצא לפועל?). "כבר מדברים עליו" אינה סיבה טובה להשארת ערך שלא עומד בקריטריונים שנקבעו. כתחליף למחיקה, הצעתי להעבירו לטיוטה עד שאכן יקודם לתפקיד העומד בקריטריונים המקובלים אצלנו לחיילי צה"ל. כך או כך (העברה לטיוטה או מחיקה), אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים בלחיצת כפתור ברגע שהנסיבות ישתנו. Dovno - שיחה 12:10, 14 ביולי 2020 (IDT)
אני מסכים שזהו ערך קצרמר שנדרש להרחיבו, בנוסף אני גם מסכים עם הטענה שהעלה קודקוד צהוב, הוא בהחלט ראוי לערך ואפשר להשאיר אותו לעת עתה. Fabiorahamim - שיחה 13:22, 14 ביולי 2020 (IDT)
Symbol support vote.svg בעד חשיבות לטעמי זה שהוא עובד בכפוף לרמטכ"ל בהחלט מספיק כדי להבהיר מקרה יוצא דופן של חשיבותBalberg - שיחה 21:22, 17 ביולי 2020 (IDT)
Symbol support vote.svg בעד חשיבות ממלא תפקיד משמעותי. נדרשת הרחבת הערך לחיים לפני הצבא וכן לכל המסלול הצבאי. Danny Gershoni - שיחה 21:16, 20 ביולי 2020 (IDT)
מי שעובד בלשכת הרמטכ"ל עובד בכפוף לרמטכ"ל, ולא נכתוב ערך על כל מי שמילא את תפקיד רל"ש הרמטכ"ל (אני מניח שאפילו נהג הרמטכ"ל כפוף לרמטכ"ל). צריך להבהיר מה כאן יוצא דופן, בהתאם לקריטריונים.
יש רבים מאוד מאוד הממלאים "תפקיד משמעותי". השאלה היא מה כאן "מקרה יוצא דופן", כלשון הנהלים. אם עצם העובדה שקצין ממלא תפקיד משמעותי היא יוצאת דופן אז מצב צה"ל רע מאוד.
עד עכשיו הנימוקים שהובאו הם שהוא מיועד לקידום תפקיד בכיר יותר בעתיד הקרוב (ואם אכן זה יקרה זה יהיה שינוי נסיבות מהותי שיצדיק החזרת הערך), שהוא עובד עם הרמטכ"ל (כמו אחרים), ושיש משמעות לתפקיד שלו (כמו רבים אחרים, אני מקווה), בזמן שהקריטריונים במפורש מבקשים הבהרה לכך שמדובר במקרה יוצא דופן. Dovno - שיחה 21:36, 20 ביולי 2020 (IDT)
זו לא הצבעה שצריך רק לציין בה בעד או נגד. זה דיון חשיבות על ערך בנושא שיש לנו לגביו קריטריונים וקווים מנחים. מי שמבקש להשאיר את הערך על אף שהוא אינו עומד בקווים המנחים צריך להתאמץ להראות ולשכנע משוע מדובר במקרה ייחודי ויוצא דופן שמצדיק החרגה מהקווים המנחים. עד עכשיו זה לא קרה בדיון. Lostam - שיחה 22:59, 20 ביולי 2020 (IDT)
השארתי את הטיוטה בטיוטה:גיא פאפו. אם וכאשר יועלה בקרוב לדרגת תת-אלוף ניתן יהיה לדון מחדש בהעברה למרחב הערכים. Lostam - שיחה 11:32, 21 ביולי 2020 (IDT)
ציטוט "3. במקרים יוצאי דופן ובהתאם לנסיבות, ניתן יהיה לכתוב ערך אודות קצין בדרגת אלוף משנה שלא מפקד על יחידה ברמת חטיבה בצבא היבשה." לדעת חלק מהמשתתפים זה נחשב מקרה יוצא דופן וגם עוזרי הרמטכ"ל זכאים לערך. Yywilk - שיחה 12:12, 21 ביולי 2020 (IDT)