שיחה:האימפריה העות'מאנית במלחמת העולם הראשונה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הערך פחות מפורט מהפרק בערך היסטוריה של האימפריה העות'מאנית[עריכת קוד מקור]

הערך הזה הרבה פחות מפורט מאשר הפרק מלחמת העולם הראשונה בערך היסטוריה של האימפריה העות'מאנית, שלמרבה האירוניה מפנה לפה בתור "ערך מורחב".

אני רואה שתי אפשרויות לפתור את הבעיה:

  • לייבא את מה שכתוב שם (גם בפרק על המלחמה עצמה, וגם זה שאחריו) לפה, ולהשאיר בערך ההוא רק תקציר.
  • להפוך את הערך הזה להפניה לפרק ההוא (זה יכול להיות גם רק באופן זמני)

אני מתייג את DovG שכתב את הערך הזה ואת Ori שכתב את הפרק בערך השני. emanשיחה 14:33, 28 באוקטובר 2016 (IDT)

ערכים על מדינה במלחמה מקובלים מאוד אצלנו. לא נורא שכרגע הערך קצר. מישהו ירחיב אותו בבוא העת. אני מתנגד לשתי החלופות שהצעת. לא צריך לייבא שום דבר ולא צריך להפוך שום דבר להפנייה. המצב הנוכחי הוא התקין - הערך מתפתח לאט לאט בהתאם לקצב שלו. גילגמש שיחה 17:40, 28 באוקטובר 2016 (IDT)
אין לי בעיה עקרונית עם הערך. יש לי בעיה שמה שאמור להיות בו לא נמצא פה, אבל גן נמצא בערך אחר.
מי שמחפש מידע על הנושא, מגיע לערך הזזה שהרבה מאוד חסר בו, ועלול לפספס את זה שהמידע הזה נמצא בהרחבה כחלק מערך אחר.emanשיחה 17:49, 28 באוקטובר 2016 (IDT)
אני מסכים שיש פה בעיה, אבל הפתרונות שהצעת אינם טובים. פשוט צריך להרחיב את הערך הנוכחי. זה יקרה כשמישהו שהנושא חשוב לו ירצה לעשות את זה. גילגמש שיחה 18:03, 28 באוקטובר 2016 (IDT)
אבל כאמור המידע שצריך להיות בערך הזה כבר נמצא בערך אחר. למה לחכות שמישהו ייכתו את הדברים מההתחלה כשהם כבר קיימים במקום אחר, ובצורה טובה ומקיפה?! emanשיחה 18:10, 28 באוקטובר 2016 (IDT)
עיינתי פעם נוספת והשתכנעתי. אכן כדאי לייבא לפה את הפרק הרלוונטי, תוך צמצומו בערך המקורי. גילגמש שיחה 18:17, 28 באוקטובר 2016 (IDT)

שחזור עריכה[עריכת קוד מקור]

לעורך שלום, ראיתי ששיחזרת את העריכה שלי גם כאן- לא ברור מה הבעיה.מבקשת לאשר את העריכה שהיא בעצם הוספת ספר שיצא בעברית בשם "שנת הארבה" על האמפריה העותמאנית בזמן המלחמה הגדולה- שזה בדיוק הנושא של הערך. ובלי קישור חיצוני כפי שביקשתם פעם שעברה. Kifahh - שיחה 18:58, 26 באוגוסט 2019 (IDT)

כפי שהוסבר גם בדף שיחתך: ספר זה איננו הרחבה אנציקלופדית לכל מה שקרה עם האימפריה העות'מאנית במלחמת העולם הראשונה, ולכן לא שייך לפרק הקישורים החיצוניים. אם פרט כלשהו בתוך אותו הספר מספק נתון חשוב שאיננו כעת בערך, יש להרחיב את הערך, ואז אפשר יהיה לקשר לספר בהערת שוליים בתור המקור לנתון החדש. Dovno - שיחה 19:02, 26 באוגוסט 2019 (IDT)