שיחה:החברה למוזיקה עממית יהודית

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חברי החברה[עריכת קוד מקור]

יואל אנגל, לייב צייטלין, יוסף אחרון, מיכאל מילנר, מיכאיל גנסין, לזר סמינסקי, אלכסנדר קריין, שלמה רוזובסקי, אריה פרידמן-לבוב, אריה אבילאה, יהודה הר-מלח... האם מוטב להביא רשימה בערך, או ליצור קטגוריה:חברי החברה למוזיקה עממית יהודית? אביעדוסשיחה 12:42, 21 בינואר 2018 (IST)

לדעתי, עדיפה רשימה בגוף הערך. כל אחד מאלה שכבר יש לו ערך מופיע בכל מקרה בקטגוריה המתאימה. בכל מקרה, אחרי אסיים את הערך ואכחיל את האדומים, אחליט בעניין לפי המקובל בערכים אחרים.שלומית קדם - שיחה 15:41, 21 בינואר 2018 (IST)
א. לא הבנתי מה פירוש "כל אחד מאלה שכבר יש לו ערך מופיע בכל מקרה בקטגוריה המתאימה". ב. למיטב זיכרוני החברה מנתה מאות חברים (אך כמובן, אינני יודע על כמה מהם ייכתבו ערכים). אביעדוסשיחה 00:17, 22 בינואר 2018 (IST)
סליחה על האיחור בתשובה (בדיוק חודש). התכוונתי, שכל אחד מן החברים שיש לו ערך מופיע בקטגוריה המתאימה, כלומר, מלחינים יהודים ומלחינים רוסים, וכדומה. בכל מקרה, ודאי לא נכניס לערך רשימה של מאות חברים אלא רק את הידועים והמוכרים שבהם, שרק להם ייכתב ערך, מן הסתם. כשאסיים את הערך ואכחיל את כל האדומים, אחליט אם כדאי לפתוח קטגוריה. כפי שראיתי עכשיו, להחברה הגאוגרפית המלכותית אין קטגוריה משלה, אם כי לחברים החשובים יש ערך לכל אחד. יש בוודאי עוד חברות ואגודות דומות שאין להן קטגוריות ואם נחליט על כך, יהיה מקום לפתוח קטגוריה לכל אחת מהן.שלומית קדם - שיחה 19:15, 22 בפברואר 2018 (IST)